• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

КП “Служба замовника” визнало свою довідку помилковою

Лютий23/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

В кінці минулого року громадськість Броварів сколихнула новина про те, що депутати мають намір передати у власність ПП “Феско” земельну ділянку, яка є частиною міського парку “Перемога”.

На даній земельній ділянці ростуть дерева, але комунальним підприємством “Служба замовника” було видано довідку про те, що на вказаній земельній ділянці зелені насадження відсутні!

Активістами “Маєш Право Знати” було направлено звернення до КП “Служба замовника”, в якому ми повідомляли, що насправді зелені насадження на ділянці присутні і просили провести повторне обстеження даної ділянки у парку “Перемога”.

Звернення було надіслано 23.12.2011, а вже 30.12.2011 юристами КП “Служба замовника” було підготовано відповідь, у якій вони повідомляють, що довідка від 04.10.2011 року за № 01-3333 про відсутність зелених насаджень на земельній ділянці площею 0,07 га в парку “Перемога” є помилковою.

Ось такі “помилки” трапляються у нашому місті, особливо коли справа стосується земельних ділянок та дуже-дуже впливових депутатів з “Партії Регіонів”.

P.S. Цікавий факт: відповідь КП “Служба замовника” було підготовано 30.12.2011, але ми її так і не дочекалися – довелось особисто відвідати підприємство і розшукувати відповідь в архіві. Пошта “схибила”? Забули надіслати? Чи, можливо, хотіли затягнути час?

Нагадаю, що обурена нахабством “регіоналів” громадськість 29 грудня вийшла на акцію протесту, щоб захистити парк “Перемога”.
Земельну ділянку депутати все ж передали ПП “Феско”, але лише в оренду на 5 років. Питання про продаж земельної ділянки на сесію поки що не виносилось.

В даний момент захисниками парку подано 2 позови до суду: один – на оскарження рішення міської ради про надання дозволу на розробку документаціі, другий – на оскарження рішення про затвердження договору оренди. Боротьба продовжується!

Сергій Іллюхін

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    11 років тому

    Дадано: В даний момент захисниками парку подано 2 позови до суду: один – на оскарження рішення міської ради про надання дозволу на розробку документаціі, другий – на оскарження рішення про затвердження договору оренди