• Сьогодні: Четвер, 7 Липня, 2022

Коментарі кандидатів щодо результатів виборів

Листопад14/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Багато хто з броварських кандидатів мають аккаунти у соціальних мережах та власні сайти. Перед виборами деякі з них почали активно розширювати коло друзів та спілкуватися з однодумцями.

А що ж після виборів?

Першим результати виборів на своїй сторінці ВКонтакті прокоментував Юрій Кравець.
29 жовтня о першій годині ночі, коли більшість дільничих виборчих комісій ще підраховували бюлетені, Юрій Кравець визнав свою поразку і привітав Павла Різаненка: «Ну що ж, прихильники Батьківщини та Свободи підтримали УДАРівця Різаненка. Сподіваюсь він не підведе їхніх сподівань) Вітаю і бажаю відстояти свій результат».
У подальших повідомленнях Юрій Григорович повідомив, що діяльність свою не припиняє, продовжує далі працювати і захищати права людей.

Переможець виборчих перегонів Павло Різаненко, вочевидь, вирішив керуватися відомим українським прислів’ям «Не кажи гоп, доки не перескочиш…»: він був дуже обережний у всіх своїх висловлюваннях у соціальних мережах, уникаючи слова «перемога».
Павло Олександрович повідомляв виключно сухі факти: результати паралельного підрахунку голосів, результати, оголошені ОВК. І лише після того, як ЦВК встановила результати виборів, новообраний депутат оголосив про перемогу: «Хочу подякувати всім тим хто мене підтримав в день виборів та всім тим хто допомагав під час виборчої кампанії! Вітаю вас всіх з перемогою! Виграно бій але не війну – війна за відновлення законності та прав громадян в Україні триває!»

Сергій Шапран, який до виборів активно розвивав мережу друзів ВКонтакті, після виборів майже зник із соціальних мереж.
Він утримався від жодних коментарів щодо виборів та щодо одержаних результатів. Лише у відповіді на підтримку одного з прихильників кандидат відповів: « В любом случаи нужно сделать выводы и двигаться дальше, продолжать начатое»

Дмитро Ратніков на попередніх виборах 2010 року був надзвичайно активним у соціальних мережах, цього ж року він був далеко не такий багатослівний. Остання публікацію на його сторінці ВКонтакті було зроблено 28 жовтня – у день виборів. Жодних публікацій ні ВКонтакті, ні у Facebook, ні в Однокласниках, ні на власному сайті, Дмитро Геннадійович після виборів не робив – повна тиша.

Хоча ні, не зовсім так – 11 листопада, через 2 тижні після виборів, Дмитро Ратніков продовжує агітувати броварчан у ТРЦ «Термінал» та просить його підтримати. Дмитре Геннадійовичу, може досить? Вибори вже пройшли – Вас не повідомили?

Сергій Федоренко. Ну, тут без коментарів. Він просто зник з медіапростору, як зникає поганий сон. Газета «Броварська панорама» 8 листопада вийшла з Ігорем Сапожком на обкладинці, а на сторінках газети жодного фото нашого чарівного масажиста.
Жодних аккаунтів у соцмережах Сергій Миколайович не має, сайту свого він також не створив. Для розповсюдженні інформації про себе він, вочевидь, вирішив скористатися послугами сайту МПЗ, оскільки пошук у Google одними з перших видає посилання саме на наш сайт.

На пам’ять про себе Сергій Федоренко залишив броварчанам багато недороблених колонок, які похапцем намагалися закінчити навіть безпосередньо у день виборів. Як повідомив мені один із мешканців будинку по вул. Черняховського, 23-Б, колонку у сусідньому дворі за адресою вул. Черняховського, 25 так і не закінчили – замість цього будівельники закопали за собою яму, яку почали розкопувати, і залишили все, як було.

Будуть знати броварчани, як наше Ясне Сонечко ображати!

 • avatar
  Nata_ly
  10 років тому

  А де Броварська панорама взагалі? До виборів її регулярно розкидали по скриньках. А після – я жодної не бачила. Грішним ділом подумала – невже взаглі закрились?

 • avatar
  Den
  10 років тому

  Федоренко, будь мужиком – дороби шо почав!

  а решта – не каменти в фейсбуці чи вконтактіку головне, а результат. працюйте на народ – аукнеться

 • avatar
  Kyshkar
  10 років тому

  Можу офіційно запевнити громаду, що колектив штабу Олега Іваненка привітав РПО близько першої ночі 29.10.12. На той час ми мали достовірну інформацію з більшості дільниць (за тлф.). Наголошую, на необхідності починати відходити від процесу виборів та починати працювати. Зважаючи на кількість питань, як округу вцілому, так і Броварів зокрема, – роботи вистачить усім.