• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

18 жовтня в УНІАНі розкажуть про медіадвобій влади та єдиного кандидата від опозиційних сил у 97 окрузі (доповнено)

Жовтень18/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

У четвер, 18 жовтня, о 13.30, в інформаційному агентстві УНІАН (вул. Хрещатик, 4, конференц-зал) відбудеться прес-конференція на тему: «Єдиний кандидат від опозиції: наказано знищити». Про це «Маєш право знати» повідомила прес-служба окружного виборчого штабу № 97 партії «УДАР».

За словами організаторів прес-конференції, зняття в виборчому окрузі №97 кандидата від ВО «Батьківщина» Олега Кищука на користь кандидата від партії «УДАР» Павла Різаненка змусило партію влади забути про будь-яку обережність чи етичні норми. «Зараз це вже справжній двобій – адже тепер у влади лише одна мішень. Зокрема комунальну газету «Нове життя» змусили надрукувати відверто наклепницький матеріал на єдиного кандидата від опозиційних сил Павла Різаненка», – йдеться у повідомленні.

Яких ще крайніх мір можна чекати від влади та які наслідки це може мати після виборів, обіцяють розповісти учасники прес-конференції: кандидат в народні депутати України від партії «УДАР» Павло Різаненко, політолог Євген Золотарьов та журналіст й екс-редактор газети «Нове життя» Олена Слизюк.

Як щойно повідомили у прес-службі, сьогодні вночі в Броварах було розповсюджено підробні листівки від ВО «Батьківщина» з інформацією про те що Олег Кищук залишається єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції. Які ще брудні технології використовує влада проти ВО «Батьківщина» та які загрози це несе узгодженому з партією УДАР єдиному кандидату в народні депутати від опозиційних сил на скандально відомому окрузі №97 розповість колишній кандидат від Об’єднаної опозиції Олег Кищук, який знявся з виборів на користь Павла Різаненка.