• Сьогодні: Середа, 29 Березня, 2023

ЦВК зареєструвала ще 5 нових кандидатів у броварському виборчому окрузі, загалом їх уже 29

Серпень16/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Центральна виборча комісія зареєструвала ще 5 кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97, центр якого знаходиться у Броварах. Серед них двоє балотуватимуться у порядку самовисування, троє – від політичних партій: соціально-екологічної партії “Союз. Чорнобиль. Україна”, Партії Пенсіонерів України та Конгресу Українських Націоналістів.

Постановою ЦВК від 13.08.2012 № 316 (додаток 2) кандидатом у народні депутати зареєстровано ще одного директора броварської школи, цього разу ЗОШ № 9 (нагадаємо, також балотуються до Верховної ради директори шкіл №1 та № 2, а також колишній директор 10 школи) Миколу Розуменка:

Розуменко Микола Васильович, народився 4 сiчня 1952 року в селі Гейсиха Ставищенського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, Броварська загальноосвітня школа № 9, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Соціально-екологічна партія “Союз. Чорнобиль. Україна.”

Постановою ЦВК від 13.08.2012 № 322 (додаток 7) кандидатом у народні депутати зареєстровано приватного підприємця Анатолія Юрченка:

Юрченко Анатолій Анатолійович, народився 10 грудня 1978 року в селі Русанів Броварського району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ПП “Профіт-центр”, безпартійний, проживає в селі Русанів Броварського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Постановою ЦВК від 14.08.2012 № 347 (додаток 1) кандидатом у народні депутати зареєстровано безпартійного пеніонера Володимира Петрова:

Петров Володимир Георгійович, народився 24 липня 1956 року в селі Семенівське Калінінського району Тверської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, безпартійний, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія Пенсіонерів України.

Постановою ЦВК від 14.08.2012 № 355 (додаток 3) кандидатом у народні депутати зареєстровано координатора Комітету визволення політв’язнів Миколу Коханівського:

Коханівський Микола Миколайович, народився 25 травня 1971 року в селищі Приазовське Запорізької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Конгрес Українських Націоналістів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Конгрес Українських Націоналістів.

Постановою ЦВК від 15.08.2012 № 397 (додаток 4) кандидатом у народні депутати зареєстровано директора ТОВ “Нафтохімімпекс” Юрія Рибачука:

Рибачук Юрій Іванович, народився 22 вересня 1951 року в селі Горлівка Донецької області, Української РСР, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник директора, ТОВ “Нафтохімімпекс”, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, проживає в місті Березань Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Загалом на даний момент згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Центрвиборчкому, по мажоритарному округу № 97 зареєстровано 29 кандидатів, з них 9 кандидатів у порядку самовисування та 20 кандидатів від політичних партій. Звертаємо увагу, що на сайті ЦВК окрім коротких біографічних даних зареєстрованих кандидатів оприлюднено також їхні передвиборчі програми та декларації про доходи за 2011 рік.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, Броварський та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    11 років тому

    Ну ось, а на Ратнікова наїзжали, а тут не просто член Європейської партії, тут член ВО “Батьківщина” Юрій Рибачук самовисувається! Щось об’єднана опозиція сама себе не поважає…