• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Броварські «регіонали» виступили на захист «бойовика» Сергія Стягова – ВІДЕО

Липень11/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Депутати від «Партії регіонів» в броварській міській раді та члени місцевого осередку ПР засуджують «переслідування» Сергія Стягова – «бойовика», котрий завдав черепно-мозкової травми журналісту «Маєш право знати» Андрію Качору під час резонансних подій в парку «Перемога» 25 травня.

Про це заявив голова броварської організації Партії регіонів Сергій Федоренко під час останньої сесії броварської міської ради, підкресливши, що це – спільна позиція усіх броварських «регіоналів».

У своєму виступі Федоренко зазначив, що сутичку з «бойовиком» Сергієм Стяговим спровокував саме журналіст Андрій Качор. «Люди, яких спровокував цей чоловік (Андрій Качор – ред.) – це люди з різною психікою, люди схильні до правопорушень і необдуманих дій… Сьогодні ці люди мають проблеми! Вони ходять в суди, дають показання, оплачують штрафні санкції, мають судимості!..» – емоційно підкреслив Сергій Федоренко.

Окрім того під час засідання земельної комісії, яке відбулось напередодні сесії, Сергій Федоренко заявив, що має відеодокази, на яких Андрій Качор начебто сам підходить до Сергія Стягова і завдає кілька ударів в обличчя та по тілу «бойовика». Федоренко обіцяв продемонструвати це відео найближчим часом, проте досі цього не зробив.

Відео “провокації” журналіста Андрія Качора в бік бойовика Сергія Стягова

Нагадаємо, що суд над «броварським тітушком» Сергієм Стяговим відбудеться завтра, 12 липня, о 14:00 в приміщення броварського міськрайонного суду за адресою вул. Воззєднання, 1. Безпосередньо перед судовим засіданням активісти місцевого осередку партії УДАР проведуть протестну акцію, під час якої відбудеться «конкурс на визначення найсильнішого тітушка». Переможці отримають призи, головним з яких стане «чорний пояс Вадіка Румина».

 • avatar
  олег шевчук
  10 років тому

  Ну не дібіл цей “масажор”!

 • avatar
  lawyer
  10 років тому

  Ну, тепер зрозуміло, хто найняв Стягова для злочину проти журналіста. Федоренко найняв злочинця, Федоренко тепер і захищає його.

 • avatar
  Серега
  10 років тому

  Он же умственно отсталый…
  “Вони ходять в суди, дають показання”…какой ужас))
  Господи когда это закончиться? У власти не грамотные, умственно отсталое быдло начиная “масажистом” кончая зеком президентом…

 • avatar
  Oleg Tertyshnik
  9 років тому

  Да, Монолог Федоренка це просто АБЗАЦ. КОШМАР…