• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Репресії тривають: завтра судитимуть ще одного захисника парку – «ударівця» Батюка

Липень01/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Сергій Батюк
Сергій Батюк

Завтра, 2 липня, о 13:00 розпочнеться суд над членом партії УДАР, помічником народного депутата Різаненка Сергієм Батюком. «Ударівцю» – за аналогією з раніше засудженими «свободівцями» – інкримінують «злісну непокору працівникам міліції» під час резонансних подій 25 травня в парку «Перемога».

Нагадаємо, що тоді відбулися сутички між броварчанами, котрі хотіли демонтувати незаконно встановлений паркан та представниками забудовника – ПП «Феско» Сергія Федоренка, більш відомого як «масажист Азарова». Присутні під час даних подій правоохоронці грубо затримали мирних протестувальників, та не зважали на незаконні дії бойовиків Федоренка, котрі били людей та нападали на представників ЗМІ.

“Злісна непокора” Сергія Батюка під час громадянського суботнику: 

Спроба затримання активіста Сергія батюка
Спроба затримання активіста Сергія батюка

Інтереси Сергія Батюка на завтрашньому судовому засіданні представлятиме депутат міськради Роман Сімутін, котрого нещодавно незаконно позбавили адвокатської ліцензії та якому спалили автомобіль незадовго після громадянського суботника в парку «Перемога». Сам Сергій Батюк вважає справу проти нього зведенням рахунків з партією УДАР з боку влади.

«Ще наприкінці травня я проходив в якості свідка під час розслідування подій в парку «Перемога». Тоді у своїх свідченнях я неодноразово наголошував на протизаконності дій броварських міліціонерів, на їхньому недбальстві та непрофесіоналізмі, що призвело до важких наслідків. Вочевидь, переведення мене зі статусу свідка в статус підозрюваного є нічим іншим, як помстою за мою позицію та продовженням репресій броварської влади проти всіх активних броварчан та активістів партії УДАР зокрема» – переконаний Сергій Батюк.

Партія УДАР закликає усіх небайдужих броварчан прийти під стіни броварського міськрайонного суду (вул. Воззєднання, 1) о 13:00 аби висловити підтримку репресованим активістам та протестувати проти судово-міліцейського «безпрєдєлу», котрий продовжує набирати обертів у Броварах.  

  • avatar
    Alina Dyachenko
    10 років тому

    Судове засідання по справі Сергія Батюка, яке було призначене на 13:00 сьогодні, було перенесене на 14:00 у “зв’язку зі зміною розпорядку роботи суду”, яка відбулась вчора. От тільки відповідача про це повідомили телефоном незадовго до першої години. При спробі зайти в канцелярію та дізнатись, хто призначений суддею та коли насправді має відбутись засідання, охорона на прохідній сказала “у нас обід, тому ми вас не пустимо, зв’язуйтесь з дільничним, який веде вашу справу”. На щастя, через кілька хвилин дільничний прийшов сам та Батюку з захисником вдалось зайти до канцелярії, де їх повідомили, що суддею по даній справі призначено Тамару Міхієнкову.
    Броварчани, які прийшли підтримати Сергія, вирішили дочекатись початку засідання перед входом до будівлі суду.