• Сьогодні: Субота, 4 Лютого, 2023

У парку «Перемога» демонтують незаконне кафе біля ринку

Вересень13/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Мешканці багатоповерхівок на вул. Возз’єднання  нарешті можуть полегшено зітхнути, а любителі банана-квуасу та шашличку біля туалету – засмутитись. Джерело гучної музики та нічного п’яного галасу, на яке уже давно скаржились броварчани, – кафе «Парк» – нарешті демонтують.

Робітники, які здійснюють демонтаж сумнозвісного кафе, розповідають, що відповідне розпорядження їм дав керівник закладу. Однак самого пана Діксона на місці ми не побачили.

кафе парк 0

кафе парк 2

кафе парк 3

Як ми вже писали, кафе «Парк» майже 2 роки простояло на території центрального міського парку без жодних законних підстав. Ще у 2010 році броварська міська рада не продовжила власнику термін користування землею з формулюванням – «у зв’язку з недоцільністю розміщення павільйону на землях рекреаційного призначення». У травні 2011 року Господарський суд Київської області за позовом міськради  наказав примусово звільнити самовільно зайняту земельну ділянку, а через кілька місяців державна виконавча служба відкрила виконавче провадження про знесення самовільно збудованої будівлі кафе «Парк».

Це було у жовтні 2011 року, проте ще у червні 2013 року, коли вийшла наша попередня публікація, кафе безперешкодно працювало та продовжувало створювати чимало незручностей мешканцям довколишніх будиників, які неодноразово скаржились на шум в нічний час та бійки, що нерідко відбувались у закладі. Замість демонтажу закладу міська влада зверталась до міліції та СЕС з проханням “посилити контроль за дотриманням правил тиші в парку «Перемога» та здійснити заміри рівнів шуму від звуковідтворювальноїапаратури в кафе «Парк»”. Працівники Броварського МВ ГУ МВС навіть встановили в даному кафе факт порушення тиші в нічний час доби, про що було складено протокол на гр. Діксона К. К.про адміністративне правопорушення, та провели з ним профілактичну бесіду.

На щастя, нарешті керівництво даного закладу таки змусили виконати рішення суду та демонтувати незаконну споруду. У такий спосіб міський парк було звільнено від недоречного закладу, місцевих жителів – від порушника їхнього спокою, а міську владу та правоохороців – від необхідності імітувати турботу про громадян.

  • avatar
    Pavlik
    9 років тому

    Давно пора було прибрати цей гадючник . Та і туалет незавадилоб збудувати стаціонарний на поверхні . Всі комунікації там є . В дарниці біля “Братіслави” в парку , прекрасний приклад . І бордюр (від стоянки) незавадилоб прибрати , або покласти плашмя під нуль , щоб візочники в парк через фіртку заїзжали . Доречі пандус з граніту в “Форум” є , чудовий . Але як до того пандусу візком дістатися ?