• Сьогодні: Четвер, 28 Березня, 2024

Поганий настрій пана Діксона, або показовий випадок у кафе «Парк»

Липень08/ 2013
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Кафе Парк 4Готуючи матеріал про кафе «Парк», що вже кілька років стоїть на території міського парку без жодних законних підстав, я мимоволі став свідком несподіваного, але дуже показового інциденту. Завітавши до цього закладу, щоб оглянути його зсередини, я побачив сутичку. І це було не просто якесь з’ясування стосунків між відвідувачами: активним учасником сутички був… директор закладу.

Темношкірий керівник одіозного кафе у той день більш ніж промовисто продемонстрував, як у його закладі ставляться до клієнтів: якщо у пана Діксона зіпсований настрій, а особливо якщо його зіпсував хтось з відвідувачів, тоді з паном Діксоном може статись трансформація з директора кафе на охоронця, який безжально виганяє з території закладу «нєугодних». Саме така ситуація відбулась на моїх очах:  з незрозумілих мені причин директор почав виганяти одну з клієнток, розмахуючи довгою різкою в руках. При цьому пан Діксон викрикував слова, які на цензурній англійській звучали б щось на кшталт «Ґоу евей, жінко! Швидко звідси ґоу оуей!» Як стало зрозуміло згодом, жінка часто навідується до кафе та, можна навіть сказати, є постійною відвідувачкою, але замість знижки за лояльність їй тепер усно та дуже категорично заборонено наближатись до кафе «Парк».

Така поведінка адміністрації кафе, що і так навряд чи здатне витримувати  конкуренцію з гігантами ресторанного бізнесу Броварів, виглядає щонайменше дивно. І навіть те, що заклад розташований неподалік від «епіцентру постійного потоку людей» – міського базару, не рятує ситуації. Бо окрім «плюса» у вигляді великої кількості відвідувачів ринку, у розташування закладу є й суттєвий «мінус»: у кількох метрах від кафе стоїть біла будівля з літерами «WC», а пориви вітру час від часу нагадують про плин життя.

Щоправда, це не зупиняє підприємливих утримувачів закладу, які, вочевидь, сподіваються, що аромати від мангалу з шашликами здатні нівелювати неприємні запахи від невдалого сусідства та заманити до закладу потенційних клієнтів.

Кафе Парк 7

Та найголовнішою принадою, яка має привабити відвідувачів, схоже, є музика з репертуару Григорія Лєпса, Тіматі та інших вельми популярних виконавців, яка гучно лунає тут і вдень і вночі, порушуючи спокій мешканців довколишніх багатоповерхівок.

Однак нестача ввічливого та шанобливого ставлення до клієнтів з боку керівництва кафе та явна неповага до права громадян на тишу у нічний час, як з’ясувалось, не найбільші вади цього закладу: ще у 2011 році кафе «Парк» мало бути демонтоване, оскільки його подальше перебування на території парку «Перемога» було визнано недоцільним.

  • avatar
    Маша Иванова
    11 років тому

    в Броварах совсем уже не осталось, про что писать? давайте еще про каждую продавщицу из ларька писать, и про курьезы ее работы. вот это уровень