• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

25 травня у Броварах звільнятимуть міський парк від масажиста Азарова

Травень23/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

IMG_0073Цієї суботи, 25 травня, місцеві організації партій УДАР та «Свободи» скликають людей на громадянський суботник, під час якого центральний броварський парк «звільнять від зайвого» і повернуть усі його землі громаді. Акція розпочнеться під аркою на центральному вході до парку «Перемога» 25 травня о 12:00. Про це “Маєш право знати” повідомила прес-служба броварського міського осередку партії “УДАР”.

Як зазначається у повідомленні, голова Партії регіонів у Броварах Сергій Федоренко – більш відомий як особистий масажист прем’єр-міністра Азарова – знову зазіхає на частину центрального броварського парку «Перемога».  Ще в 2011 році рішенням міської ради без проведення необхідних торгів, 7 соток паркової землі було віддано в оренду ПП «Феско», котре належить Федоренку.

Тоді міській громаді через серію акцій протестів вдалося відстояти міський парк, а суд ухвалив заборону здійснювати будь-які операції з даною ділянкою. Проте увечері 21 травня невідомі обгородили шматок парку будівельним парканом та виставили охорону. В розмовах з охоронцями місцевим журналістам вдалося з’ясувати, що ділянку обгородило ПП «Феско» і фірма масажиста Азарова вже начебто домовилась з міською владою про викуп частини парку: на ділянці мають зрубати всі дерева та розпочати будівництво для Федоренка.

Наступного дня після появи паркану місцеві активісти обмалювали його гаслами з вимогою припинити «дерибан» центрального міського парку та негайно прибрати паркан. Броварчани впевнені, що ділянку обгородили незаконно, адже жодних дозволів на це немає.