• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Як і обіцяв Булатов, 11 квітня басейн «Купава» відкрив свої двері для відвідувачів

Квітень14/ 2014
avatar
Тарас Шако

журналіст видання "Маєш право знати", громадський активіст

булатов купава09Минулої п’ятниці Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов знову приїжджав до Броварів: запустити в роботу плавальний басейн «Купава» та поговорити з громадськістю про майбутнього директора спортивного об’єкта. Нагадаємо, 3 квітня Булатов заявляв про намір запустити «Купаву» всього за тиждень і тоді ж роздав доручення місцевим чиновникам. Обіцянку міністр виконав: відтепер плавальний заклад справді відкрито і він дійсно може приймати відвідувачів. Що стосується онлайн-голосування на сайті міськради щодо директора «Купави», що не обійшлось не фальсифікації результатів, Булатов порадив провести його повторно – на незалежній та надійній платформі.

11 квітня у холі «Купави» Булатова зустріли активісти, журналісти, спортсмени, місцева влада та персонал басейну. Міністр разом з міським головою Сапожком повідомили, що басейн нарешті може приймати відвідувачів. «Купава» отримала відповідний сертифікат від Держархбудконтролю України, відсутність якого раніше не дозволяла запусти в роботу плавальний заклад. Відтепер басейн прийматиме відвідувачів згідно із затвердженими тарифами: дорослому одне відвідування коштуватиме 45 грн, для дітей – 25 грн. Також можна придбати абонементи  на певну кількість відвідувань. Безкоштовно ходити в “Купаву” мають право пільговики – учні загальноосвітніх навчальних закладів, ветерани та спортсмени Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та «Київської обласної школи вищої спортивної майстерності».

булатов купава05

Міністр наголосив, що відкриття не хотіли перетворювати на публічне шоу з перерізанням стрічок і музикою. На думку Булатова, найголовніше, що басейн запрацював і зайвого пафосу з цього робити не потрібно. Урядовець подякував Сапожку за виконану роботу та потис руку міському голові.

булатов купава02

Далі перейшли до питання призначення нового директора «Купави». Минулого тижня з ініціативи міністра на сайті міськради стартувало онлайн-голосування стосовно кандидатів на пост очільника басейну. Опитування в мережі тривало 4 дні – з 7 по 10 квітня включно, однак його результати, як з’ясувалось, були спотворені фальсифікаціями. Про це міністру та присутнім повідомив депутат міськради Олег Іваненко.

Враховуючи зауваження стосовно голосування, Булатов порадив провести його повторно, використавши платформу Facebook. Для організації процесу вибрали одного з присутніх активістів – Олександра Тарасова.

Гостроту питання щодо непрозорого проведення громадського обговоренням кандидатів на сайті мерії хотів зам’яти Ігор Сапожко: мовляв, голосування ще не завершене і продовжується. Проте це не переконало присутніх і більшість виступила за проведення так званого «другого туру». Голосування стартує у вівторок, 15 квітня, і триватиме тиждень – в п’ятницю о 12:00 будуть підведені підсумки.

булатов купава04

булатов купава10

булатов купава09

Попілкувавшись з громадськістю та журналістами, Дмитро Булатов заглянув до зали з басейном, де якраз відбувалось заняття з плавання, після чого міністр покинув заклад. То ж відтепер усі охочі броварчани за досить помірну ціну можуть відвідувати “Купаву”, яка майже 7 років була на реконструкції.