• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

В парку встановлять меморіал пам’яті військовим. Оголошено конкурс проектів

Лютий01/ 2017
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Впродовж осінньо-зимових місяців триває реконструкція парку Перемога. На цей час прокладено доріжки, встановлюються опори освітлення, демонтована плитка з головної алеї. Броварська міська рада підготувала новий об’єкт для оновлення центрального парку. Вчора розпорядженням міського голови було оголошено конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятного меморіалу “Бровари у війні” в парку “Перемога”. Як повідомляє офіційний сайт міськради, конкурс триватимиме місяць: з 1 лютого до 3 березня.

Як зазначено в умовах до проводення конкурсу, меморіал повинен відображати історію трьох військових конфліктів ХХ-ХХІ століть, до яких була залучена Україна:

 • Другу світову війну (1939 – 1945 рр.);
 • війну в Афганістані (1979 –1989 рр.);
 • проведення антитерористичної операції на сході України (2014 –…рр.).

Місце розташування комплексу вже визначено: вздовж доріжки між пам’ятним знаком “Танк” та пам’ятним знаком Броварчанам-інтернаціоналістам, які загинули в Афганістані.

Проект ескізу має об’єднати зазначені пам’ятні знаки в єдиний меморіальний комплекс таким чином, щоб він складався з трьохкомпонентної композиції. Комплекс має передбачати місце для встановлення переліку загиблих броварчан.

Ескізи просять надсилати на електронні адреси управління містобудування та архітектури Броварської міської ради ([email protected], [email protected]), Броварської міської ради ([email protected]), або на поштову адресу з позначкою “На конкурс” (07400, м. Бровари, вул. Гагаріна, 15, кім. 412). Докладніше з умовами конкурсу та завданнями і вимогами до проектної пропозиції можна ознайомитися на сайті Броварської міськраді.

Подані пропозиції розглядатиме конкурсна комісія

у складі:

Голова комісії:

Виноградова Л.М. – заступник міського голови.

Заступник голови комісії:

Голубовський Г.П.– заступник міського голови

Секретар комісії:

Метьолкіна Л.О. – виконуюча обов’язки начальника відділу культури Броварської міської ради.

Члени комісії:

Рибакова Л.Є. – начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста;

Плотнікова Г.В.– начальник управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради;

Кочубей В.М. – голова постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварської міської ради;

Бельський С.К. – голова постійної комісії з гуманітарних питань Броварської міської ради;

Шевчук О.С. – депутат Броварської міської ради;

Чередник Ю.П. – депутат Броварської міської ради;

Крилова Т.М. – депутат Броварської міської ради;

Малець С.Д. –радник міського голови;

Муратов І.В. – голова ГО “Авангард АТО Броварія”;

Корявий В.М. – директор Броварського краєзнавчого музею;

Овдієнко М.Г. –науковий співробітник Броварського краєзнавчого музею;

Надиров Т.Ф. – голова Броварської міської організації ветеранів.

Нагадаємо, що цього літа було проведено опитування броварчан щодо того, які об’єкти інфраструктури вони хочуть бачити у парку. Близько 500 випадкових перехожих в броварському парку “Перемога” висловили свою думку. Відповідно до результатів, більше всього люди хотіли бачити: клумби та зелені насадження, пішохідні та велодоріжки, спортивні та водні об’єкти, а також зони відпочинку. Меморіальні об’єкти та заклади харчування стали аутсайдерами списку.

 • avatar
  Дмитро Карпій
  6 років тому

  Цікаво, що деякі члени цієї новоствореної комісії навіть не в курсі, про цю комісію. А голова профільної комісії, відповідальної за пам’ятники і пам’ятні знаки, дізнався про цей конкурс вчора із сайту БМР. І таке вже не вперше.

 • avatar
  Мастер ПРОЕКТ
  6 років тому

  Аби що небудь! Памятники, медальки, батьківське потріпування за щоку перед строєм! тільки не обговорювати корупцію, конча-заспу, е-декларації, загарбані ділянки під дитячі садочки, зрізані лісопарки! Учасник АТО Остапкович.