• Сьогодні: Четвер, 1 Червня, 2023

Слідчий вирішив, що «бойовик» Стягов вдарив журналіста через «особисту неприязнь»

Червень26/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Слідчий Олег Громадський
Слідчий Олег Громадський

Слідчий броварської міліції Олег Громадський вирішив, що місцевий «тітушко» Сергій Стягов ударив журналіста Андрія Качора на ґрунті «раптово виниклих неприязних стосунків», а тому вважає, що в діях «бойовика» немає ознак навіть хуліганства.

Вчора, 25 червня, старший прокурор броварської міжрайонної прокуратури Тетяна Блінова вручила постраждалому під час подій в парку «Перемога» журналісту «МПЗ» Андрію Качору обвинувальний акт. В акті, складеному старшим слідчим Броварського МВ Олегом Громадським та затвердженим прокурором Бліновою, зокрема зазначається:

«… На грунті раптово виниклих неприязних відносин, під час словесного конфлікту, долонею лівої руки,(Стягов – авт.) умисно наніс один удар у праву половину обличчя Качора А.В., в результаті чого останній отримав тілесні ушкодження.

Згідно висновку судово-медичної експертизи, у Качора А.В. виявлені тілесні ушкодження у вигляді: забійної рани в ділянці верхньої губи, підшкірної гематоми мяких тканин правої половини обличчя, які відносяться до категорії тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості».

akt1_1retushakt2_1retush

В тексті обвинувального акту не згадується діагноз невролога, встановлений Качору після отриманої травми: струс головного мозку, закрита черепно-мозкова травма та ситуаційний невроз.

Діагноз: ЗЧМТ (закрита черепно-мозкова травма), СГМ (струс головного мозку), ситуаційний невроз
Діагноз: ЗЧМТ (закрита черепно-мозкова травма), СГМ (струс головного мозку), ситуаційний невроз

Також слідчий Громадський вважає, що обставиною, яка пом’якшує покарання Стягова, суд може визнати щире каяття нападника. Нагадаємо, що рецидивіст Сергій Стягов досі заперечує замовний характер своїх дій під час подій 25 травня в парку «Перемога», наголошуючи, що опинився на громадському суботнику «випадково». Обставин, які обтяжують покарання Стягова, слідчий Олег Громадський на знайшов.

Відповідно правоохоронець вважає, що «бойовика» Сергія Стягова необхідно притягнути до відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України – заподіяння умисного легкого тілесного ушкодження. Олег Громадський у своєму висновку переконаний, що в діях «бойовика Федоренка» відсутній склад злочину по ст. 171 – перешкоджання журналістській діяльності. Крім того слідчий відхилив клопотання представника інтересів Качора щодо перекваліфікації обвинувачення зі ст. 125 на ст. 296 – «Хуліганство».

Згідно з обвинувальним актом, максимальне покарання, яке може загрожувати «бойовику», що завдав черепно-мозкову травму журналісту при виконанні тим професійних обов’язків, – виправні роботи на строк до одного року. Мінімальне ж покарання, передбачене даною статтею – штраф до 50-ти неоподаткованих мінімумів громадян.

Андрій Качор, коментуючи зміст обвинувального акту, заявив, що обов’язково оскаржуватиме висновок Громадського. “Навіть знаючи про непереборне бажання нашої міліції захищати злочинців-рецидивістів, а поруч з цим – переслідувати активних громадян та патріотів, я був вражений цим документом. Із показової кримінальної справи, резонанс якої сягнув далеко за межі Броварів та дістався Верховної Ради України, броварська міліція робить відверте посміховисько. Тим більше буде цікаво спостерігати за судовим розглядом, якому ми намагатимемось забезпечити максимальну публічність. Якщо ж говорити по суті – разом зі своїм представником ми оскаржуватимемо дії місцевих “пінкертонів” в погонах, вимагаючи перекваліфікувати обвинувачення на 296-ту статтю. За прогнозами фахівців, перспектива нашого успіху становить більше 90%”.

 • avatar
  Wladek Grave
  10 років тому

  теперь, при встрече с этим мусорком, если у меня возникнет ощущение неприязни к нему, можно его до полу смерти избить?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Ні, бо згідно логіки наших правоохоронців міліціонер залишається міліціонером навіть коли вщент напивається у генделику (як було у випадку з Запорожцем), а ось журналіст на суботнику у парку бути журналістом не може

   • avatar
    Wladek Grave
    10 років тому

    извините, но на физиономии у этого существа не написано что оно мусор, и я думаю, что сортом он намного ниже, чем любой, даже начинающий, даже самой провинциальной газетенки журналист…

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     Ось посилання на його сторінку Вконтакте – можна спробувати поспілкуватись з ним там безпосередньо http://vk.com/id183638261

     • avatar
      Wladek Grave
      10 років тому

      вы видите смысл общаться с этой формой жизни? думаю что оно понимает только язык денег и физическое воздействие…

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      А це точно його сторінка? Бо там чарівне відео про те, як хмаринки роблять діточок…

  • avatar
   Дмитро Карпій
   10 років тому

   Ні, вони саме цього й чекають, щоб були підстави закрутити гайки.

 • avatar
  Серега
  10 років тому

  http://vk.com/photo183638261_295785055 – это из альбома Олега Громадського в контакте.

  Видимо он не понимает значения этих слов…

 • avatar
  олег шевчук
  10 років тому

  В Україні нема правосуддя! Віталій Запорожець зробив правильно!

 • avatar
  lawyer
  10 років тому

  Так, так! Напишіть йому Вконтакті http://vk.com/id183638261 нехай знає, що його бачать, про нього пам’ятають. Я вже його запитав, як його совість реагує на те що він відмазує нападника на журналіста