• Сьогодні: Середа, 25 Травня, 2022

Чому в Україні небезпечно розмовляти українською?

Лютий28/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Завтра, 29 лютого, о 10:30 в приміщенні інформаційної агенції УНІАН активіст “Маєш Право Знати” Андрій Качор візьме участь в прес-конференції на тему “Чому в Україні небезпечно розмовляти українською?” 

ВГО “Не будь байдужим!” за підтримки Центру інформації про права людини презентує аналітичний звіт “Порушення прав громадян за мовною ознакою протягом 2010-2011 рр.” На прес-конференції йтиметься про дії центральної та місцевої влади, орієнтовані на активізацію дискримінаційних настроїв щодо україномовних громадян. Учасники: директор Громадського руху “Не будь байдужим” Оксана Левкова, юрист Громадського руху “Не будь байдужим” Юрій Фартушний, а також постраждалі через українську мову Анатолій Ільченко з Миколаєва, Андрій Качор з Броварів та Марія Олійник із Донецька.

Під час прес-конференції Андрій Качор розповість про скандальний випадок  за участю сина начальниці броварського відділу культури Наталії Багмут – Романа Багмута. Роман Багмут – власник одного з місцевих кафе – напав на активіста кампанії з українізації броварських закладів громадського харчування Качора, коли той намагався перевірити наявність в закладі меню українською мовою.

Модератор заходу – Марина Говорухіна, Центр інформації про права людини. (вул.Хрещатик, 4, конференц-зал). Телефон: 067-390-8400. Реєстрація на місці за редакційними посвідченнями.

За матеріалами УНІАН

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Багмут-зірка, достойний син своєї зіркової мами – депутата міської ради :)
    Там по цьому питанню його навіть з громадської ради пропонують виключити за хуліганські дії