• Сьогодні: Субота, 22 Січня, 2022

Броварський «тітушко» виявився двічі судимим рецидивістом

Червень19/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

20130525_191951Cергій Стяговбойовик Федоренка, котрий завдав черепно-мозкової травми журналісту «Маєш право знати» Андрію Качору під час подій в парку «Перемога» 25 травня – раніше вже двічі притягався до кримінальної відповідальності за розбій та крадіжку. Про це нашому виданню стало відомо із власних джерел.

Ще в 2002 році Стягов отримав судимість за ст. 187 п.4 Кримінального кодексу України: «Розбій, спрямований на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах або вчинений організованою групою, або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень». 1985 року народження, Стягову на той момент було лише 17 років. Проте вже в 2007-му «броварського тітушка» судили за новий злочин: «Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою»,  згідно зі статтею 185 ч.5 Кримінального кодексу.

За словами фахівців, рецидивісту з таким «послужним» списком марно сподіватись на хоча б умовний термін ув’язнення в контексті судового розгляду нападу на журналіста Качора.

«Людину однозначно необхідно ізолювати від суспільства. Вочевидь, особа не стала на шлях виправлення, а лише йде «по висхідній» в кримінальних категоріях. Будь-який суд – якщо він хоча б зберігає ознаки справедливості, законності та неупередженості – має дати злочинцю такого роду реальний і тривалий термін ув’язнення. Важливо, що крім перешкоджання професійній журналістській діяльності, в його діях явно видно ознаки хуліганських дій з мотивів явної неповаги до суспільства, а також нанесення тілесних ушкоджень. Людина в нашій державі – якщо за неї при цьому не заступаються можновладці – не має жодних шансів лишитись на волі з таким кримінальним «букетом». Очевидно, що Стягова чекає «небо в клітинку» на найближчі кілька років, якщо в справу не втрутяться впливові люди, які можуть чинити сильний тиск на суд» – вважає юрист.

Слід зазначити, що Сергій Стягов – син впливових батьків. За інформацією «Маєш право знати», батько Стягова має безпосередній стосунок до Київського обласного управління Державної служби охорони, а мати – до управління справами Верховної Ради України.

За словами слідчого по справі, днями Стягову мають висунути обвинувачення та перевести в статус підозрюваного. Проте до цього представник прокуратури Тетяна Блінова планує провести зустріч з Качором та Стяговим.

Стежте за оновленнями.

 • avatar
  Серега
  9 років тому

  Вот – это… представитель власти! И родители у него “порядочные” люди такого молодца воспитали, честного, порядочного красавца!

  И что Вы думаете??? Если его посадят, он выйдет и будет себя считать авторитетом!Возможно появляться отпрыски, и как Вы Светлана думаете, кого этот “пацан с понятиями” воспитает…”честного, порядочного человека” который на улице битой будет лупить лежащего человека!

  А как будет гордиться сынок отцом, три судимости(надеюсь третья будет), вот это круто!!!

  Это мы узнали только про одного! А представьте сколько такой мрази, гордиться свои презиком Яныком, и на что они готовы! И они спокойно ходят по улицам и сцуки некого не бояться… Вот это честно говоря страшно. И я боюсь не за себя, а за своих детей, за детей которые неправильно помотрят на ублюдка, либо случайно пройдут мимо не так…

 • avatar
  Valera Horosh
  9 років тому

  Максимум ! штраф за легкие телесные повреждения

 • avatar
  Valera Horosh
  9 років тому

  А еще на видео видно, когда толпа навалилась на Стягова и “герой” в красной футболке с 27 номером на спине , в перчатках и маске, с “подтяжка” ударил Стягова в лицо и сразу потерялся в толпе… Так давайте его тоже в тюрьму

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Що ж він не пише заяву про злочин?

   • avatar
    Valera Horosh
    9 років тому

    Я думаю что и ты не писал бы заявление , будь это другая ситуация не связанная с Федоренко , просто на тебя давит начальство, а на него нет. Подобного рода акции вам нужны как воздух, без них про вас забудут.

    • avatar
     Andriy Kachor
     9 років тому

     Яке “начальство” на мене тисне? Головний редактор МПЗ Аліна Дяченко? :) іншого в мене, здається, немає

     • avatar
      Alina Dyachenko
      9 років тому

      Я дуже суворий начальник, ага ))

    • avatar
     Alina Dyachenko
     9 років тому

     І давно для того, щоб відстоювати свої права, потрібен “тиск начальства”? ))

    • avatar
     lawyer
     9 років тому

     ты что идиот? Если бы тебе публично, при свидетелям, на камеру, с
     полным букетом доказательств, что и труда особого доказывать не нужно,
     нанесли удар опасный для здоровья, ты бы подумал о том, что надо угодить
     начальству или защищать себя, что впредь не попадать в такие неприятные ситуации?! Головой думаешь вообще?!

  • avatar
   Серега
   9 років тому

   Два образования, а мировоззрение “проффесорское”