• Сьогодні: Вівторок, 25 Січня, 2022

Броварського «тітушка» Сергія Стягова продовжать судити 6 вересня

Вересень04/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

bydlo_nazi-172x300
Сергій Стягов

Суд над Сергієм Стяговим, котрий вдарив журналіста «Маєш право знати» Андрія Качора під час травневих сутичок у парку “Перемога”, продовжиться цієї п’ятниці, 6 вересня, о 10:00. Саме на цю дату було перенесено судове засідання у через неявку обвинуваченого до броварського міськрайонного суду 22 серпня. У зв’язку зі зникненням Стягова, адвокат Андрія Качора Валерій Лобок подав судді Кичінський клопотання, в якому просив застосувати до обвинуваченого примусовий привід. Суддя клопотання задовольнила. 

Нагадаємо, що слідчі обвинучують Стягова у нанесенні легких тілесних ушкоджень «на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків». Захист журналіста вимагає перекваліфікувати обвинувачення зі ст.125 ККУ (нанесення легких тілесних ушкоджень) на ст. 296 – «Хуліганство». Остання стаття передбачає реальний термін ув’язнення для броварського «тітушка». Раніше журналіст Качор оголосив про свою готовність зняти зі Стягова усі обвинувачення в обмін на те, що нападник назве імена замовників нападу. Утім, раніше засуджений за розбій та крадіжку Стягов відмовляється приймати запропоновані умови, хоча провину у скоєному визнає.

Сергій Стягов завдав удару журналісту Андрію Качору 25 травня в парку «Перемога» під час резонансних подій по захисту міського парку від незаконної забудови ПП «Феско», котре належить голові Партії регіонів у Броварах Сергію Федоренку, більш відомому як «масажист Азарова». Справа набула широкого розголосу, була взята на контроль міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком, Уповноваженою з прав людини Лутковською та Тимчасовою слідчою комісією у Верховній Раді України.