• Сьогодні: Середа, 7 Червня, 2023

Нападника на Андрія Качора спіймали у парку завдяки пильності броварчан – ВІДЕО

Травень27/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Нападник на Качора 4“Спортсмена”, який вдарив журналіста “Маєш право знати” Андрія Качора під час громадянського суботника у парку “Перемога”, вдалось спіймати в той же день.

Молодик гуляв у парку з дівчиною та друзями, де його й помітили пильні броварчани, які добре запам’ятали його обличчя. Небайдужі повідомили нашу редакцію про його місце перебування. Через кілька хвилин ми разом з народним депутатом Павлом Різаненком та правоохоронцями прибули на місце, де постраждалий Андрій Качор впізнав нападника.

Нападник на Качора 1

Нападник на Качора 2

Нападник на Качора 3

Прикметно, що нападника знайшли не працівники міліції, у яких вже була заява від Андрія Качора про скоєння проти нього злочину (ст. 171 ККУ – перешкоджання журналістській діяльності). Порушника ідентифікували люди, котрі були на акції та бачили, як той вдарив відомого броварського журналіста. Вчасно надана інформація допомогла схопити нападника та передати в руки правооронців, які забрали його до відділку для встановлення особи.

Через кілька годин після затримання нападника Андрія Качора викликали до міліції для офіційного опізнання. Сьогодні журналіст також був у відділку, де його допитували як потерпілого. То ж тепер у слідчих є все необхідне для того, щоб притягти винного до відповідальності.

У разі ж, якщо правоохоронці знову спробують спустити чергову журналістську справу на гальмах, ми з вами маємо вжити всіх заходів для того, аби цього не допустити.

Особа нападника

За попередньою інформацією молодика, який вдарив Андрія Качора, звати Сергій Стягов. Судячи з численних відео, які було відзнято на суботнику 25 травня, він прийшов на акцію не сам, а в компанії “товаришів”. На відео нижче добре видно, як після нападу на журналіста “товариші” намагаються витягнути “свого” від розлюченого натовпу, проте їм це не вдається і вони ідуть за ним, щоб, вочевидь, захистити у разі чого. Показово також, що після цього нападник не втік з місця подій, вочевидь, не боючись жодної відповідальності за свої дії: через кілька хвилин його можна було помітити у колі друзів.

Що, зрештою, не дивно, зважаючи на те, що сутичку між журналістом та “спортсменом” бачили два міліціонера, зокрема заступник начальника броварської міліції Руслан Хартанович, який після удару повернув голову у той бік, де Качор впав, втративши свідомість (див. на відео на 0:44 хвилині). Проте жоден з них не вчинив жодних дій, щоб затримати правопорушника.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  А чому це в кінці першого відео він відвів міліціонера пошептатися? Цікаво, що казав…

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Нападник не хотів при нас називати своє ім’я та прізвище. Але за неперевіреною інформацією його звати Сергій Стягов.

  • avatar
   Серега
   10 років тому

   А сказал следующие: Дык, я это, свой я, братан ты че не признал? Федоренко, Регионы, Братаны ну мы мы еще это шапки вместе отрабатывали! Ну вспоминай….

 • avatar
  A_ukr
  10 років тому

  якщо міліція ніяк не реагує, а разом з “гопниками”, то чи планується застосовувати для охорони мешканців групи оперативної протидії такому свавіллю

 • avatar
  Серега
  10 років тому

  Как идет дело? Или всё замяли?