• Сьогодні: П’ятниця, 22 Жовтня, 2021

У Броварах змінилось керівництво партії УДАР

Квітень08/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Минулої п’ятниці, 5 квітня, в приймальні народного депутата Павла Різаненка відбулись збори броварської міської організації партії «УДАР» Віталія Кличка.  З 31-го члена місцевого осередку партії в роботі зборів взяли участь 25 осіб. Зокрема, на засіданні були присутні депутати міськради Роман Сімутін, Юрій Чередник, Олексій Кириченко та Михайло Бабін, а також народний депутат України, обраний від партії УДАР по броварському виборчому округу, Павло Різаненко.

Головним питанням порядку денного стало переобрання керівництва броварського УДАРу. Заслухавши звіт про роботу попереднього голови – міського депутата Кириченка – головуючий поставив питання про обрання нового керівника броварської міської організації. Одноголосно на цю посаду було підтримано кандидатуру позафракційного депутата броварської міської ради Романа Сімутіна. Крім того, обрано двох заступників голови броварського УДАРУ: міського депутата Юрія Чередника та громадського активіста Андрія Качора.   Також збори обрали голову молодіжного крила броварського УДАРу, активістку організації «МОБІ» Марину Рубайло та політичну раду осередку партії у складі одинадцяти осіб:

 • Юрій Чередник,  34 роки, депутат броварської міської ради;
 • Олексій Скочко, 28 років, юрист;
 • Роман Сімутін, 37 років, депутат броварської міської ради;
 • Євген Захаревич, 25 років, активіст ГО “Прозоре суспільство”;
 • Роман Загурський, 30 років, юрист;
 • Світлана Наумова, 41 рік, економіст;
 • Сергій Батюк, 48 років, громадський активіст;
 • Володимир Кузнєцов, 49 років, інженер-технолог;
 • Андрій Качор, 27 років, журналіст;
 • Анатолій Бегека, 43 роки, громадський активіст;
 • Алла Рубайло, 42 роки, викладач.

Окрім обрання нового керівництва партійці розглянули питання про участь в проміжних виборах по 20-му округу на Торгмаші. З ініціативи Андрія Качора осередком партії було вирішено до 15 квітня розпочати процес визначення кандидата від УДАРу для участі у виборчих перегонах.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Кілька запитань:
  1) Чи означає входження Сергія Батюка до політради, що він вийшов з Батьківщини?
  2) Чи означає призначення Андрія Качора заступником голови, що він став членом партії УДАР?
  3) Який статус молодіжного крила? Чи є вони членами партії? Якщо ні, то чому голову молодіжки обирають політики?

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   1. Наскільки мені відомо, Сергія Батюка виключено з “Батьківщини” рішенням обласної організації всупереч позиції членів броварського міського осередку. Сподіваюсь, Сергій зможе більш детальніше прокоментувати ситуацію.
   2. Так, мною була написана заява на вступ до партії УДАР.
   3. Доречне запитання, утім поки що не можу дати на нього вичерпної відповіді. Скажу лише, що подібну практику має низка партій в Україні, хоча на мою особисту думку, подібний механізм не зовсім логічний, позаяк членом політичної партії можна бути з 18-ти років, а членом молодіжних ГО з більш раннього віку. Найближчим часом обіцяю дати більш розлогу відповідь.

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   На теперішній час я не член ВО БАТЬКІВЩИНА. Дійсно рішенням областного бюро мене було виключено з лав БАТЬКІВЩИНИ за те що я е помічником народного депутата Різаненка П. О. В данний момент я е членом партіі УДАР. Я і надалі буду працювати на користь рідного міста БРОВАРИ.

   • avatar
    Дмитро Карпій
    9 років тому

    Сергію, було би добре, якби ви описали про це детальніше і опублікували (скажімо, у колонці автора на МПЗ:))

 • avatar
  Дмитро Карпій
  9 років тому

  Маю питання до Андрія Качора. Чи означає твоє входження до УДАРу, що Наступ остаточно припиняє своє існування?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Дмитре, а в чому логіка? Хіба не можна займатися громадською діяльністю і бути членом партії одночасно?

   • avatar
    Дмитро Карпій
    9 років тому

    Можна, але, по-перше, для цього потрібно знаходити час, по-друге, з рухом тоді виникатимуть логічні політичні асоціації, що може і нашкодити.

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Ні, не означає. Наступ не може бути монополізований кимось персонально, так само як і входження когось з учасників кампанії в певну політичну силу не може означати припинення діяльності кампанії.

   • avatar
    Дмитро Карпій
    9 років тому

    Власне, питання виникло через неактивність руху останнім часом. Відповідно, твоє входження до УДАРу, як координатора і найактивнішого члена кампанії, викликало обґрунтовані підозри. Будемо сподіватися на краще:)

    • avatar
     Andriy Kachor
     9 років тому

     “Наступ” ставатиме активним тоді, коли виникатиме така необхідність. Наразі екстраординарних подій в місті не відбувається, а з тим, які все ж трапляються, поки справляються осередки опозиційних партій. “Наступ” -це громадсько-політичний “спецназ”, який починає працювати тоді, коли номінальна місцева опозиція не може достатньо оперативно та в повній мірі адекватно і радикально реагувати на злочини влади. Подібна необхідність виникла на виборах 2012-го, якщо така потреба стане ще раз – “Наступ” увійде в гру і роздасть “каждой твари по харе”.

 • avatar
  Роман Сімутін
  9 років тому

  Діма, не ломай голову. Позиція Андрія зрозуміла, партія “Удар” опозиційна партія, яка веде боротьбу з партією корита на всіх рівнях і в усіх містах, всіма доступними законними методами. Використання партійного механізму впливу на владу, в нашому випадку Броварську, за підтримки парламентської фракції і народних депутатів надає більше можливостей впливу на цих жирних котів, тим паче що до складу членів осередку увійшли люди з якими він вже не перший рік пліч опліч б’ється із Броварськими чиновниками. Тобі це відомо. Також тобі відомо, що популізмом ми не займаємося, а робимо конкретні дії по захисту прав громади і боремося за це до кінця. Знаючи тебе тільки з позитивної сторони, запрошую приєднатися до команди однодумців і розбудови осередку партії «Удар». Не вагайся!

  • avatar
   Дмитро Карпій
   9 років тому

   Дякую за пропозицію, та на цьому етапі української історії я обираю бути позаполітичним. Я значно ефективніший у громадській діяльності. Часто політика та громадська діяльність перетинаються, діють спільно або просто не суперечать одне одному, але й так само часто вони несумісні і можуть принести шкоду у поєднанні. Це стосується перш за все загальноукраїнського рівня, де я активніший, і де стикався на практиці із тим, про що говорю. Я дуже радий, що у Броварах нарешті утворений нормальний осередок УДАРу. З чим вас і вітаю=)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Активіст, Громадський активіст – у автобіографії ж такого не напишеш.
  Було б цікаво побачити освіту (професію), якщо людина ніде не працює