• Сьогодні: Субота, 8 Серпня, 2020

Завтра у броварському суді мають вирішити долю трьох “свободівців”, які захищали парк “Перемога”

Січень13/ 2014
avatar
Прес-служба ВО Свобода

Броварська партійна районна організація

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

патріотиУ вівторок, 14 cічня, у Броварському міськрайонному суді відбудеться одне з вирішальних засідань у справі трьох свободівців – Олега Шевчука, Миколи Смірнова та Руслана Ткаченка. Хлопцям, які захищали центральний парк міста від незаконної забудови, інкримінують ч. 2 ст. 296 – хуліганство, вчинене групою осіб.

Як стало відомо з джерел у правоохоронних органах, двоє з них отримають умовні терміни. Один, за планами українського «правосуддя» та вказівкою зверху, має потрапити за грати.

Змінити ситуацію може тільки увага до справи та ваша підтримка. Засідання суду та акція на захист побратимів розпочнеться о 14:00 у місті Бровари за адресою вул. Воз’єднання, 1.

 • avatar
  Yuriy Cherednyk
  7 років тому

  Підтримаємо цих сміливих хлопців і не допустимо подальшого свавілля судів !

 • avatar
  Yuriy Golembiovskiy
  7 років тому

  Прокурорська гнида пicля судилища над захисниками броварського парку “Перемога”, яке перенесли на 21 число, пiд вигуки десяткiв людей “МУДАК!” i oxopoною мiлiцiянтів втiк на Тойотi Прадо АА2233АМ.
  Його двiчi помipкованi мiтингувальники виривали з рук радикальних, але вiн пообiцяв показати, хто в Броварах господар))
  Броварчани, 90% вчорашніх мітингувальників були львів”яни з Євромайдану (опозиційним силам за вчорашній мітинг – “двійка”). Чому вони мітингують на підтримку захисників броварського парку, а не броварчани???