• Сьогодні: Понеділок, 17 Січня, 2022

STOP репресії: до Броварів приїде Віталій КЛИЧКО

Жовтень15/ 2013
avatar
УДАР

Броварський осередок партії УДАР Віталія Кличка

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

19423 жовтня о 18:30 в МКЦ «Прометей» відбудеться зустріч лідера партії «УДАР» Віталія Кличка з мешканцями міста Бровари. Глава опозиційної парламентської фракції та непереможний чемпіон завітає в наше місто, аби підтримати громадських активістів, що зазнали переслідувань з боку броварської міської влади, міліції та несправедливих суддів.

Кличко зверне увагу на безпрецедентний репресивний «маховик», який розкрутився в Броварах після перемоги мешканців над «масажистом Азарова». Адже саме після громадянського суботника, коли люди вийшли на захист парку «Перемога» проти незаконної забудови, місцева влада почала фабрикувати кримінальні справи та фізично тиснути на найбільш активних та сміливих броварчан, які не побоялись вийти на захист власного міста.

Окрім того, Віталій Кличко має на меті підтримати місцевих журналістів, що систематично зазнають переслідувань з боку місцевих чиновників та найнятих владою бойовиків-«тітушків». Віталій Кличко, а також група депутатів, що завітають в наше місто разом з ним, спільно з броварчанами шукатимуть шляхи вирішення проблем, викликаних регіоналівським «покращенням» в усіх сферах суспільного життя: від ЖКГ і до політики. Ми разом намагатимемось знайти відповідь на найбільш насущні  питання: як нам долати нинішні труднощі та яку Україну будувати після перемоги над режимом Януковича.

Середа, 23 жовтня, 18:30, МКЦ «Прометей». Приходьте всі та приводьте друзів і знайомих – вхід вільний!