• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Спецпроект «Наступу»: Броварські «Межигір’я» (документи, відео, фото)

Жовтень26/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Де знаходяться «родинні гнізда» трьох основних претендентів на депутатський мандат по броварському виборчому округу та якою ще власністю володіють найвідоміші броварські політики? Спеціальне розслідування Громадянської кампанії «Наступ»

Говориш «Межигір’я» – маєш на увазі «Янукович». Говориш «Янукович» – маєш на увазі «Межигір’я». Ну і ще, звичайно, терор, авторитаризм, репресії та організовану злочинність під прикриттям міліції. Утім саме Межигір’я назавжди залишиться тим символом, котрий остаточно продемонстрував загарбницьку сутність наявної влади, її жагу до розкошів, здобутих за чужий кошт, до дешевих «понтів» і дорогих іграшок. А ще – будинків, автівок, а подекуди – цілих островів, таких собі укріплених фортів на воді, аби легше було відбиватись від розгніваного народу. Адже більшість кандидатів у парламент – в т.ч. і по нашому округу, вже сьогодні сплять і бачать, як максимально швидше повернути передвиборчі «гречані інвестиції», якими вони щедро засівали виборців під час цьогорічної парламентської кампанії. Звичайно, з подібного тіста кандидати не всі, і саме для того, аби броварчанам було легше визначити хто is who, Громадянська кампанія «Наступ» з’ясувала, в яких хоромах мешкають найбільш вірогідні претенденти на перемогу в цих виборах по нашому округу та як співставляються їхні реальні статки з офіційно задекларованими.

Обираючи порядок оприлюднення інформації про «броварську трійку», «Наступ» вирішив опиратись на середнє арифметичне більшості професійних соцдосліджень, котрі визначали рівень електоральної підтримки того чи іншого кандидата від Броварів.

У пошуках Тролейбусного Депо

Наразі почесну «бронзу» (не зважаючи на шалені масштаби застосованого адмінресурсу на його користь), утримує Людина-тролейбус, він же – Головний масажист країни, лідер броварських регіоналів, «басейновий магнат» та недолугий загарбник місцевого центрального парку Сергій Федоренко. За рейтингами Сергій Миколайович значно поступається своїм основним конкурентам і має на сьогодні підтримку на рівні 8% від тих, хто вирішив йти на вибори. Водночас відставання Федоренка від «папєрєднікав» (у цьому випадку автор має на увазі тих, хто попереду) у фінансовому плані спостерігається не так пропорційно, принаймні, якщо йдеться про формальні цифри. Згідно поданої до ЦВК декларації, за минулий рік Федоренко заробив 171 тисячу гривень (що понад учетверо більше, ніж той же Дмитро Ратніков – другий за рейтингом кандидат). Але ж от дивина: незважаючи на солідні статки та «високий соціальний статус» (в цьому випадку автор має на увазі ексклюзивне права Федоренка масажувати Азарова), «ікона «Броварської Панорами» офіційно мешкає в… гуртожитку.

Ця смішна інформація стала відомою завдяки розслідуванню  журналістки Тетяни Чорновіл, котре свого часу опублікувало видання «Лівий берег». Тоді Чорновіл поставила під сумнів факт проживання Федоренка в «общазі», припустивши, що голова земельної комісії – який тільки офіційно володіє трьома гектарами землі – мав би мешкати в більш комфортних умовах. Утім «Наступ» вирішив на власні очі пересвідчитись: чи справді Федоренко тулиться з родиною в напівзруйнованій будівлі, де офіційно зареєстрований, чи він таки став «свідком покращення» та переїхав у більш простору квартиру? Для цього ми вирішили просто поспілкуватись з мешканцями згаданого гуртожитку або взнати, як часто тут буває Сергій Федоренко, якщо ті взагалі розуміють, про кого йдеться.

Як бачимо, свідчення людей більш, ніж зрозумілі. Водночас вони означають, що Федоренко мусить жити десь в іншому місці: не може ж тролейбус існувати без депо?!

Шукати довго не довелось: на допомогу прийшло вже згадане розслідування пані Тетяни плюс інформація, отримана від джерел «Наступу». Згідно з цією інформацією, Федоренко має власну фазенду, в затишній та чистій місцині прямо біля броварського лісу. Ба більше: якимось чином Сергій Миколайович отримав відразу кілька земельних ділянок в тому місці (напевно завдяки Конституції, котра гарантує кожному право на отримання безкоштовного шматка землі в Україні), які об’єднав в одну та спорудив там маєток. Об’єднання відбулось не без проблем для сусідів масажиста: в результаті будівництва «тролейбусного депо» парканом перегородили… цілу вулицю. Відтепер люди не мають змоги вільно пересуватись шляхами загального призначення, зате Сергій Федоренко може кріпити на свою хатинку відразу дві таблички з адресою, адже одна з вулиць тепер проходить прямо по його подвір’ю. Власне, ось Дім, який побудував ТойХтоМасажуєАзарова.

За підрахунками активістів Громадянської кампанії «Наступ», приблизна вартість тільки землі під помешканням Федоренка може складати близько $320 тис. саме така приблизна ринкова ціна даної ділянки. Окрім того, лише в офіційній власності Федоренка автомобіль Mazda CX-9 – 3700 куб.см. – 2010 р.в.. Як такі фактичні статки корелюються із задекларованим Федоренком доходом в розмірі 171 тис грн. на рік – питання риторичне. Залишається лише сподіватись, що рік, за який пан Сергій подав декларацію до ЦВК був дуже печальний для Сергія Миколайовича у фінансовому плані. Адже хіба може брехати в офіційних документах кандидат, для якого головне – це люди?…

Rайська Rівєра Rатнікова

Електоральне «срібло» поки що утримує ще один броварський кандидат – Дмитро Ратніков. «Наступ» не виключає, що така його висока позиція на п’єдесталі може серйозно похитнутись після оприлюднення відомостей,що їх нам вдалось з’ясувати в процесі розслідування.

Офіційно Дмитро Ратніков за минулий рік заробив – увага! – всього 40 тисяч гривень. Тобто в середньому мав ледь більше трьох тисяч на місяць. Як на таку суму можна утримувати лише задеклароване авто Lexus RX 450h – 3500 куб.см. – 2009 р.в (при тому, коли все місто знає, що Дмитро пересувається на Porshe Cayene) – інформація для ґрунтовного дослідження власникам СТО. Ще більш дивним виглядає факт наявності у «кандидата з Торгмашу» чотирьох квартир загальною площею 420 «квадратів». І це не рахуючи будинку, в якому мешкає Дмитро з родиною: маєтку площею 376 м. кв. Те, що дане «родине гніздо» належить саме йому, Ратніков і не приховує, регулярно запрошуючи до себе в гості під час публічних виступів. Цікаво, чи був там хто?

Проте все це дрібниці у порівнянні з тим, що вдалось з’ясувати ГК «Наступ» з приводу іншої власності Дмитра Ратнікова.

Цю власність ви не знайдете в жодній з його декларацій, а коли запитаєте про неї в самого Дмитра, то в кращу разі у відповідь отримаєте тривожну мовчанку. А між тим поговорити є про що.

Штучно створений острів площею майже у 17 гектарів (три з яких захоплені Дмитром Геннадійовичем самовільно)

в мальовничій місцині прямо на березі річки Любич ,

колись виділеної садовому кооперативу,

 

обгороджені по периметру глибокими каналами та високим парканом всупереч усім нормам Водного кодексу

На цьому місці мав бути ландшафтний парк, якби Дмитро Ратніков не вирішив побудувати «Рів’єру Любича», увінчану персональним «гербом».

Ось так “Межигір’я Ратнікова” виглядає з космосу: як бачимо, територія “обійстя” не надто менша, ніж територія сусідніх сіл Соболівки та Літочок.

Регіонал Ратніков заперечує свій зв’язок з даною «махіною» вже не перший рік, в той час як документи свідчать про зворотнє. Засновником Садівничого товариства «Рів’єра Любича» є сам Дмитро Геннадійович, його мати та ще один родич. Подібна інформація публікували й раніше, і тоді Ратніков її категорично заперечував, натомість не продемонструвавши жодного документального доказу своєї правоти.

 Взагалі, подібна поведінка притаманна Дмитру як політику. Відома історія, коли факт входження Дмитра Геннадійовича до фракції Партії регіонів в Київоблраді став відомий широкій громадськості. Видання «Маєш право знати» опублікувало документальні підтвердження приналежності Ратнікова до «регіоналів». Ні тоді, ні зараз Дмитро Геннадійовчи так і не зміг заперечити цю інформацію. Натомість почав поливати брудом журналістів та активно використовувати символіку «Батьківщини» у власній кампанії, аби хоча б якось «відмитись» від ганьби.

Папери паперами, але є речі, які просто неможливо не помітити. І саме вони демонструють правду краще, ніж будь-який офіційний документ. Погляньте на будинок Ратнікова на Торгмаші (факт власності яким Ратніков не заперечує)

А тепер – на центральний вхід до «Рів’єри Любича».

Як то кажуть – знайдіть десять відмінностей. Не помітити принципову схожість та однакову стилістику цих споруд не помітити може хіба що сліпий.

Не треба бути екстрасенсом, аби передбачити реакцію Дмитра Ратнікова на ці закиди: «передвиборчий бруд, конкуренція та провокації!» Це ми вже неодноразово чули не лише від нього. Але якщо говорити по суті? Які ще потрібні докази, аби людям стало зрозуміло: Ратніков приховує свій головний «актив»: перлину Любича (котру тепер він називає «Рів’єрою»), яка колись була доступна для всіх, а тепер – лише для члена фракції Партії регіонів. Сумні, печальні, але реалії нашого життя.

Однак раптом Дмитро Геннадійович таки наважиться вперше за останній час продемонструвати – документальні! – докази своєї непричетності до незаконно захопленої частини природоохоронної території – «Наступ» з радістю їх опублікує і розпочне шукати справжнього узурпатора безцінної землі, що могла стати частиною природоохоронного парку, але яку намагався захопити якийсь «невідомий» негідник. Сподіваємось, Дмитро Геннадійович приєднається до нас в цій нелегкій справі як справжній захисник інтересів Броварщини!..

З’ясувавши в якій розкошах мешкають офіційно «бідні» Ратніков та Федоренко, ми могли лише уявляти, яким маєтком володіє лідер симпатій броварських виборців, єдиний кандидат від «Батьківщини» та УДАРу Павло Різаненко. Справа в тому, що Різаненко офіційно задекларував майже три мільйони прибутку лише за останній рік, що в 17 разів більше, ніж Федоренко та в 74 (!) рази більше, ніж власник та резидент столичного нічного клубу Dante Park Дмитро Ратніков (сценічний псевдонім DJ Alighiery).

Тому на місці проживання Різаненка «Наступ» очікував побачити як мінімум щось на кшталт Лівадійського палацу, з огляду на те, які фазенди мають формально значно «бідніші» за Павла Різаненка «регіонали» Ратніков та Федоренко.

З’ясувавши, де саме проживає Різаненко, підозри «Наступу» підтвердились. Будинок, де мешкає Різаненко найбільший серед лідерів виборчих перегонів у Броварах. У споруді є навіть ліфт, адже його висота – 15 поверхів!

Щоправда, Павло Олександрович із сімєю мешкає лише на одному з цих поверхів і навіть не займає його повністю. Інвестиційний банкір світового масштабу з найбільшими задекларованими статками серед броварських кандидатів проживає у звичайній багатоповерхівці на вул. Грушевського. Нам складно було в це повірити, відтак ми вирішили на власні очі пересвідчитись, чи справді ця квартира є місцем, де Різаненко проживає, чи лише бутафорія для «журналістів» та конкурентів за прикладом Федоренка, котрий прописаний в гуртожитку, а по факту мешкає на віллі.

Цікаво, що на наші запитання мешканці будинку реагували досить насторожено: після того, як на Різаненка стався напад прямо біля його підїзду, сусіди неохоче діляться інформацією про місце проживання Павла Олександровича, вочевидь сприйнявши нас за зловмисників.

Коротка статистика:

На відміну від Ратнікова та Федоренка, Павло Різаненко не має у власності жодного будинку. Натомість має чотири квартири – так само, до речі, як і Дмитро Ратніков. Щоправда, площа квартир Павла Олександровича менша за «квадратуру» Дмитра Геннадійовича – 382 проти 420 (у Федоренка у власності квартир немає взагалі – формально, принаймні).

Ще Різаненко володіє двома земельними ділянками загальною площею 0,4 га. Дві ділянки є і у Ратнікова також трохи більших за площею – 0,43 га. Найбільший же землевласником – як не важко було здогадатись – є голова земельної комісії броварської міськради Сергій Миколайович Федоренко: йому понад три гектари землі.

Ні Різаненко, ні Ратніков не мають у власності жодного автомобіля, хоча обох часто помічали на майже однакових позашляховиках Porshe Cayene. А от Федоренко свій джип задекларував: Mazda CX 9 2010 року випуску.

Досліджуючи декларації наших кандидатів, «Наступ» найбільше заінтригувала графа зі скромною назвою: «інші активи».

Як «інші активи» Федоренко та Різаненко задекларували солідні суми в розмірі 2605000 грн. та 2857000 грн. відповідно. І якщо у випадку з кандидатом від УДАРУ, успішного інвестиційного банкіра світового класу все зрозуміло, то звідки такі кошти взялись у масажиста та голови депутатської земельної комісії – можна лише здогадуватись.

Прикметно, що Дмитро Ратніков, взагалі не заповнював цей пункт декларації. Власник нічних клубів, рекламних агентств, агенцій з нерухомості та «Рівєри Любича» та ще кількох структур, за його власним твердженням, «інших активів» немає. Виходить так, що Дмитро Геннадійович існує, харчується, утримує дітей, особняк на Торгмаші, будує туристичний комплекс на 16-ти гектарах та фінансує власну виборчу кампанію в межах тих 40 тисяч гривень, що він їх заробив за рік. Можемо в це повірити, звичайно, якщо звикли довіряти Дмитру Геннадійовичу. А можемо зробити інші висновки. Якщо, звичайно, не припускати, що такі неймовірні суми Дмитро Геннадійович міг заробити в якості гонорарів за ді-джейським пультом.

Чи нормально, коли людина з офіційним доходом в 3300 грн/міс. мешкає на приватній віллі, їздить на дорогому авто та ще й будує грандіозний туристичний комплекс в природоохоронній території по «чорним» схемам з порушенням водного законодавства. І як «приємний бонус» – має ще й 4 квартири площею

Чи не тхне дикою корупцією від того, що голова земельної комісії отримує три гектари дармової землі, будує там розкішний будинок та ще й нахабно порушує при цьому права своїх же сусідів. Плюс до всього має недешевий джип, декларуючи при цьому 171 тисячу гривень річного доходу.

Громадянська кампанія «Наступ» зробила свою справу, аби відкрити очі броварчанам на те, чи збігаються легальні доходи наших кандидатів з їхніми реальними статками. Як, де, в яких умовах мешкають наші вірогідні обранці та натякнула на способи, яким чином вся ця розкіш їм дісталась. Ми не спонукатимемо вас до того, аби ви зробили якісь конкретні висновки. Але вважаємо, що цієї інформації «розумному – досить», аби зробити зважений вибір 28 жовтня.

Автори розслідування:
Розвідка: “наступівець” Микола
Фото: “наступівець” Денис, “наступівка” Марія
Журналіст: “наступівець” Тарас
Зібрав все докупи і написав: “наступівець” Андрій
Безпека, транспорт: секрет :)

Джерело: Громадянська кампанія “Наступ”

 • avatar
  mimoshel
  10 років тому

  от же брехуны, слышу звон та не знаю где он. А че ж про заграничную недвижимость Ризаненко не написали?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Про яку закордонну нерухомість Різаненка? Про ту віллу, про яку писала фальшивка “Маєш Право Знати”? http://pravo-znaty.org.ua/prodovzhennya-falsifikatsiy-u-brovarah-viyshla-falshiva-gazeta-mayesh-pravo-znati/
   Так це у авторів тієї фальшивки і потрібно запитувати, вони ще й декларацію там самі намалювали… 

   • avatar
    mimoshel
    10 років тому

    ну чего ж не нашли что ли? У него спросите, если расскажет, или сами додумайте, я смотрю вы мастера на выдумки. Хотя бы проверили, что каеена уже 100 лет как нет у Ратникова, что никакой он не владелец ночных клубов, а что он играет где то, так у человека может быть хоби. Вон Шварцнегер в кино снимался и Рейган тоже. А Андропов на трубе играл, и это не помешало им стать политиками. Да и по другим вопросам тоже всё перевёрнуто с ног на голову, просто нет смысла всё это опровергать. Как человека, хорошо знающего истину, статья просто улыбнула.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     І після цього Ви будет стверджувати, що просто “mimo shel” і не відстоююте тут інтереси Ратнікова? :)))

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      я просто мимошел, и не отстаиваю его интересы, но поскольку в душе я демократ и поскольку хорошо знаю его семью, то просто не могу молчать, когда вот так нагло клевещут.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Що ж Ви тоді не знали, що друкарня Новий Друк належить вітчиму Дмитра Ратнікова і доводили, що він не має жодного відношення до неї?

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      знал конечно, думал может вы не знаете(здесь смайлик). То есть вы понимаете, что родители Ратникова достаточно состоятельные люди.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Так, стає цікавіше.
      Тобто ви натякаєте на те, що Діма сам по собі нічого не представляє, а є бездумною маріонеткою у руках забезпечених батьків? І в депутати його просувають батьки, і “Рив’єра Любеча” – це проект його батьків, а він просто був втягнутий мимоволі?

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

       от у вас фантазия…. сразу всё переворачиваете. Ратников очень умный и талантливый человек. И депутат он уже, если вы забыли, 10 лет, и как то без всякого протеже.

    • avatar
     Alina Dyachenko
     10 років тому

     Прикметно, що ви про Рів’єру Любича нічого не сказали. Вас це теж “улыбает”?

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      конечно улыбает, вы же видите только то,что вы хотите видеть, или то, что вам выгодно видеть, при этом не вникаете в суть. Да вам это и не надо судя по всему. Это ж  не то, что бросаться с на охраников с телефоном, в надежде что он его выбьет, при этом снимая со стороны на другой телефон, что бы потом что предъявить.

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      а лучше когда телефоны не выбивают или когда их выбивают так, что никто не видит?

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      однозначно нет, не лучше. Охранники хамы и быдло, так было есть и будет, у них работа такая. Ну и журналисты не должны протокол нарушать, если закрытое мероприятие, без журналистов, то чего туда соваться? А если бы туда Путин приехал? тоже такой же балаган устроили. Конкретно в данном случае я видел истерию и провокацию со стороны журналистов, а охрана лишь отбивалась. Я показал видео коллегам на работе и все сказали, что журналисты уже пошли туда с целью “побить свои телефоны” (это я образно). Или может они надеялись, что Азаров скажет: ок, ребята заходите, щас я всё вам расскажу……????

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Це територія виборчої дільниці. На неї журналісти, довірені особи кандидатів, уповноважені від партій, спостерігачі мають право вільно заходити. До актової зали “Прометею”, можливо, якщо це дійсно був закритий захід, нас могли і не пустити, але до фойє, де розташовані дві виборчі дільниці, не мали жодного права не пускати. А телефони розбивати й поготів. Це кримінальний злочин. 

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Просто немає слів… Я досі емоційно не оговталась від тих подій, досі не маю усіх необхідних засобів для виконання професійних обов’язків (айфон слугував і диктофоном, і фотоапаратом, і відеокамерою), а Ви таке пишете… 

      Коли вже люди нарешті зрозуміють, що відеофіксація порушення (нас, як журналістів, та уповноваженого від “УДАРу” незаконно не пускали на виборчу дільницю), це не провокація, а законний спосіб збору інформації про порушення. А розбивати техніку журналістів під час виконання їх обов’язків – серйозний злочин. Журналісти при виконанні прирівнюються до правоохоронців. Вибивати камеру у міліціонера, який здійснює оперативну зйомку порушенння, Ви теж будете називати провокацією? 

      А особливо цинічно все це звучить на фоні того, що ні Ратніков, ні його штабісти нічого не зробили для захисту законності на цих виборах. Де вони були, коли окружна комісія фальсифікувала документи, коли ухвалювала протиправні та незаконні рішення, коли свавільно виключала членів ДВК від опозиційних сил?! Свою опозиційність треба доводити реальними діями, а не плакатами та газетами. А Ратніков цього не робить. Тому особисто для мене не важливо, де у нього маєтки, який у нього бізнес і чи входив він до фракції ПР в облраді. Для мене показник його лояльності або нелояності до влади – у щоденній боротьбі за чесні вибори – на засіданнях ОВК, ДВК, моніторингу та реагуванні на порушення тощо. І якщо він нічого не робить для того, щоб результати виборів не були сфальсифіковані, значить він у змові з фальсифікаторами.

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

       милая девочка, я вам очень сочувствую, но не вы и не Ратников и не Федоренко и даже не Ризаненко ничего в этой стране не решают. Никогда там не будет честных выборов. Всё решают большие дяди у власти и много денег. Я уже тут где то писал, но повторюсь ещё раз самый большой обман это проект “Удар”, созданный очень умелыми полит
      технологами. Они учли психологию украинца: он любит сильных лидеров,
      слабо разбирается в политике и экономике – живет иллюзиями и верой в
      доброго царя. До определенного времени это была Юля, Ющенко, сейчас
      Кличко. За спиной этого мощного, фактурного персонажа, сборище крыс
      сбежавших с тонущего корабля. Это видно и по рекламе: впереди в гордом
      одиночестве мужественный Кличко, а в отдалении мелким планом какие-то
      людишки, предположительно члены партии. Реклама сознательно или нет
      показывает, нет партии “Удар”, нет сплоченных партийных рядов, есть
      Кличко известный и любимый спортсмен, победитель, а вот какой из него
      политик ни кто не знает, но часть народа купилась его харизмой,забыв
      истину: Не сотвори себе кумира. Пример Тимошенко наглядное подтверждение
      этой истины. Есть Кличко и есть его партия, созданная из ничего, вернее это мусорник,
      который когда-то собрал Ющенко и который его предал. Когда Кличко
      говорит, что он – это новая сила, а в первых рядах этой силы Геращенко,
      Герасимьюк, Пинзеник, Наливайченко и др., то становится смешно.

     • avatar
      Elff
      10 років тому

      Очень реалистично. Особенно про иллюзии украинцев:(

     • avatar
      Roman Sviatskiy
      10 років тому

      про УДАР – згоден. А от щодо власності (співвласності) і… знайомств… Ратнікова Ви, я так розумію, теж в курсі. Чи про це просто “невигідно” говорити?)))

     • avatar
      Pavlo Rizanenko
      10 років тому

      Якщо ви вважаєте що від вас нічого не залежить і тому ви не готові хоч щось робити, тоді від вас особисто дійсно нічого не залежить! Як з усіма суспільними процесами вибори не бувають абсолютно чесними або абсолютно нечесними, але навіть на прикладі Київської області ви можете побачити що буває як 94-му окрузі (де просто відмінили результати по 28 дільницям) та одночасно буває як в 97-му окрузі (де влада забоялась та не наважилась фальсифікувати результати). На цих двох прикладах ви можете пронаналізувати чому так сталось, але я вам одразу скажу що все це результат колективних зусиль сторін від яких як ви вважаєте нічого не залежить. З позицією “від мене нічого не залежить” я навіть не приймав би участь в місцевих виборах 2010 року, не згадуючи навіть вибори 2012 року.

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

       ну вот видите, ни кто против Вас на выборах не играл, козни не строил, вы выиграли честно эти выборы, поздравляю. И к чему было поливать грязью других кандидатов, устраивать шоу всякие с крупами и т.д. Ни один из ваших оппонентов про вас слова плохого не написал, а из вашей МПЗ сплошная ложь. Или это такая цена победы? Обо лги ближнего своего?. И в чем тут коррупция если человек живет в доме, в котором родился, который строили перестраивали в течение всей жизни родители и он достался ему по наследству? Или в чем преступление если состоятельные люди, (не чиновники, не у власти)а просто успешные предприниматели, которые скооперировавшись с другими состоятельными людьми вкладывают деньги в строительство и при этом  вписывают своих детей в совладельцы? А вы своим детям наследства не оставите? Так к чему эти истерики? и при этом вы такой весь непонятно богатый, и совсем в скромной квартирке рассказываете о светлых идеалах. Ну что ж, посмотрим, как много вы сделаете для броваров

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Тобто Ви не бачите певного дисонансу між тим, що Ратніков є безпринципним борцем проти земельних махінації (а ми ж усі пам’ятаємо про його діяльність у міськраді) і при цьому є співвласником товариства, яке сумнівно захопило заповідну ділянку на березі Любеча?

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      нe захватило, а купило! И является добросовестным покупателем. И не должно быть вопросов. А вот вопросы должны быть к тем, кто продал, если вы считаете, что не законно, что это национальный заповедник или еще что то, то в том направлении и копайте.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Тобто безпринципний боєць проти земельних махінацій не поцікавився походженням земельної ділянки – нехай громадські активісти цим займаються? А депутату облради це нецікаво?

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      доступ к воде в Украине не должен быть перекрыт, а на фотографиях видно, что все не так. В этом месте мне очень нравилось отдыхать, пока один раз не приехал туда с друзьями – а там все перерыто и никого не пускают.

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Самі собі суперечите, пане Мімошел. Кажете, що на МПЗ суцільна брехня, і тут же кажете, що, мовляв, да, живе собі людина у будинку, який успадкувала, що тут поганого :)
      А щодо відсутності бруду на адресу Різаненка з боку інших кандидатів, то тут, на жаль, якраз Ви кажете неправду. У нас є навіть відеозаписи з зустрічей окремих кандидатів, зокрема тих, яких Ви зазвичай захищаєте у коментарях на нашому сайті, де вони вони про Різаненка кажуть не зовсім хороші речі, м’яко кажучи, і свідомо вводять людей в оману. Однак, звісно, стільки бруду на Різаненка, скільки вилила влада через фальшиві газети, листівки та неправдиві публікації, ніхто з опонентів не поширював. Прикметно, правда, що інших кандидатів, окрім Різаненка, влада брудом не поливала. Це теж про щось говорить ;-)

     • avatar
      Pavlo Rizanenko
      10 років тому

      Давайте без перекручувань “ни кто против Вас на выборах не играл, козни не строил”. Виборчий процес у мене в памяті відклався як бій без правил – 6 судових спроб скасувати мою реєстрацію, злива чорнухи з лютого місяця – в останні 2 тижні навіть вже фізично неможливо було на це все реагувати, бездіяльність правоохоронних органів, виключення більш ніж 50% відсотків наших членів ДВК ітд іті. Мені все це не примарилось!
      Щодо “поливать грязю” – критика пана Федоренка була справедливою та заслуженою – за земельні оборудки, парк Перемога та басейни він повинен нести повну відповідальність перед громадою. Можновладці в Україні розуміють тільки тиск та силу – все інше, як то закон, права, совість, життєві цінності та мораль, на них не діє.

     • avatar
      Pavlo Rizanenko
      10 років тому

      Я наприклад абсолютно не бачу проблеми в тому де живе Дмитро Генадійович, наскільки я памятаю це місце де він жив з самого дитинства – традиції я тільки можу вітати. Щодо Ривєри Любича, то я теж нічого поганого в цьому не бачу – у нас не заборонено займатись підприємницькою діяльністю, якщо все в межах закону можна тільки вітати його діяльність як успішного підприємця. Як особистіть Дмитро Генадійович приємна людина, скоріш за все можна сказати що він також успішний підприємець (проекти Ривєра Любича, Данте Парк, Обнова та інші).
      Зовсім інша річ політична та громадськ діяльність. Я особисто не критикував ДГР публічно під час виборів, але мене як виборця засмутили деякі вчинки, і ці вчинки підривають фундаментально довіру до нього як до політично-громадського діяча: 1) він не балотувався на мера м. Броварив 2010 хоч обіцяв це своїм прихильникам і публічно заявиви що йому відмовили в реєстрації (хоч це не правда, він просто не подавав документи до ТВК); 2) з його слів зареєструватись кандидатом в мери було “неможливо” в 2010 році бо перешкоджала “злочинна влада”, а от зареєструватись кандидатом до облради “злочинна влада” не перешкоджала (мені також невідомо нічого про його спроби відновити справедливість в судах з цього приводу); 3) приєднання до фракції ПР в облраді в 2010 році та потім вихід з фракції ПР перед виборами 2012; 4) як вбачається з ведення виборчої кампанії, Дмитро Генадійович не ставив за мету виграти вибори 2012 року, виникає питання щодо його ролі на цих виборах – нехай він надасть відповідь вам особисто щодо мети яку він переслідував; 5) я випадковий свідок його зустрічі з Грицаєм (керівник штабу Федоренка) за тиждень до виборів – що могло бути предметом такої зустрічі?
      Було б дуже добре щоб Дмитро Генадійович надав публічно відповіді на ці запитання, це дуже важливо якщо він планує продовжувати політично-громадську діяльність. Я бажаю йому успіхів в його підприємницькій діяльності та в реалізації його як яскравої особистості в інших напрямках життя.  

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      “скоріш за все можна сказати що він також успішний підприємець” – судячи з декларації, то якраз такого сказати і не можна

 • avatar
  Anatoliy Tkachenko
  10 років тому

  Если какой то сраный масажит так ворует то сколько украла вот эта личнсть????
  http://cenzoriv.net/index.php?name=pages&file=Gambit

 • avatar
  Dronskiy
  10 років тому

  Откуда у Ризаненко все-таки три миллиона гривен? В декларации указано, что это “дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна”. Что именно за имущество?

 • avatar
  Olexandr Slobodyan
  10 років тому

  Побільше би таких журналістських розслідувань. Броварський “беспредел” і корупція страшно не люблять правди, преси (по собі це знаю). Такий матеріал треба розміщати також на кореспонденті, українській правді, лізі, бізнесі і т.д. Чим більше людей знатимуть про проблеми Броварів, тим ефективіншою буде наша з вами робота