• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

Реконструкція басейну “Купава” закінчиться не раніше грудня 2013 року

Грудень19/ 2012
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Басейн “Купава” буде введено в експлуатацію не раніше грудня 2013 року – саме такі терміни встановлені у договорі підряду на виконання робіт по реконструкції.

Згідно договору, укладеного 23 липня 2012 року між замовником – відділом капітального будівництва Броварської міської ради та підрядником – ТОВ “Фірма ГФ”, останній зобов’язується виконати будівельно-монтажні роботи по реконструкції плавального басейну “Купава” та здати об’єкт в експлуатацію.

Строки виконання робіт та здачі об’єкту в експлуатацію складають:
– початок – липень 2012 рік;
– закінчення – грудень 2013 рік;

Загальна вартість об’єкту: 23 110 873 грн
Договірна ціна робіт: 22 533 147 грн, з них 3 598 687 грн – вартість устаткування, меблів та інвентарю.

Повний текст договору – за посиланням

У той же час броварський міський голова Ігор Сапожко у відповіді на інформаційний запит зазначив значно менший термін завершення робіт по реконструкції басейну – 9 місяців, починаючи з дати укладання договору, тобто до квітня 2013 року.
При цьому він зазначив, що термін виконання робіт буде відповідати нормативному лише за умови ритмічного та стовідсоткового фінансування об’єкту.

Таким чином, обіцяне завершення реконструкції басейну “Купава”, яким перед виборами так активно вихвалялася броварська влада, опинилося під великим питанням.
У кращому випадку через рік броварчани мають шанс отримати можливість знову користуватися цим басейном, та й то лише за умови вчасного фінансування об’єкту з державного та місцевого бюджетів