• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

АНОНС: У неділю на 5-му каналі – сюжет про Федоренка і його проднабори

Травень11/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Вчора в Бровари знову приїжджало телебачення і знову з приводу “художеств” Сергія Федоренка та броварських регіоналів загалом. Інтерес “5-го каналу” викликав мій сюжет на МПЗ про роздачу Федоренком продуктових наборів в “Прометеї” напередодні Великодня. Нагадаю, що раніше цей наш сюжет вже демонстрував в своєму ефірі канал “ТВі”, а ось тепер інтерес до підкупу виборців броварськими “регіоналами” виявив ще й “5-ий канал”.

З журналістами “П’ятого” поспілкувались біля “Прометею”, я розповів трохи детальніше про саму роздачу “проднаборів” і про наступну реакцію влади на цей сюжет у вигляді масового розповсюдження фальшивих газет “Маєш право знати”. Журналісти знову дивувались, як в 20-ти кілометрах від Києва може бути така кунсткамера владного маразму і вкотре нам поспівчували, що доводиться жити в подібних умовах. Натомість ми з ними погодились, що поки міська влада вестиме себе подібним нахабним чином, тем для журналістів в Броварах буде більше, ніж достатньо.

Тож чекайте в неділю, 13 травня, о 21:00 на “5-му каналі” в рамках підсумкового тижневого випуску новин сюжет про Сергія Федоренка та його агітаційні пасочки.