• Сьогодні: Середа, 22 Березня, 2023

Броварські депутати знову «не хочуть в камеру»?

Липень03/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Євген Віканов, член земельної комісії, депутат від Партії регіонів
Євген Віканов, член земельної комісії, депутат від Партії регіонів

Після появи журналіста «Маєш право знати» з відеокамерою на засіданні земельної комісії Броварської міськради його оголосили закритим.
Сьогодні вранці депутати від Партії регіонів вирішили провести засідання земельної комісії в закритому режимі через присутність журналіста «Маєш право знати». Відразу після виступу першого доповідача – директора СКП «Броварська ритуальна служба» Володимира Корнієнка – член комісії, «регіонал» Євген Віканов заявив, що виступає проти проведення відео зйомки засідання та пригрозив відібрати камеру в журналіста Андрія Качора.

Його ініціативу підтримав голова комісії Сергій Федоренко та ще один депутат від Партії регіонів Анатолій Сачавський. Кореспондент «Маєш право знати» у свою чергу зауважив, що продовжуватиме зйомку на підставі Закону України «Про інформацію», адже комісія працює у відкритому режимі й ніхто не може обмежити права журналіста здійснювати свої професійні обов’язки. У відповідь Федоренко припустив, що Качор не є журналістом та представляє «якийсь сайт, що не являється ЗМІ». На вимогу членів комісії Качор продемонстрував журналістське посвідчення та повідомив, що сайт «Маєш право знати» офіційно зареєстрований як ЗМІ, про що є відповідне свідоцтво. Утім ця інформація ніяк не вплинула на присутніх, а Віканов заявив, що якщо журналіст негайно не покине приміщення, депутат викличе власну охорону, як «винесе Качора із зали». Свою погрозу власник будівельної компанії «Укрбудінвест» так і не виконав, проте демонстративно уточнив прізвище журналіста та записав його.

Після чергової відмови Качора припинити зйомку та покинути приміщення члени комісії шляхом голосування прийняли безглузде рішення про видалення кореспондента з засідання комісії. Утім журналіст заявив, що вважає дане рішення незаконним та протиправним, а тому не збирається його виконувати. Тоді Євген Віканов запропонував оголосити засідання земельної комісії закритим, що не дозволить перебувати там стороннім особам. Присутній депутат Юрій Чередник намагався з’ясувати аргументацію або підстави такого рішення, на що Сергій Федоренко дослівно відповів: «Аргумент один – ми Качора сюди не запрошували».

Зрештою Федоренко поставив на голосування питання про оголошення засідання комісії закритим. За подібне рішення проголосували усі присутні члени комісії: Євген Віканов, Анатолій Сачавський, Андрій Крат та Сергій Федоренко. Усі – депутати від Партії регіонів.

kol13

Зазначимо, що на дане засідання комісії було винесено кілька десятків земельних рішень, окремі з яких мають явні ознаки корупції, що, скоріш за все, й стало головною причиною, чому місцеві депутати від Партії регіонів намагались приховати розгляд питань від преси та громадськості.

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Це той Віканов, який у 2011 році пропустив 8 з 12 засідань міської ради? Ну-ну…
  http://pravo-znaty.org.ua/zhurnal-vidviduvan-yak-brovarski-deputati-hodyat-na-robotu/
  Дивно, що на засіданні земельної комісії він таким активним виявився

 • avatar
  Maksim Dyachenko
  10 років тому

  А є якийсь регламент по якому можна зробити засідання закритим? Чи без будь якої причини можна зробити засідання закритим? Чи це як ситуація з ДСК?

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Це питання більше до юристів, але наскільки я зрозумів з їхніх попередніх коментарів – комісія постфактум може пояснити, що під час засідання планувалось розглянути питання, де фігурують персональні дані чиїсь абощо.

  • avatar
   Дмитро Карпій
   10 років тому

   Є, але питання, що становлять суспільний інтерес, такими не можуть бути ніколи.

 • avatar
  Алексей Симановский
  10 років тому

  то у Виканова плохое настроение было.он очень добрый и не конфликтный человек.

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Ага. Добряк ще той – на відео дуже добре це видно. Навіть секретар міськради Семенюк, як на мене, здивувалась настільки неадекватній поведінці Віканова. Зрештою, від визначення “регіонал” – добра людина” хочеться сміятись

   • avatar
    Алексей Симановский
    10 років тому

    просто надо знать этого человека лично.в жизни,работе.из-за этого Семенюк и удивилась.

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     Значить, людина, м’яко кажучи, не дуже розумна, якщо зуміла перетворити одну з перших своїх появ в інфопросторі на таку ганьбу. Можна скільки завгодно говорити про його “чесноти”, але факти – річ уперта. Тепер всі мають змогу бачити його поведінку в якості депутата, народного обранця, де переважають типово гоповські замашки: “я щас позову охрану і тебе винесуть із залу”, “Я щас заберу камеру”, тикання незнайомим людям, банальне безкультур’я. Тому дуже складно віриться в його адекватність, чесно кажучи.

     • avatar
      Тарас Мельничук
      10 років тому

      Віканов досить розумна людина. Думаю копати треба глибше. Навіть коли у самої доброї собаки попробуєте забрати миску з їжею під час годування – буде горе. Кусок м`яса мабуть ласий…

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Дуже здорова думка, як на мене.

 • avatar
  Brovarozitel
  10 років тому

  Внимание, интерес, желание, действие (AIDA) на примере ру. http://www.youtube.com/watch?v=HAuKmUPP-m0&list=SP062135CF426CC040