• Сьогодні: Вівторок, 20 Квітня, 2021

У Броварах депутату від «Фронту змін» однопартійці погрожують виключенням з партії за відмову співпрацювати з владою

Серпень23/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора депутат Броварської міськради Юрій Чередник у своєму відкритому листі Арсенію Яценюку заявив про те, що його однопартійці з «Фронту змін», які також є депутатами міської ради, співпрацюють з партією влади, що ставить під сумнів опозиційність їхньої політичної сили та дискредитує її в Броварах. А за те, що він відмовляється голосувати за незаконні рішення, йому погрожують виключенням з лав партії за «порушення партійної дисципліни».

Зокрема Юрій Чередник у своєму листі, який знаходиться у розпорядженні «Маєш право знати», зазначає: «Протягом тривалого часу, коли Ви говорите про нашу опозиційність та діями підтверджуєте намір боротися до останнього зі злочинним режимом «Партії регіонів», депутати «Фронту змін» в м. Бровари Київської області не звертають на це уваги. Співпраця з владою налагоджена давно і надовго. На кожній сесії міськради ми бачимо, що позиція фракції «Фронту змін» на 90% співпадає з позицією партії влади. Особливо коли мова заходить про земельні питання».

При цьому депутат зізнається, що раніше також голосував разом з однопартійцями з міркувань  дотримання партійної дисципліни. «Втім, далі тривати це не може. Зараз, коли на кону не просто успіх тієї чи іншої політичної сили, а подальша доля нашої Держави, така співпраця з владою дискредитує «Фронт змін». Спілкуючись з виборцями я дедалі частіше чую що в Броварах опозиція відсутня, що депутати нашої фракції використовують політичний бренд лише задля реалізації особистих інтересів. Це неприпустимо», заявляє він.

Нині, як запевняє депутат, він голосує проти рішень, запропонованих партією влади та направлених на розкрадання земель міста. «Проте мені вже неодноразово закидали щодо порушення партійної дисципліни, лунали навіть погрози щодо виключення з партії (як в  радянські часи лякали «партквиток покладеш!»). Але я не хочу виходити з лав партії, яку я свідомо обрав ще в 2009 році. Я хочу звернути Вашу увагу на позицію Ваших представників на місцях. Я сподіваюсь, Ви як ніхто розумієте – які б вірні речі не казали лідери партії, яку б принципову позицію не займали по відношенню до влади, громадяни судять партію по діям тих, кого вони бачать поруч. І якщо вони бачать що слова лідера не співпадають з діями місцевих депутатів від партії, довіри така політична сила не матиме. А «Фронт змін» вартий і довіри, і перемоги, в цьому я певен», – зазначив депутат Чередник у своєму листі. 

Юрій Чередник є членом партії “Фронт змін” з 2009 року. У 2010 році на місцевих виборах він був обраний депутатом Броварської міської ради VI скликання у мажоритарному виборчому окрузі № 17.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Наша “опозиція” показала себе під час ухвалення мовного закону: вони з регіоналами чудово грають в тандемі і на державному рівні, і на місцевому. Як на мене, то краще вже бути безпартійним, ніж сподіватися на опозиційність Яценюка…