• Сьогодні: Вівторок, 9 Серпня, 2022

Нардеп Павло Різаненко оприлюднив перелік своїх помічників-консультантів

Березень05/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

помічникиЯк повідомив всеукраїнський рух “ЧЕСНО”, 20 народних депутатів України у відповідь на звернення учасників руху надали списки помічників-консультантів, які працюють на державній службі або залучені на громадських засадах.

З відповідним зверненням рух “ЧЕСНО” звернувся до кожного з 450 народних депутатів парламенту. Дані про помічників консультантів уже надали: 12 народних депутатів від ВО «Батьківщина», 2 – від Партії регіонів, 2 – від УДАРу Віталія Кличка, та 3 позафракційних депутатів. Поіменні списки помічників цих депутатів доступні на сайті руху “ЧЕСНО“.

Серед 20 народних депутатів, які схвально відреагували на звернення активістів руху “ЧЕСНО”, був і обранець броварчан – Павло Різаненко. За даними, оприлюдненими на сайті руху, станом на зараз переможець виборів у 97 окрузі має 13 помічників-консультантів:

ПІБ помічника Спосіб влаштування
Маляр Жанна Семенівна за строковим трудовим договором на постійній основі
Батюк Сергій Іванович На громадських засадах
Гнатюк Денис Валерійович На громадських засадах
Гордієнко Віталій Миколайович На громадських засадах
Желінський Андрій Станіславович На громадських засадах
Загурський Роман Вадимович На громадських засадах
Захаревич Євген Вікторович На громадських засадах
Кравченко Галина Степанівна На громадських засадах
Ладан Катерина Петрівна На громадських засадах
Нечаєнко Ірина Вікторівна На громадських засадах
Рог Оксана Юріївна На громадських засадах
Скочко Олексій Олександрович На громадських засадах
Чередник Юрій Павлович На громадських засадах

Водночас у відповідь на звернення ЧЕСНО деякі депутати відмовилися надати прізвища своїх помічників, або надали інформацію не у повному обсязі, хоча оприлюднення цих даних не суперечить Закону України «Про захист персональних даних». Зокрема відмовилися назвати своїх помічників 3 депутатів з «Партії Регіонів»: О. Риженков (відкрив прізвище 1 помічника з 18), О. Дудка та Ю. Боярський, а також двоє «свободівців» О. Панькевич та Ю. Сиротюк.

«Громадяни України мають право знати імена людей, які утримуються коштами платників податків та допомагають парламентарям виконувати свої обов’язки. Тим більше, що «корочка» помічника народного депутата дає людині низку переваг, наприклад, безперешкодний доступ в органи державної влади або статус держслужбовця з немаленькими пенсіями. Перші депутати, які назвали цих людей на вимогу громадян, зробили крок назустріч своїм виборцям та продемонстрували гарний приклад прозорості своїм колегам. Сподіваємося, таких нардепів буде більшість», – коментує учасник руху ЧЕСНО Віктор Таран.

 

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  9 років тому

  Різаненку респект, гарний крок до прозорості.
  Дивно, що свободівці приховали прізвища своїх помічників. Чи не дивно…?

 • avatar
  Квітка Броварська
  9 років тому

  Різаненко звісно молодець. Але список помічників дивний…Половина людей взагалі невідомо хто, половина з ним на виборах працювала. 
  Але ще цікавіше, кого тут немає… Де Сімутін? ДЕ Качор? Де Іллюхін? Де Дяченко? Погано на виборах попрацювали? 

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Принаймні, тепер у регіоналівських тролів та інших недоброзичливців не буде аргументів робити політичну прив’язку цих людей до Павла Різаненка. Бо саме цим вони і займались протягом усієї виборчої кампанії, намагаючись безпідставно закинути, зокрема мені, роботу в передвиборчому штабі Різаненка. 

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Ну, не невідомо хто, а дуже навіть відомо: більшість з цих людей в той чи інший спосіб проявили себе на виборах або в попередній діяльності Різаненка:
   – Батюк Сергій – на виборах був уповноваженим від “Батьківщини”, один з небагатьох, хто боровся за чесний результат виборів, ходив майже на всі засідання ОВК, постійно виступав;- Гнатюк Денис – прес-секретар “Громадського захисту Київщини”;- Гордієнко Віталій – помічник Різаненка у Баришівці;- Желінський Андрій – той самий водій та помічник Різаненка, якого понад рік тому побили разом з Павлом біля його будинку;- Загурський Роман – був помічником Різаненка коли той був депутатом Броварської міськради;- Захаревич Євген – протягом останнього року ходив на засідання міськради та допомагав проводити незалежну відеозйомку сесій;- Кравченко Галина – юрист-консультант приймальні “Громадського захисту Київщини”, а нині приймальні нардепа Різаненка;- Нечаєнко Ірина – донедавна юрист-консультант ГО “Прозоре суспільство”, яку очолює Різаненко;- Скочко Олексій – юрист, який представляє Різаненка у справах проти органів влади;- Чередник Юрій  – депутат Броварської міської ради від “Фронту змін”.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    9 років тому

    Пошук в інтернеті дав інформацію, що Ладан Катерина Петрівна – депутат Красилівської сільської ради. А ось Маляр Жанна Семенівна – взагалі незнайоме і нове прізвище

   • avatar
    Сергей Батюк
    9 років тому

    Так я до сьогоднішнього дня був членом партії БАТЬКІВЩИНА. але за наполяганням Костянтина Бондарева мене хочуть виключити з Батьківщини. Не головне до якої політ сили ти відносишся , а головне що ти робиш для людей. Я дякую всім людям які не дали КИЩукам продати вибори в нашому окрузі. Про вибори трохи згодом. Якщо ми не згуртувалися в ОВК то перемогли б запроданці. Для мене велика честь бути помічником народного депутата П,О Різаненка. Я і надалі буду працювати на процвітання нашого міста. ЛЮди все бачать – люди нас розсудять.

 • avatar
  Кищук Олег
  9 років тому

  Це не дивно, бо Качор, Дьяченко
  та інші члени молодої команди, будуть використані у підготовки кандидатської
  компанії Романа Сімутіна як майбутнього мера Броварів. Поки, що вони не будуть пов’язані
  ні до одної політичної сили, а потім ТРАХ БАХ і від УДАРА у МЄРИ. Цікавий план,
  як обдурити Броварчан.

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   О, нова версія) так а чому ж тоді не дати посвідчення помічників “молодій команді”? З ним же значно легше було б вести кампанію?)

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Все-то Ви знаєте, пане “Олеже Кищук” )) Навіть більше, ніж ми самі :)

   А я все чекаю від Вас відеозвернення, у якому Ви скажете, які акаунти у соцмережах справді Ваші, а які – фейкові. Бо я вже геть заплуталась і підсвідомо не довіряю жодному з Вас ))

  • avatar
   Квітка Броварська
   9 років тому

   О, пан Олег об’явився! А ви, я так розумію, теж у мери Броварів зібралися і тому Сімутіна брудом поливаєте, бо думаєте, що він буде вашим конкурентом! І балотуватись, судячи з того, що ви робите зараз у броварській  “Батьківщині”, плануєте від біло-червоних. Хочете взяти реванш за парламентські вибори? Досі вірите у свою псевдосоціологію, яку ваші штабісти для вас малювали, щоб вашу самооцінку підвищити?

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

    Шановний Кищук Олег!  Мешканці Броварів  самі знають  хто на що здатний , я маю  на увазі 
  хто з народом  та поважає думку
  мешканців а хто все навпаки  (принаймні
  більшість Броварських депутатів) аби їм  було добре 
  та їх родинам ,а що основна части населення бореться за неправомірність прийнятих
  проектів то це крім МПЗ нікого не цікавить !

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  ДА
  ЕСТЬ ОТЛИЧНОЕ ОБЬЯВЛЕНИЕ
  ВЫЯВЛЕНЫ ПРЕДАТЕЛИ ПАРТИИ БАТЬКИВЩИНА
  ИМИ СТАЛИ
  Сергей Батюк больше известный в городе как – СЛЕПОЙ
  Екатерина ЛАДАН – болше известна как СВОДНИЦА
  ПОЗОР ЗЛОДЕЯМ

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Запамятай один раз і назавжди. Я зрадником ніколи небув і не буду. Я не Кищук небуду вдень кричати про підтримку П.О, Різаненка. а вночі їздить по Броварському району і розвішувати брехливі біг борди. Так я помічник Павла Різоненка. тому що Павло Олександрович був обраний народом броварщини. А матеріал про все те що творить дійсний зрадник і провокатор Кищук я надрукую згодом. Не треба прикриватися фейковими акаунтами тому щ.о весь бруд в нашому районі лье ОЛЕГ КИЩУК. А я був е і залишуся БРОВАРЧАНИНОМ. Я рабом не буду для мене головне це правда.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Хелло Друзья. А про то что людей Броваров обдурили Хорошковский и Ризаненко уже знают все. Позор !!!!
  Предлагаю организовать компанию по збору подписей за насало процедуры лишения депутатского мандата Павлв Ризаненко.

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Шановна !ElenaSvoboda!  не чипайте будь ласка  Павла Різаненко!  Броварчани обрали того, хто дійсно заслуговує на це  місто (НАРДЕПА) хто допомогав та  робив щось людям не так як інші дЕПУТАТИ перед виборами  а впродовж n-го періоду.

 • avatar
  Сергей Батюк
  9 років тому

  .З великим задоволенням я розповім читачам МПЗ про те,  як Олег Кищук хотів здати вибори до Верховної ради в 97 окрузі на користь пана Федоренка. Але завдяки зусиллям Броварчан цього не вийшло. Далі ще гірше. Тепер ця потвора через областне керівництво партії БАТЬКІВЩИНИ хоче захопити міський осередок партії Батьківщина.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Уважаемые Читатели!
  Я позволила себе навести справки про Сергея Батюка и сразу стало понятно откуда такая агрессия в сторону Олега Кищук. Итак напомним, что только благодаря Олегу Кищуку и тому что он сознательно снял свою кандидатуру в пользу Павла Ризаненко, последний т.е. Павло Ризаненко стал народным депутатом Украины. Однако, когда я говорила с Олегом Кищуком сегодня по телефону он высказал, что ето была большая ошибка. Ведь Павло Ризаненко совсем забыл о всех людях округа и сконцентрировался только на лиаре и попытке протолкнуть своих людей в Мэры Броваров и городской совет Броваров.

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Чергова брехня від Кищука. Кищука з перегонів зняли за рішенням зїзду ВО БАТЬКІВЩИНА, Таким немае місця  у Верховній раді. За гроші кищук і матір продасть.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  А что касается Сергея Батюка, то с ним стало все ясно. Он изначально был куплен Павлом, поетому так и старался точнее не старался работать на выборах. Об этом сообщил ВО главы партии Владимир Опалько. Опалько также заметил , что целью преступной каолиции Ризаненко – Батюк есть не только уничтожение потенциального опонента , а и полное уничтожение Батькивщины в Броварах. Что обеспечит Павлу и его молодой команде свободный проход в город.

  • avatar
   Матяшко Нікодимов
   9 років тому

   Батьківщина в Броварах сама себе знищила ))

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Кищук – відомий брехун. Я запрошую незалежних журналістів на засідання бюро міської парт організації Батьківщина. БРОВАРЧАНИ НАС РОЗСУДЯТЬ,

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Ведь Хорошковскому нужна зона влияния. А так как Павел его человек, то понятно куда идет игра.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Так что уважаемые господа. Предатель он и в Африке предатель. А Сергей Батюк таковым и является. А за заслуги , за свое предательство интересов партии он и получил корочку помощника нардепа Ризаненко.

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Я чесно виіконував свою роботу. Про це ви можете переглянути матеріали на МПЗ. За що в останній день виборів був замінений іудою Кищуком. Я ЗНАЮ ЩО ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ,

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Не ожидал Сергей, только того, что Павел покажет публично списки помощников

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Чому не чекав. Це нормальне явище коли нар депу немае чого ховати. Інформація для тебе Олег кищук . Різоненко порядна людина на відміну від тебе. П.О. Різоненко один з 20 нардепів який чесно показав список помічників. А ти навіть коменти під своїм акаунтом писати боїшся.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  В офисе Батькивщины заверили, что предатели будут наказаны и исключены из партии. Опалько сообщил, что Батюк и Катерина Ладан будут исключены и преданы публичному позору.

 • avatar
  Матяшко Нікодимов
  9 років тому

  Гарна команда!

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  Команда у них хорошая, только я так поняла, что Павел Ризаненко очень хочет уничтожить эту команду.

 • avatar
  ElenaSvoboda
  9 років тому

  А сергею Батюку лучше бы купить мечь для ХАРАКИРИ, что бы смыть вину перед Юлией Тимошенко.

 • avatar
  Brovarozitel
  9 років тому

  Мир всем!
  От чего умирают украинцы:
  440 352 человек – болезни системы кровообращения
  88 889 – новообразования (в основном онкология)
  25 241 – болезни органов пищеварения
  17 774 – болезни органов дыхания
  8 952 – самоубийства
  6 972 – туберкулез
  6 121 – болезни нервной системы
  5 791 – ДТП
  5 561 – болезни, обусловленные ВИЧ
  3 882 – случайные отравления алкоголем
  2 943 – болезни мочеполовой системы
  2 597 – утопление
  2 070 – случайные отравления
  1 759 – пожары
  * По данным Госкомстата, по итогам 2011 года

  Каждый четвертый украинец не доживает до 60 лет, каждый десятый до 35
  Смертность в некоторых регионах Украины почти такая же, как во времена Голодомора.
  http://www.unian.net/news/497272-kajdyiy-chetvertyiy-ukrainets-ne-dojivaet-do-60-let-kajdyiy-desyatyiy-do-35.html

  В 2011 году население нашей страны сократилось на 162 тыс.человек, а всего за годы независимости нас стало меньше на 6 миллионов, пишет ТСН.ua.

 • avatar
  Iren Irena
  9 років тому

  Шановна !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ElenaSvoboda! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! не чипайте будь ласка  Павла Різаненко!  Броварчани обрали того, хто дійсно заслуговує на це  місто (НАРДЕПА) хто допомогав та  робив щось людям не так як інші дЕПУТАТИ перед виборами  а впродовж n-го періоду. 

 • avatar
  Сергей Батюк
  9 років тому

  ElenaSvoboda – Олег Кищук. Тільки такі мерзотники як ти ховаються за чужим акаунтом. А по суті я хочу повідомити броварчанам наступне. Так дійсно на наступній неділі (можливо у вівторок) відбудеться бюро иіської парт. організації БАТЬКІВЩИНА. На цьому засіданні дійсно буде розглянуте питання мого членства в партії. А тому для висвітлення політичного життя міста я прошу адміністрацію МПЗ направити журналіста на це засідання. На противагу Кищуку я довіряю журналістам МПЗ. В їх професиналізмі я переконався під час висвітлення подій виборів 2012. 

  • avatar
   Alina Dyachenko
   9 років тому

   Сергію, будемо вдячні, якщо Ви повідомите нас телефонон про точний час та дату засідання, залюбки прийдемо, щоб висвітлити партійне життя Броварів

   • avatar
    Сергей Батюк
    9 років тому

    Завчасно дякую.Настав час виводити погань на світло. Кищукізм в БРОВАРАХ не пройде.

 • avatar
  Павло Різаненко
  9 років тому

  Так! Шановні!
  Я підтверджую, що я дійсно купив Сергія Батюка за 10000 доларів.

 • avatar
  Павло Різаненко
  9 років тому

  І на БАТЬКІВЩИНУ мені начхати, як і на ЮЛЮ – ЗЕЧКУ

 • avatar
  Павло Різаненко
  9 років тому

  ЗЕЧКА повинна бути у вязниці, а наш президент КЛИЧКО

 • avatar
  Сергей Батюк
  9 років тому

  так я обовязково повідомлю про час та місце бюро. Броварчани мають право знати правду.

 • avatar
  Кищук Олег
  9 років тому

  Уважаемый Сергей Батюк! Напомню , Вам, что замаскировать ваше предательство, Вам не удастся! кроме всего хочу вам сообщить, что заседание бюро пройдет в закрытом режиме.

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Олежка це тобі не 30роки коли все вирішувалось трійками. Закриті бюро ти будеш проводити на конюшні. А якщо бюро буде закрите . то це означае що все те що я пишу абсолютна правда яку ти хочеш сховати від мешканців нашого міста. Батьківщина – демократична партія і нам немае чого ховати. Правда переможе.

 • avatar
  Кищук Олег
  9 років тому

  Руководство Партии было шокировано , Вашим подлым поступком! Мы даже представить себе не могли, что человек, вроде Вас, способен на такое.

 • avatar
  Кищук Олег
  9 років тому

  Вы Сергей, Оборотень в маске черепахи, над этим должны задуматься Все.

 • avatar
  Сергей Батюк
  9 років тому

  Так я помічник народного депутата Різоненка. Депутата якого обрала громада 97 округу. А Кищук це саме та людиночка яка займалася розповсюдженням сфальшованих матеріалів в 97 окрузі. Вся чорнуха була розповсюджена молодою командою Кищука.

 • avatar
  Makcim Voinov
  9 років тому

  Исходя из оправданий и “контр атаки” со стороны Сергея Батюка складывается впечатление как будто цель заключается в том чтоб утопить в грязи бренд “БАТЬКИВЩИНИ” в Броварах…. Читая ниже непонятно  кто прав кто виноват … обвинения друг против друга необоснованны доказательствами. (такое первое впечатление) Вы что внутри организации не в состоянии решить все разногласия?  НО для меня и думаю многих вот в чем вопрос: Как можно находиться в партии “БАТЬКИВЩИНА” (где есть ну хотя бы партийная этика внутренняя по планам на будущее, по проектам, по идеологии) и быть помощником совсем другого политического проекта? (как бы все что планируется внутри парт. орг. по поводу развития сливается “шефу”?) Мне кажется что это просто по отношению к коллегам и избирателям даже унизительно и низко – морально! А например некоторые могут подумать о том что просто продался – так как это часто происходит и доказать факт получения денег невозможно, ну должность еще можно…

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Ніколи в житті я нікого не зраджував і не зраджу. Якщо ви подивитися уважно , то ви побачите що помічниками Павла Різоненка е люди з різних політ сил. Паівла Олександровича не цікавлять наші політичні погляди. Я так розумію що ця команда збираеться не під політичний бренд. а для консолідації демократичних сил в нашому окрузі. НЕ головне до якої політичної сили ти входих . а головне щоб ти мав бажання допомогати людям. В місті вже давно треба створити громадську раду міста. До якої будуть входити представники всіх політичніх сил та громадськи х обеднань. Це наше місто і нам в ньому жити.

 • avatar
  Pavlo Rizanenko
  9 років тому

  Дуже дивні емоції та дискусія, тим паче що відбувається вона з анонімами. Спочатку по суті. На виборах до ВР 2012 року, партія Батьківщина зняла свого кандидата (Кищука) на підтримку кандидата від УДАР-у (Різаненка). Підкреслю знімала партія, а не кандидат самостійно (законом передбачено обидва варіанти). Це було зроблено в рамках загальної домовленості між Батьківщиною та УДАР-ом щоб не допустити перемоги представників влади в основному в центральних регіонах України. Кожна з партій зняла по кілька десятків кандидатів на користь висуванців від іншої партії. Робилось це на підставі результатів соціології яку проводили 3 незалежні професійні компанії. Так в Київській області УДАР зняв 3-х кандидатів на користь Батьківщини, а Батьківщина зняла 2 кандидатів на користь УДАРУ по 97-му (тобто Броварському округу)  та 98-му округу. Згідно цієї соціології по 97-му округу УДАР мав рейтинг 27.4% а Батьківщина 18.2%, кандидат від УДАР-у (Різаненко) мав рейтинг 14.5%, а кандидат від Батьківщини (Кищук) 9.3%. Базуючись на цій соціології (вже після виборів я отримав копію повного звіту), Батьківщина та УДАР і прийняли рішення по 97-му округу.
  Більш того була домовленість що для ефективного доведення цієї інформації до виборців (до виборів залишалось всього 2 тижні), знятий кандидат від Батьківщини буде приймати участь в агітаційних заходах кандидата від УДАР-у. Ви знайдете в мережі дуже багато доказів (фото, відео, сюжети ТВ та звіти з зустрічей з виборцями) де я виступав разом з Олегом Кищуком для того щоб довести інформацію до виборців. На багатьох з цих зустрічей були пристуні Олег Кищук та Сергій Батюк разом. На тих зустрічах на яких з поважних причин не був пристуній Олег Кищук його підміняв Сергій Батюк. Все це відбувалось не просто з відома, а з інструкції керівництва Батьківщини. Батьківщиною було випущено 2 спец-номери офіційної партійної газети Київщина моя Батьківщина з спільним фото мене та Олега Кищука з метою доведення до прихильників БАтьківщини що по 97-му округу єдиним кандидатом від опозиційних сил є Павло Різаненко. Я все це викладаю для того щоб продемонструвати що мене як єдиного кандидата від опозиціних сили підтримувала партія Батьківщина, її керівницттво та партійці Батьківщини включаючи Олега Кищука та Сергія Батюка. Все це офіційно згідно домовленостей УДАР-у та Батьківщини. Я все це привів для того щоб продемонструвати що вся ця нібито інформація про ніби то конфлікт Батьківщини та УДАР-у в 97-му окрузі повна нісенітниця.
  Щодо помічників, Сергій Батюк та Катерина Ладан дійсно мої помічники-консультанти на громадських засадах. Коли я приймав рішення щодо залучення їх помічників я враховував ефективність нашої спільної офіційної співпраці під час виборчого процесу. Я також запитував їх чи не буде вбачати керівництво Батьківщини конфлікту інтересів що вони будуть помічниками-консультантами БЕЗПАРТІЙНОГО народного депутата обраного по округу 97, висунутого партією УДАР та підтриманого офіційно Батьківщиною по цьому округу з врахуванням того що я входжу до фракції УДАР-у в ВР! На момент прийняття рішення вони мені повідомили що не вбачають в цьому конфлікту інтересів так як я БЕЗПАРТІЙНИЙ та був підтриманий Батьківщиною на виборах до ВР, у Батьківщини немає свого депутата обраного по 97-му округу, а фракія УДАР-у разом з фракцією Батьківщини в ВР входять до опозиції та узгоджують свої дії в ВР в протидію режиму Януковича (так наприклад разом з нашими партнерами з Батьківщини та Свободи, ми разом декілька тижнів блокували роботу ВР задля дотримання КОнституції самими законодавцями).
  Окремо хочу звернути увагу що перед тим як серйозно ставитись до начеб то коментарів Олега Кищука, перевірте чи це дійсно Олег Кищук. В січні 2013 в Контакті та в Фейсбук зявилось дуже багато різномантних Олегів Кищуків, навіть на сьогодні в Фейсбук є 3 Кіщука з яких 2 з фото Олега а один без будь якого фото, в Контакті 2 Кищука (один з фото Оленга та один без фото взагілі), на Кореспонденті 1 (було декілька але очевидно адмінітарція вже повидаляла)  і всі вже заплутались який же реальний. Я бачив Олега Кищука біля 10-ти днів тому і вказав йому що в мережі хтося завів з десяток його псевдоекаунтів, він сказав що його справжній екаунт є тільки в Фейсбук. Нажаль в Фейсбук їх аж три але зверніть увагу що фото Олега на МПЗ не відповідає жодному з екаунтів Фейсбук. В звязку з тим що хтось розвиває бурхливу діяльність по імітації конфлікту між УДАР-ом та Батьківщиною в 97-му окрузі, було б дуже добре якби Олег Кищук офіційно оприлюднив який з всіх цих еканутів належить йому.
  P.S. Тільки що також помітив на Кореспонденті статтю від фейкового Опалька (
  Історія Зради двох «ЛЮДЕЙ». СЛАВА УКРАЇНІ – СМЕРТЬ ВОРОГАМ, http://blogs.korrespondent.net/users/blog/opalkovolodimir/a100787#CMNT_ANCHOR_1391500) з безглуздими коментарями з свіжоствореного кимось фейкового блогу “Павла Різаненко”. Пішов писати знову листа до адміністрації Кореспондента щоб видали новий фейковий еканут (до цього вже видали 3). 

  • avatar
   1Andrey2
   9 років тому

    Шановний Павле Олександровичу !
   Все б воно було так як Ви кажете – про партнерство, співпацю між демократичними силами, як би не одне “Але”… Ваш помічник – офіційно звинувачує та поливає брудом іншого колегу з  табору дружньої демократичної сили.В політиці існують елементарні правили дипломатії (і такі питання не виносяться на загальний огляд) – тим паче між колегами по опозиційному табору .Тобто виглядає так- вибачте, що або Ваш помічник втягує Вас в свою гру, або в нього замало розуму ( без образ -в прямому  сенсі) або ж Вам це вігідно-правда не відомо з яких причин. Немає диму без вогню…
   Сподюваюся, Ви не сприятимитеми створенню напружених відносин між колегами по суті одної опозиційної команди  ( чи не одної ) та припините цей бруд.

 • avatar
  1Andrey2
  9 років тому

  До речі,зверніть увагу, що ця дискусія вийшла назовні лише після оприлюдення списку помічників Різаненка П.О. Щодо Батюка, то чесніше було б заявити  про помічництво самостійно, а не “бризкати слюнею” відразу як цей факт опридюднили, тому говорити та поливати брудом інших- принаймі неетично.
  В таких питаннях завжди є два шляхи- перший – мовчки встати і піти робити нові справи в новій команді.
  другий- заявити про проблеми керівництву, а при не отриманні відповіді та адекватної реакції-піти. Є гарне прислів’я – “сор из избы не выносят ” , а  по іншому -це вчинки просто “шакальчиків”, у яких не має навіть зубів.
  Зі сторони вигдядає як ціленаправлена атака на “Батьківщину”. Завжди є питання до таких людей- а де ти раніше був ? чого мовчав? А цікаво, чому не поливав брудом (не критикував ) того ж Кіщука одразу після виборів, ще до помічництва. Чесно кажучи , все це починає виглядати на добре сплановану комбінаційну гру,,, Кого ? Здогадайтесь самі.

  • avatar
   Сергей Батюк
   9 років тому

   Кищука я критикував завжди.Починаючи з його появи в місті на мітингу. Саме тоді Кищук кричав “Петро виходь”. Петро – П.П. Іваненко голова рай держ адміністрації.Далі гірше. Чьому мовчав після виборів . тому що пообіцяв членам партії що до цього питання ми повернемося лише після того як розрахуються за роботу з працівниками міського штабу. А оскільки областне керівництво цього робити не збираеться. То тепер я маю право розповисти про те як Кищук и його молода команда хотила зли ть вибори. Це небруд , а нажаль гірка правда.

 • avatar
  Сергей Батюк
  9 років тому

  Шановні Броварчани в міській парт організації Батьківщина порядні та чесні люди. Всі мої коменти ніякого відношення до діяльності парт організації ніякого відношення немають. БАТЬКІВЩИНА була в місті  е і завжди буде.