• Сьогодні: Субота, 3 Грудня, 2022

Зареєстровано газету «Маєш право знати». Готується перший номер

Квітень02/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Відтепер активісти «Маєш право знати» мають статус працівників ЗМІ. Нещодавно ми отримали свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації – газети «Маєш право знати».

Ще у січні 2012 року команда «Маєш право знати» подала до головного управління юстиції у Київській області заяву про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації. І вже наприкінці лютого ми отримали лист про те, що наші документи розглянуто та прийнято рішення про реєстрацію газети «Маєш право знати».

Після сплати реєстраційного збору ми нарешті отримали свідоцтво про державну реєстрацію нашого ЗМІ.

Формальним засновником ЗМІ виступив один з активістів «МПЗ». Статус видання – вітчизняне. Мова – українська. Сфера розповсюдження – Київська область. Вид видання – інформаційне, громадсько-політичне. Мета – висвітлення громадсько-політичного, соціально-економічного та інших сфер життя громадян. Періодичність – 1 раз на місяць.

Відповідно вже найближчим часом ми плануємо підготувати до друку перший випуск газети «Маєш право знати», у якому збираємось опублікувати наші найрезонансніші розслідування та найактуальніші новини з життя міста.

То ж тримайте руку на пульсі новин «МПЗ» – і ви будете першими, хто дізнається про вихід нової газети у м. Бровари.