• Сьогодні: П’ятниця, 9 Червня, 2023

Журналісти „Маєш право знати” власноруч розповсюдили перший номер своєї газети

Лютий21/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Газета МПЗ_00У команди „Маєш право знати” є чудова новина: у вівторок вийшов з друку перший номер нашої газети. Як-то кажуть, не пройшло й року, і ми нарешті випустили друковану версію публікацій нашого сайту.

На 8 сторінках повноколірного видання, яке вийшло накладом 5000 примірників, окрім уже оприлюднених на сайті статей, ми розмістили й кілька „ексклюзивів”: аналітику по житлово-комунальній реформі у Броварах, підсумовуючий матеріал про страйк на ТОВ „Чисті матеріали”, а також рубрику „Сказано у січні” з п’ятьма промовистими цитатами публічних людей Броварів.

Для того, щоб прочитати ці матеріали могли й наші постійні Інтернет-читачі, ми розміщуємо PDF-версію газети тут:

Gazeta MPZ 1

Журналісти „МПЗ” вирішили власноручно розповсюдити перший випуск свого видання, щоб побачити своїх потенційних читачів, як-то кажуть, в обличчя. За два дні ми з кількома волонтерами роздали майже весь тираж, залишивши собі на згадку кілька сотень примірників.

Роздача газет_12

За нашими спостереженнями, значно охочіше „Нову броварську газету! Перший випуск!” брали броварчани, які в будній день в будній час перебували у місті, зокрема проходили повз центральні супермаркети. Люди розпитували, чия газета та про що пишемо, цікавились, хто ми такі, навіщо вирішили писати тощо. Згоджувались взяти примірник газети чи не кожен другий.

Газета МПЗ_1 Газета МПЗ_2 Газета МПЗ_3 Газета МПЗ_4

А от на виході зі станції метро „Лісова” увага до броварських новин була дещо меншою і на вигук „Дізнайтесь, що відбувається у вашому місті, поки ви працюєте в Києві!” люди реагували не так охоче. „Нова газета у Броварах! Щойно з друку” теж не багатьох надихала взяти собі чтивка у маршрутку.

І в Броварах, і на виїзді зі столиці частіше газету брали люди старшого та середнього віку, молодь переважно відверталась та намагалась якомога швидше пройти повз журналістів-„розповсюджувачів” з максимально відстороненим виразом обличчя. Проте були й приємні винятки, які з посмішкою та вельми охоче брали газету, а дехто навіть просив кілька примірників – „для друзів та сусідів”. Найбільше запам’ятався хлопець, який спершу відмовився взяти газету, проте його супутниця не втрималась, і коли він помітив логотип „Маєш право знати”, з вигуком „Так це ж „МПЗ”!” він повернувся і попросив і собі примірничок.

Газета МПЗ_7 Газета МПЗ_8 Газета МПЗ_9 Газета МПЗ_10

Загалом ми отримали масу задоволення від безпосереднього контакту з нашими потенційними читачами. Як скоро вийде наступний номер, сказати нині не можемо, побачимо, яка реакція буде на цей випуск, чи зросте після його розповсюдження в оффлайні відвідуваність сайту в онлайні, чи піде „зворотній зв’язок” від читачів і т.д.

Газета МПЗ_11

Будемо також раді почитати відгуки наших постійних Інтернет-читачів про наш видавничий дебют, зокрема про дизайн газети, про компонування матеріалів, про рубрики, читабельність шрифтів. То ж, ласкаво просимо коментувати та давати поради на майбутнє!

  • avatar
    Ирина Буяковская
    10 років тому

         Полноценной команде МПЗ ! Вы зачастую восполняете информационные пробелы региональных и муниципальных газет. А самое главное, чтобы на страницах Вашей газеты “МПЗ” каждый находил интересные материалы.Успеть максимально использовать свой потенциал, свои способности – задача номер один(это моё мнение). Спасибо Вам за ваш труд.