• Сьогодні: Вівторок, 28 Березня, 2023

День виборів у Броварах: онлайн-марафон, прямі включення, “гаряча лінія”

Травень24/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Онлайн25 травня, у День виборів Президента України, команда “Маєш право знати” планує висвітлювати перебіг подій в Броварах у режимі онлайн-марафону та робити прямі включення з виборчих дільниць й “гарячих точок”. Також у нас працюватиме “гаряча інформаційна лінія”, на яку можна буде телефонувати й повідомляти про надзвичайні ситуації, пов’язані з виборами у Броварах.

Зокрема ми плануємо тримати наших читачів в курсі того, чи всі дільниці розпочнуть свою роботу вчасно, оперативно повідомлятимемо про поточну явку виборців протягом дня, інформуватимемо, чи не має незаконної агітації на дільницях та по місту, як працюють виборчі дільниці та чи відбуваються порушення виборчого законодавства. Після закриття дільниць у фокусі нашої уваги опиниться процес підрахунку голосів та встановлення результатів виборів.

Прямі вкючення з виборчих дільниць та окружкому, штабів кандидатів, штабу самооборони та можливих “гарячих точок” ми плануємо робити кожні 2 години, починаючи з 9-ої години ранку. Додатково ми анонсуватимемо прямі включення на наших сторінках у соцмережах “ВКонтактіта “Фейсбук“, тож радимо підписуватись на них, щоб першими дізнаватись усе найважливіше.

У випадку виявлення порушень виборчого законодавства чи інших підозрілих або надзвичайних ситуацій, телефонуйте на нашу “гарячу лінію” (068) 706-09-46 або пишіть на електронну пошту [email protected]

Під час парламентських виборів 2012 року ми вже робили подібний інтернет-марафон. З архівом наших повідомлень можна ознайомитись за цим посиланням.

АРХІВ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОНУ

Публікуємо результати паралельного підрахунку 100 % голосів по м. Бровари – від штабу кандидата Петра Порошенка:
Петро Порошенко – 67,8 %
Юлія Тимошенко – 9,6 %
Олег Ляшко – 8,7 %
Анатолій Гриценко – 5,1 %
Сергій Тигіпко – 2,8 %