• Сьогодні: Понеділок, 8 Серпня, 2022

Визначено власника головного подарунку для підписників “Маєш право знати”

Вересень14/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Затишним осіннім вечором 13 вересня 2012 року команда “Маєш право знати” провела жеребкування серед наших постійних читачів та визначила переможця, який отримає наш головний подарунок – USB-лампу на 13 діодів з термометром та гідрометром.

Переможцем став власник електронної адреси [email protected], який підписався на електронну розсилку “Маєш право знати” 28 серпня 2012 року.

Ми вітаємо переможця та просимо зв’язатися з нами за електронною адресою info (at) pravo-znaty.org.ua, щоб домовитись про найзручніший споcіб передачі цієї приємної дрібнички, яка допоможе зробити робочу атмосферу затишнішою та комфортнішою.

Нагадаємо, що перший подарунок від “Маєш право знати” – веселу кулю-оракул було розіграно тиждень тому. Ми вже зв’язалися з переможцем і скоро куля відправиться до свого нового власника.

Ми запрошуємо наших читачів долучатися до електронної розсилки від “Маєш право знати”, щоб мати можливість у будь-який момент миттєво отримати суспільно важливу новину, а також регулярно бути в курсі наших публікацій.

Підписатися можна, використовуючи форму, наведену нижче: