• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Щоденник “Маєш право знати” виграв читач зі Львова

Лютий11/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Щоденник Маєш право знатиМинулого понеділка редакція “Маєш право знати” оголосила розіграш брендованого щоденника серед своїх читачів. Для того, щоб виграти червоний блокнот з логотипом “Маєш право знати”, потрібно було передрукувати на своїх сторінках у соціальних мережах оголошення про конкурс та зібрати найбільшу кількість “лайків”.

Загалом участь у нашому конкурсі взяло 77 людей (21 перепост в мережі “ВКонтакті“, 51 поширення на Фейсбуку та 5 передруків на сторінці “Гугл+“). Наше оголошення про розіграш набрало 794 лайків “ВКонтакті”, 65 лайків на “Фейсбуку” та 5 “плюсів” на “Гугл+”.

Не обійшлося, на жаль, без накручування голосів за допомогою так званих Інтернет-ботів, тому рішенням редакції учасники, які використовували подібні технології, не розглядались як потенційні переможці.

Відтак переможцем нашого конкурсу став Роман Уличний, мешканець Львова, який набрав 64 “лайки”, то ж йому буде надіслано брендований блокнот “Маєш право знати”. Серед броварських читачів нашого сайту найбільше “лайків” (34) вдалось зібрати користувачу під іменем Сергій Лопатато ж редакція вирішила відзначити призом і цього учасника за популяризацію нашого сайту серед своїх друзів. Вітаємо переможців!