• Сьогодні: Вівторок, 5 Липня, 2022

Шукайте свіжий номер, або “Маєш право знати” виходить у друк

Серпень03/ 2015
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

У нас гарна звістка для тих читачів, які бідкались, що наше видання можна переглядати лише в інтернеті і що їх сусіди, які читають лише паперову пресу, не знають стільки важливої інформації. Сьогодні вийшла друкована версія “Маєш право знати” і відтепер ми плануємо регулярно виходити у паперовому варіанті.

У випуск № 4, який став першим у цьому році,  ми включили репортаж з антиалкогольного рейду, який завершився облавою на ігровий салон в кафе-барі “Монте Карло”, кілька офіційних новин про життя міста, статтю про проблемну вулицю Симоненка, яку не обладнали ні тротуарами, ні освітленням, публікацію про зразкове ОСББ на вул. Декабристів, 44, а також спортивний репортаж з благодійного футбольного турніру від ОНУМу.

Однак родзинкою, а точніше справжньою інформаційною бомбою цього номера стало ґрунтовне журналістське розслідування про досить неоднозначну броварську особистість – Ігоря Сапожка. Наш журналіст готував цей матеріал не один місяць – інформація збиралась дуже ретельно, довелось поспілкуватись з чималою кількістю осіб, проаналізувати цілу низку документів, співставити багато фактів, щоб з’ясувати, ким насправді є особа, яка керує нашим містом уже майже 7 років. Що Ігор Васильович робив до того, як став мером Броварів, де пройшло його дитинство, чим він відзначився у молодості, чому і від кого переховувався, та який трудовий шлях пройшов до того, як потрапив у наше місто. Перша частина розслідування – вже у цьому номері газети, а також на нашому сайті. Попереду – не менш вражаючі та резонансні відкриття і викриття. Маєш право знати Газета 4

Переглянути весь номер можна за цим посиланням