• Сьогодні: Середа, 5 Жовтня, 2022

Читачі “МПЗ” вважають, що Ратніков відтягував голоси на виборах, а страйкарям бракує юристів

Березень13/ 2013
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Минулого тижня “Маєш право знати” започаткувала практику онлайн-опитувань своїх читачів на теми опублікованих на сайті статей.

Так, 4 березня ми поставили запитання, чому страйкарям з “Чистих матеріалів” не вдалось добитися виконання своїх вимог. Понад половина наших читачів причиною того, що колективний договір на підприємстві було розроблено без врахування пропозицій робітників, вважає “недостатню юридичну підготовку страйкарів” (61 % голосів). На другому місці опинився варіант “відсутність єдності всередині колективу (зрадники)”, який набрав 33 % голосів. Серед читачів “Маєш право знати” виявився й один оптиміст, який вважає, що “страйкарі ще зможуть добитися виконання вимог!” Прикметно, що невдачу стайкарів жоден з читачів не пов’язав з “втручанням політичних сил у процес”, хоча адміністрація “Чистих матеріалів” нарікає саме на це. Загалом в опитуванні, яке тривало 2 дні, взяло участь 18 осіб.

Страйкарі опитування

6 березня, після публікації про призначення Дмитра Ратнікова дипломатом в Росію, ми вирішили поцікавитись у читачів, як вони розцінюють таку подію у житті екс-депутата Броварської міської ради, кількаразового кандидата в мери Броварів та екс-кандидата в народні депутати по 97 виборчому округу.

Ратніков опитування

Як бачимо, більшість наших читачів проголосувала за варіант, що такий кар’єрний стрибок у посольство Російської Федерації – це “подарунок влади за відтягування голосів опозиції на виборах 2012 року”. Так вважає 61 % учасників онлайн-опитування. 24 % читачів вважає, що депутат Київської облради добре проявив себе у цьому статусі та обрали варіант “заслужений кар’єрний ріст молодого політика”. 6 % опитаних розцінили ці зміни у житті Дмитра Геннадійовича як “посилення впливу Партії регіонів у дипломатичних представництвах РФ”. Загалом участь в онлайн-опитуванні взяли 54 людини.

Звісно, обидва опитування не є репрезентативними з точки зору соціології та відображають лише думку читачів нашого сайту, які помітили новий інтерактивний елемент та проголосували за один із запропонованих нами варіантів.

Запрошуємо вас взяти участь у нашому новому опитуванні на тему публікації “Броварський прокурор незадоволений рівнем корупції у Броварах” та відповісти на запитання “Чи борються у Броварах з корупцією?”

 • avatar
  mimoshel
  10 років тому

  а буквально вчера Д.Ратникова указом президента ещё выше назначили. А это за что ему “подарили”? Не дурите людям голову. Заслуженный карьерный рост.

  • avatar
   Евгений Захаревич
   10 років тому

   Чим же він заслужений? ))))) 

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Яким указом? Президента? бути опричником донецького завгара це в нас сьогодні вважається “заслуженим кар’єрним ростом”? 

   • avatar
    mimoshel
    10 років тому

    но вы то собственно не завидуйте, вас то ни при каком президенте не назначат, ни при плохом ни при хорошем. И вообще не понимаю откуда столько ненависти к Ратникову, нет чтоб порадоваться за соотечественника

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     У мене до нього персонально почуття нейтральні: ні погані, ні хороші. А от як до чиновника, який сьогодні представляє адміністрацію януковича в “братній” державі, ставлення, звісно, однозначне. Нормальна людина в даній політичній ситуації на таку посаду працювати не пішла б.

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      да ладно, “не пишла би”. Ну вы бы конечно отказались бы, вы ж такой принципиальный

 • avatar
  mimoshel
  10 років тому

   http://www.president.gov.ua/documents/15523.html

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  А я погоджусь з @mimoshel:disqus – дійсно, заслужена Ратніковим посада. Він був пай-хлопчиком на виборах, він витерпів жахливі інформаційні знущання і дійшов до кінця

  • avatar
   mimoshel
   10 років тому

   не понимаю вашей иронии, “жахливі інформаційні знущання” все терпели, и Федоренко и Резаненко, и другие,  но назначили то Ратникова, и я думаю что глупым людям такие должности не раздают.

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Але Різаненко та Федоренко, на відміну від Ратнікова, билися за перемогу, а Ратніков терпів знущання просто заради участі (ну і заради обіцяної посади, звичайно)

    • avatar
     mimoshel
     10 років тому

     глупости говорите, Ратников надеялся на победу, но к сожалению, народ у нас не предсказуем и выбирает, по только ему ведомой логике, депутатов.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Звичайно, Ратніков сподівався на перемогу (а чому б і ні?), але працював не на перемогу, у нього була інша мета

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Та Бог з ним, успіху на новій посаді. Насправді було би прекрасно, якби вітчизняні політики подібного штибу заразом виїхали в Москву.

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      нет как раз он работал, к сожалению у него не было такой мощной лапы за спиной типа Хорошковского, как у некоторых

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      А як тоді Ви можете пояснити те, що за кілька тижнів до дня виборів він подав заяву про відмову від участі у виборах, а потім, після розмови з окремими людьми партії регіонів, відкликав її?Ця заява зареєстрована у ЦВК ;-)
      Чому подав? Чому передумав? ))
      А потім такий кар’єрний злет майже одразу після виборів… Включіть логіку – і все стане на свої місця.

     • avatar
      mimoshel
      10 років тому

      совпадение, о том что он будет дипломатом было известно ещё 2 года назад, выбиралась страна назначения. И не надо искать логику, просто так совпало, если бы он победил на выборах он бы остался, не победил вот и уехал. А вот вчерашнее назначение, это результат его ума и таланта. ИМХО

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Люблю коли у статті про Ратнікова заходить mimoshel, завжди починається жвава дискусія :-)
  Не проходьте повз, заходьте до нас частіше)