• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

Броварський прокурор незадоволений рівнем корупції у Броварах

Березень13/ 2013
avatar
Сергій Іллюхін

Броварчанин, громадський активіст, голова Київської обласної організації політичної партії "ДемАльянс"

Микола Гарник
Броварський міжрайонний прокурор Гарник Микола Васильович

Броварський міжрайонний прокурор Микола Гарник розкритикував неефективні дії органів місцевого самоврядування міста Бровари щодо запобігання та недопущення корупційних правопорушень.
Про це повідомляється у поданні №275 від 18.01.2013 року, надісланому броварським міжрайонним прокурором Миколою Гарником на адресу броварського міського голови Ігоря Сапожка.

Як зазначено у поданні, броварською міжрайонною прокуратурою було проведено перевірку, в ході якої виявлено ряд порушень посадовими особами антикорупційного законодавства.

Зокрема, хабар у розмірі 1500 доларів США вимагав та отримав працівник відділу Держкомзему у м.Бровари Бездєтко Іван Павлович: вказану суму він вимагав за виконання своїх службових обов’язків (виготовлення технічної документації, державного акту та договору оренди на земельну ділянку).

Також перевірка прокуратури виявила факт незаконної видачі лікарняних листів у Броварській центральній районній лікарні. Інспектор штабу Броварського МВ ГУ МВС України у Київській області Ємець Н.О. незаконно отримала лікарняний лист від лікаря-офтальмолога БЦРЛ, в результаті чого їй було нараховано матеріальну допомогу та оплату за лікування у розмірі 911,94 грн.

Як зазначив броварський міжрайонний прокурор Микола Гарник, вказане свідчить про те, що у місті Бровари не здійснюються належні заходи щодо запобігання корупції посадовими особами органів місцевого самоврядування, що стало можливим внаслідок невиконання у повній мірі обов’язків, покладених на керівників структурних підрозділів виконкому Броварської міської ради антикорупційним законодавством України.

У лютому 2013 року виконком розглянув дане подання прокуратури і вирішив: подання Броварської міжрайонної прокуратури взяти до відома та вжити невідкладних заходів щодо запобігання проявам корупції.

Чи було притягнуто порушників антикорупційного законодавства до відповідальності – наразі не відомо.

  • avatar
    Olexandr Slobodyan
    9 років тому

    Микола Васильович явно згадав молодість, коли в радянські часи прокуратура була прокуратурою, а не цирком.