• Сьогодні: Понеділок, 5 Червня, 2023

Кандидат в броварський КОД Дмитро Ратніков – член фракції Партії регіонів. ДОКУМЕНТ. ВІДЕО.

Квітень29/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Інформація про те, що Дмитро Ратніків – член фракції Партії регіонів в обласній раді, опублікована раніше в моїй колонці на «МПЗ», викликала неабиякий резонанс. Це й не дивно, адже Дмитро Геннадійович колись вважався мало не головним броварським противником міської влади – «регіоналів» Сапожка та Трощенка. Проте відразу після виборів Ратніков за прикладом Сапожка перейшов в «стан ворога» в Київській облраді, вступивши у фракцію Партії регіонів.

Бігати з одного партійного табору в протилежний – практика для місцевого політикуму, на жаль, не нова: всі ми пам’ятаємо, як свого часу з БЮТ у ПР усім скопом перебігла броварська влада на чолі із Сапожком і Трощенком, щойно Янукович став Президентом. Проте отримавши «регіоналівські» партійні квитки, керівництво Броварів не стало заявляти про свою опозиційність, готовність боротись за демократію та опиратись диктатурі – це б вигладало, м’яко кажучи, нелогічно. Але не для Дмитра Ратнікова.

Проста констатація факту: член фракції Партії регіонів прагне вступити в Комітет Опору Диктатурі – політичне об’єднання, яке протидіє режиму Партії регіонів. Чи не здається вам це парадоксальним? Але це – реалії сьогодення та найгарячіша тема порядку денного броварської політичної «тусовки».  Саме тому вже вдруге поспіль на засіданні броварського КОДу, куди заявляється й Дмитро,  обговорюється питання його  бажання вступити в КОД.

Незважаючи на не сприйняття фігури Ратнікова більшістю членами КОДу, той вже встиг виступити із заявою, в якій стверджує про своє «автоматичне» входження до Комітету Опору Диктатурі в Броварах. Не зважаючи на те, що жодного подібного рішення КОД не приймав.

Втім, наразі йдеться про інше. Мій попередній допис про цю ситуацію викликав шквал коментарів. Окремі нюанси під час обговорення того допису демонструють та підтверджують багато фактів, про які раніше ми могли тільки здогадуватись.

По-перше, на захист «честі Ратнікова» виступили коментатори, котрі раніше активно захищали броварську владу. Цей факт є додатковим підтвердженням того, що Ратніков – «свій» у стані «регіоналів», відтак на його захист стали й провладні «медіаактивісти».

 

По-друге, жодних спростовуючи фактів, що Ратніков є членом фракції ПР захисники Дмитра Геннадійовича  – як, до речі, і сам Ратніков – не навели. Розуміючи, що тема допису для них завідомо програшна, група «спеціально навчених» коментаторів постійно цю тему намагались змінити, натомість атакуючи мою скромну персону, аби відволікти читача від головного.

По третє, аби створити враження масовості «обурених прихильників» Ратнікова на МПЗ, нагнані коментатори послуговувались вже найбільш примітивними методами маніпуляцій. Усі ми були свідками, як «два» користувачі дискутували в коментарях до описуваного допису, постійно одне з одним погоджуючись.  Адмінпанель сайту в свою чергу зафіксувала: «обидва» ці користувачі писали з одного айпі та навіть зареєструвались з одного й того самого імейлу. Виходить, людина розмовляла сама із собою. В медицині це називається шизофренія, а в аналогічних ситуаціях – примітивна й цинічна спроба маніпулювання думкою людей, що яскраво демонструє «чесноти» оточення Дмитра Геннадійовича. Навряд чи необхідно нагадувати, що усі ці коментатори спілкувались виключно анонімно.

Я свідомо не відповідав на закиди в мій бік, озвучені анонімними коментаторами (як про це і заявляв раніше), адже вважаю це даремним витрачанням часу. Проте на деяку частину читачів «Маєш право знати» їхні опуси могли справити певне враження,викликавши сумніви щодо певних деталей моєї біографії. Тому відповім,власне, читачам та прокоментую основні закиди, котрі  прозвучали тоді в мою адресу.

Найперше мені закидали «перебіжку» з партії до партії. Як і Дмитро Ратніков, ці коментатори стверджували, що свого часу я був членом одразу кількох політичних партій: зокрема, фігурували назви «ПОРА», ХДС та Європейська партія. Відтак проведу короткий екскурс у власну біографію.

В 2004 році я справді був активістом Громадянської кампанії ПОРА, яка виступила в авангарді Помаранчевої революції. Долучитись до ПОРИ мене, тоді ще студента першого курсу, спонукала віра в те, що ця організації зможе відвернути загрозу президентства Януковича – так тоді й сталось. Проте після реформування ПОРИ в політичну партію я не став її партійцем, бо відчув певні сумніви в моральності її лідера – Владислава Каськіва. Зрештою, мої здогадки підтвердились: Каськів зараз працює в апараті Януковича. Тому я радий, що не вступив до партії ПОРА, яку очолював Каськів, проте пишаюсь тим, що був активістом Громадянської кампанії ПОРА, де не було лідера, і яка зробила значний внесок в недопущення до влади Януковича в 2004-му. Відтак я не був і не є членом партії «ПОРА».

В 2010-му році я висувався кандидатом в броварські депутати від Християнсько-Демократично Союзу. Тодішній закон про вибори не дозволяв участь у них в якості кандидата інакше, як висуванцем від певної політичної сили.   Броварський осередок ХДС на той момент не був підконтрольний жодному з «традиційних» політиків, тому я був убезпечений від стороннього впливу як на партійну організацію, так і на мене. В той же час я відверто та публічно заявляв, що висуваюсь від ХДС тільки тому, що так вимагає Закон про вибори, хоч до самої партії – як і до усіх інших – ставлюсь скептично. Таких заяв тоді собі не дозволяв жоден з місцевих кандидатів. Відтак і членом ХДС я не є і не був.

До висунення мене депутатом від ХДС я співпрацював з Ратніков в певних проектах, адже сподівався на його принциповість, безкомпромісність та ефективність в боротьбі з місцевою владою. Також я був присутній на кількох засіданнях місцевого осередку підконтрольної Ратнікову Європейської партії. Проте дуже скоро переконався, що принципово оточення Дмитра Геннадійовича не відрізняється від кліки місцевої влади: те ж саме кумівство та цинізм. Відтак в ЄПУ не вступав та припинив з Ратніковим будь яку співпрацю, вирішивши брати участь у виборах самостійно – з меншими шансами, проте залишаючись чесним перед самим собою.

В коментарях до допису окремі аноніми згадували ще Холодноярську Ініціативу, мовляв, я був членом ще й такої партії. Захисники Ратнікова тоді, вочевидь, увійшли в «тролівський угар», адже такої політичної партії як «Холодноярська Ініціатива» в Україні не існує взагалі. Аналогічна ситуація, як і зі звинуваченнями Різаненка в тому, що він є членом партії «Сильна Україна», хоч Різаненка наразі також позапартійний.

Відтак, щоб зняти усі сумніви та питання по темі, демонструю відповідне відео.

Підсумовуючи усе вищесказане, можна дійти до «сухого залишку» щодо ситуації з Ратніковим:

Публічно продемонстровані документи засвідчують: Ратніков є членом фракції Партії регіонів у Київській обласній раді. Жодних доказів, аргументів або фактів, котрі спростовують цю інформацію, наразі немає. Звичайно, окрім слів самого Ратнікова. Тому зараз ми є свідками наступної реальності: член фракції Партії регіонів Дмитро Ратніков намагається видати себе за опозиціонера та вступити в Комітет Опору Диктатурі – об’єднання, що має на меті протидію режиму Партії регіонів. Питання навіщо він це робить – залишаю на розсуд читачів.

Водночас Ратніков та його найближче оточення звинувачує мене в опублікуванні цих фактів, в якості контратаки закидуючи мені членство в різних партіях, не демонструючи при цьому жодних підтверджень.  При тому, що я не є членом КОД та не маю наміру туди вступати, і тому моя партійна приналежність або моє політичне минуле до даної ситуації не має жодного стосунку. Чому стратегією свого захисту Ратніков обрав атаку на журналіста, котрий опублікував інформацію, підтверджену документально – ще одне цікаве запитання до Дмитра Геннадійовича в контексті його передвиборчої кампанії.

П.С.

Можливо, Ратніков таки чесна людина, і справді не вступав до фракції ПР, а інформація та документи про його приналежність до «регіоналів» – брудна провокація ворогів Дмитра Геннадійовича, котрі мають на меті його дискредитувати. Тоді Ратніков, як борець за правду, мусить притягти до відповідальності авторів цієї схеми та документів,  натомість продемонструвати інші, котрі спростовують його «регіоналівську» приналежність. Тож з нетерпінням чекаємо цих підтверджень. Але до того та моменту питання щодо зв’язків Ратнікова  з ПР не є дискусійним має однозначну документальну відповідь: читай заголовок.

 • avatar
  Ali
  11 років тому

  Какой-то интерестный документ Вы Андрей Качор демонстрируете. Все депутаты идут в алфавитном порятке и только один Дмитрий Ратников в конце)) Интерестно правда) Может и действительно Вы сделали запрос и Вам ответили, но очень просто поменять одну страничку, вписать туда Дмитрия Ратникова и на каждом углу его обвинять непонятно в чем! Ведь не каждый лист с мокрой печатью и подписью!!! Я Вам не верю! Уж больно много Вы в данной статье оправдываетесь! Что рыльце в пушку???)

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Не довіряєте Андрію – маєте чудову можливість самостійно відправити інформаційний запит і особисто отримати впродовж 5 робочих днів підтвердження від облради. Питання лише в тому, чи Вам дійсно потрібна правда, чи потрібно воду покаламутити?

  • avatar
   Osvoboda
   11 років тому

   Ратніков  є тушкою.Те що Ратніков був членом фракції ПР підтверджують депутати від опозиції

 • avatar
  Ali
  11 років тому

  И еще, Ваши слова в P.S. наводят на размышление! Вы пишете “Можливо, Ратніков таки чесна людина, і справді не вступав до фракції ПР, а інформація та документи про його приналежність до «регіоналів» – брудна провокація ворогів Дмитра Геннадійовича, котрі мають на меті його дискредитувати.” Вы себя и Павла Ризаненка (на которого работаете) уже вписали во враги Дмитрия Ратникова которые грязно хотят его дискредитировать???

 • avatar
  Virtuoz
  11 років тому

  Погано що відео обрізане! А чи може автор викласти повне відео КОДу щоб Броварчани побачили правду?:) Особисто моя думка що Дмитра Ратнікова КОД вже більше боїться чим пана Федоренка!:) Тому ті провокатори котрі завжди поливають брудом владу, почали поливати брудом опозиціонерів! :) Один і той же журналіст майстер брудних матеріалів!:)

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  11 років тому

  До речі, знайшов цікавеньку статтю на сайті Ратнікова: http://ratnikov.com.ua/bodynews/374.htm – тут він оспівує ідею тролейбусів, наголошує, що це було одним із пунктів його передвиборчої програми і підкреслює, що “Виділення коштів на будівництво тролейбусної лінії _ результат плідної співпраці нового складу облради та уряду”

 • avatar
  SVD
  11 років тому

   Андрей, поначалу мне было интересно читать твои публикации как журналиста. Было четко, конкретно, иногда даже жестко.
  Но после того как вступил в полемику со своими друзьями по поводу темы “Дима Ратников”, и был растоптан фактами в хлам (по дружески), я понял, что ты как журналист полный банкрот.
  Все верно ты  заметил, ты тупо “скромна персона”, но позволю заметить, не дурно проплаченная “скромна персона”.. Делаю выводы по твоей навязчивой истерии по Ратникову.
  Обидно то, что я тебе верил, и поливал твоими фактами своих оппонентов!
  И вот ты написал очередную ересь, с собственной перестраховкой…
  Я час лопатил сайт Киевской Областной Рады. Ну не нашел я там Ратникова в Регионах!!! НЕ-НА-ШЕЛ!!! Все лица есть с твоего “вытяга”, а Ратникова НЕТ! http://kor.gov.ua/node/301
  Зато он уверенно почивает в списках “позафракційних депутатів”. http://kor.gov.ua/node/317
  Так на хрена это бред писать?!!!
  А это лоховство со списками в твоих руках!?? Да я при помощи FineReader за десять минут включу тебя в списки сената США. Ты чего? Нас всех тут за лохов считаешь?!!
  Мужик, ты заигрался… Если берешь бабло, так хоть качественно отрабатывай его…

  (Терпеть глупое – глупо, сносить жестокое – жестоко…)

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Повторю вдруге у гілці: 
   Не довіряєте Андрію – маєте чудову можливість самостійно відправити інформаційний запит і особисто отримати впродовж 5 робочих днів підтвердження від облради

   • avatar
    SVD
    11 років тому

     ??? Кто здесь???
    Я говорю на официальном сайте Киевской Областной Рады информацию искал…
    А мне тут суют документ 2010го года, и непонятную вырезку со списком, который можно подправить в любом редакторе…
    Вы хотите сказать что на официальном сайте ложная информация???

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     11 років тому

     Кеш Google (станом на 24 квітня 2012 року 17:16:35) показує, що Ратніков БУВ на цій сторінці у переліку регіоналів: 
     http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:M-2qqxX1KLcJ:kor.gov.ua/node/301+&cd=3&hl=uk&ct=clnk&gl=ua
     Отже, я припускаю, що Ратніков після конфлікту, який відбувся на засіданні КОДу або вийшов з фракції Партії Регіонів, або попросив підредагувати інформацію на сайті.
     Чи Ви хочете сказати, що Андрій Качор “взломав” Google? Ну, Андрюха, респект тоді тобі! Ти зробив те, чого не могли зробити мільйони хакерів!

     • avatar
      SVD
      11 років тому

      Ну тогда, ребя, нужен запрос в КиевОблРаду, когда товарищ Ратников был принят в  ПР, когда включен во фракцию, и когда из нее исключен. (какими числами датировались заявления Ратникова о включение во фракцию ПР и заявление о выходе из нее.)
      Это будет правильно, раз такая каша заварилась.
      Все согласны с этим?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Ну ви даєте… :) 
      Я ж 3 коментаря назад це писав: “Не довіряєте Андрію – маєте чудову можливість самостійно відправити інформаційний запит і особисто отримати впродовж 5 робочих днів підтвердження від облради”

     • avatar
      SVD
      11 років тому

       Принято

 • avatar
  Kate Dronova
  11 років тому

  Сергей Иллюхин, какого ты тут умняка давишь? Сидишь у Павла Ризаненка на зарплате и думаешь, что твои комментарии тут кто-то всерьез воспринимает?! Один пишет разную ересть, а другой поддакивает. 

  И вообще я в шоке от Павла Ризаненка – как он позволил такое писать Андрею Качору. Ведь все прекрасно знают, что Дмитрий Ратников оппозиционер. Он это доказал своей депутатской работой (третий депутатский созыв). Павел Ризаненко также (по крайней мере об этом говорит) оппозиционер, который относительно недавно появился в Броварах. Зачем же тогда начинаете внутри оппозиции кашу варить? Если только Павел Ризаненко не технический кандидат от власти, у которого задача оттянуть голоса от реальных оппозиционных кандидатов? Очевидно его штаб занялся грязной чернухой против Дмитрия Ратникова. 

  Ах, как некорректно и не красиво начинает работать псевдо-КОД (созданный по инициативе Павла Ризаненка), в котором нет ни одной из партий КОДа Украины. Не абсурд ли это? “Батьківщина” и “Фронт Змін” вообще отказались от такого Броварского лжеКОДа. Получается, создали Комитет опора оппозиции, а не диктатуре.  По методам похоже  на заказ власти! Я разочарован в Павле!!!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   11 років тому

   Ооо, нарешті: приємно бачити живі обличчя (не анонімусів)!
   Прошу докладніше розповісти про “Сидишь у Павла Ризаненка на зарплате” – якщо, звичайно, є що розповідати? Я це сприймаю як особисту образу, тому прошу або довести, або вибачитись

   • avatar
    Kate Dronova
    11 років тому

    А что тут доказывать! Сергей Иллюхин, Андрей Качор, Алина Дяченко… работают у Павла Ризаненка в штабе! Я уверена, что не за спасибо) Столько времени как ты уделяешь написанию коментов на статью твоего друга Андрея Качора никто не уделяет!
    А ты работу в штабе Павла Ризаненка воспринимаешь как обиду? Так зачем работаешь на него??

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     11 років тому

     Я член редколегії МПЗ, тому логічно, що приділяю увагу коментарям на сайті. Так, Ваші слова я сприймаю як образу, оскільки Ви стверджуєте, що я отримую від Різаненка гроші, а це є неправдою. Себе і свою родину я забезпечую сам, працюючи керівником проекту в одній із данських компаній.
     Тому якщо у Вас немає жодних фактів (а їх у Вас немає), я все ж наполягаю, що Ви маєте вибачитись за образу моєї честі та гідності.

     • avatar
      Kate Dronova
      11 років тому

       а кому принадлежит сайт МПЗ, где вы работаете членом редколлегии? логично, если вы тратите столько времени на работу, значит, получаете финансовое вознаграждение за нее. Но даже если вы работаете бесплатно – это ваши проблемы.Вы все равно являетесь членом команды Павла – за деньги или нет.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Я є власником доменного імені pravo-znaty.org.ua, разом зі своїми друзями ми створили редколегію, домовились про спільну стратегію і разом працюємо над сайтом.
      Питання, яке Ви підіймаєте, є дуже принциповим: працювати на Різаненка – означає виконувати його накази. Ми кілька разів підкреслювали, що жодна із політичних сил (або депутатів) не впливає на діяльність МПЗ – і це принципово.

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      Прокоментируйте, являетесь ли Вы членом команды Павла Ризаненка, состоите ли в предвыборном штабе?? И также Андрей Качор? По Алине Дяченко и так понятно, она же его помошник!  

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Ні, я не є членом команди Павла Різаненка. Ні, я не працюю у його передвиборчому штабі.
      Чи знайомий я з Різаненком? Так, знайомий, ми з ним є членами ГО “Прозоре суспільство”, тому досить часто спілкувалися раніше, зараз – рідше.
      Стосовно Андрія та Аліни – це запитання не до мене

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      А кто глава ГО “Прозоре суспільство”, какие цели ГО и чего Вы туда вошли? 

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Я член правління ОСББ “Шевченко 4-А” і у нас були проблеми із власністю на підвали нашого будинку, тому за допомогою ми зверталися до юристів “Прозорого суспільства”, які надають безкоштовні юридичні консультації. Історія там була довга, але врешті решт ми перемогли.
      Основна мета ГО “Прозоре суспільство” – сприяння прозорості та відкритості влади з метою обмеження можливостей для корупційний дій, минулого літа організація проводила форум громадських організацій та громадських активістів.
      До осені 2011 року організацію очолював Віталій Сурменко, восени Віталій вирішив скласти повноваження, головою ми обрали Павла Різаненка

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      А кто еще кроме Вас входит в редколегию, работает над сайтом и какие Ваши цели? 

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      До редколегії входимо я, Андрій та Аліна, до співпраці ми запрошуємо абсолютно всіх бажаючих. Якщо ми можемо підписатися під кожним словом статті, ці матеріали опубліковуються як редакційні, інакше – публікації опубліковуються у “Колонці автора” без зауважень.
      Наша мета на початку була така: http://pravo-znaty.org.ua/pro-iniciativu/ , зараз ми розвиваємо МПЗ як повноцінний ЗМІ.

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      Вообще идея хорошая! Только сейчас, на меня, Вас занесло в политику, в сторону Павла. Если честно, то я Вас не воспринимаю как независимый проэкт, а наоборот тот который финансируется Павлом Ризаненко.

      И для меня вообще не понятно зачем Андрей Качор пишет подобные статьи, наводит сору внутри оппозиции. Он что хочет разсорить оппозицию?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Звертаю Вашу увагу, що це опубліковано у авторській колонці Андрія, це не редакційний матеріал. Ну а по-друге, ім’я Різаненка, по-моєму, лунає лише в коментарях, у самих публікаціях воно лунає не часто

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      Со слухов которые ходят по городу, я делаю вывод что это проект который создан под 
      Ризаненка и за его средства. Как в принцыпе и обновленый сайт афиша Бровары. Мне лично не понятно, зачем Вам столько просиживать здесь, дискутировать на тему Ратникова. Пускай сам автор статьи отвечает! С ним было бы интерестнее пообщаться и узнать, зачем он это пишет, что он не поделил с Ратниковым и за что обиделся на него. 

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Та я сам вже втомився підтримувати розмову – замовкаю:) Андрій, напевно, десь за містом зараз, тому не відповідає

     • avatar
      Ali
      11 років тому

      Ждем на его ответ!!!

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

       >>>Якщо ми можемо підписатися під кожним словом статті, ці матеріали опубліковуються як редакційні, інакше – публікації опубліковуються у “Колонці автора” без зауважень.>>> Це слова з вашого, Сергію,  попереднього коментаря  до цього посту. А тепер ви пишете, що цей пост Андрія  – “не редакційний матеріал”.Що ж виходить –  ви в чомусь вже не погоджуєтесь із колегою Качором? :):):) Кльово. Качоре, годі відпочивати за містом! … :)

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Якби я з Андрієм не погоджувався, я б тут стільки не дискутував

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Прийнято:)

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      До речі, МПЗ є платформою для будь-яких політичних ідей, ми із задоволенням надамо місце для Дмитра Ратнікова на наших сторінках: хочу ще раз запросити його завести свою “колонку автора” на МПЗ – без жодних обмежень

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Сергію, а що Ратнікову вже пропонували завести свою колонку на сайті МПЗ?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Через сторінки сайту – так, сподіваюсь, він нас читає і приєднається

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Сподіваюсь також.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     11 років тому

     Якщо будуть ще питання стосовно моєї скромної персони, ось мій аккаунт у Facebook: 
     https://www.facebook.com/sergii.illiukhin 

  • avatar
   Osvoboda
   11 років тому

   Катю- Ратніков був в опозиції до місцевої влади ,а в облраді він став тушкою.Якщо буде можливість я запрошу депутатів облради на КОД ,тоді  все буде зрозуміло.

 • avatar
  Ksju
  11 років тому

  Андрію, то ви кажете, що на вас в коментарях напали аноніми, то стверджуєте, що “на захист “честі Ратнікова” виступили коментатори, котрі раніше активно захищали броварську владу”. Так це параноя, чи ще один притягнутий за вуха “аргумент”?!
  “Не зважаючи на не сприйняття фігури Ратнікова більшістю членами КОДу…” – Андрію, ви вважаєте себе більшістю??))) На засідання приходили з плакатами “Ратніков геть з КОДу!” ??
  Ви оперуєте не фактами, а своїм власним суб’ єктивним враженням. І на яку аудиторію спрямовані ваші “викривні” статті зовсім не зрозуміло!

 • avatar
  Ali
  11 років тому

  Почему здесь есть ответы только на комфортные для Вас вопросы? Я спрашивал, как вышло так что Дмитрий Ратников в конце списка который по алфавиту? Хочу услышать от автора внятный ответ!!! 

 • avatar
  Ivan
  11 років тому

   Сразу скажу, что к политике, журналистике и тому подобному отношения не имею. Но прочитав статью и все комментарии к ней, сложилось мнение, что автор не компетентен в некоторых вопросах, а его друзья по разуму пытаются его выгородить. Если честно, уже надоело наблюдать за работой продажных журналистов, которые за энную сумму денег готовы впаривать людям чушь. Стыдно, батюшка! 

  К сожалению, ни в каких соц сетях не зарегистрирован (что не считаю смертельным грехом), поэтому можете называть меня анонимусом.

 • avatar
  Нінель
  11 років тому

  Ну от, Сергію! Знову почалося. І вже для третього мого ніку.  Знову в “expand …’ profile” зникають надані мною коментарі. І цього разу вже навіть протягом одного дня!  Я що маю здатність своїм біополем викликати збої в роботі комп’ютерних систем? Маячня якась! Навіщо це робиться?

 • avatar
  Andriy Kachor
  11 років тому

  Ситуація в коментарях до даного допису аналогічна попередньому. Знову жодних документальних контраргументів, натомість виключно образи та нестримані емоції. Тому давайте ще раз, тезово та тверезо, по пунктам:

  1. «Зачем Вы написали эту статью? Вы хотите рассорить оппозицию?». Я написав
  цей пост для того, аби з’ясувати істину, а не сварити когось чи мирити. Як на
  мене, це є основною задачею журналіста: з’ясування істини.

  2. «Как Ризаненко позволил Вам написать эту статтью?». Ніяк. Питання про
  публікацію того чи іншого матеріалу в розділ «Колонка автора» приймає будь який
  автор за власним бажанням. Це – не цензурований розділ і не цензурований сайт.
  Жодна з третіх осіб не може вплинути на редакційну політику окрім членів редколегії,
  в яку входить Сергій Іллюхін, Аліна Дяченко та автор цих рядків. Це, водночас,
  відповідь в тому числі й на закид, що «сайт делался под Ризаненка». Відтак,
  якщо хтось стверджуватиме зворотнє, прошу підкріплювати такі «звинувачення»
  фактами. В іншому разі такі коментарі не сприйматимуться інакше, як тролінг та «наброс…».

  3.- «Вы работаете в предвыборном штабе Павла Ризаненка?». Ні, я не працюю в
  жодному передвиборчому штабі. Тому знову ж таки, чекаю якихось фактологічних
  підтверджень від опонентів щодо цієї тези.

  4.По документу, котрий підтверджує членство Ратнікова у фракції ПР: я готовий продемонструвати нотаріально завірену копію даного документу будь кому, якщо виникають запитання щодо його автентичності.

  5. Щодо інформації на сайті обласної ради. Дійсно, за актуальної інформацію, котра відображається на сайті, наразі депутат Ратніков входить до переліку позафракційних депутатів. Проте понад півтора року
  Ратніков на тому ж сайті був віднесений до фракції «регіоналів».  Відтак питання: Ратніков такий довгий період «не помічав», що його віднесли до складу фракції партії, проти якої він бореться?
  Чому він зреагував на таку «провокацію» (якщо це була провокація) тільки
  після мого попереднього допису на МПЗ? Це риторичні запитання, зважаючи на те,
  що самому Дмитру Геннадійовичу, судячи з усього, наразі немає чого сказати з
  цього приводу. Проте було б дуже цікаво таки почути від нього відповідь.

  6. Припустимо, що Ратніков таки ніколи не вступавдо фракції Партії регіонів в Київській обласній раді, а інформація, надана у формі офіційної відповіді на запит, та інформація на офіційному сайті обласної
  ради, котра «висіла» там протягом півтора року – неправдива, провокаційна та дискредитуюча.
  Тоді Ратніков, як послідовний та рішучий політик, котрий бореться за законність
  та дорожить власним чесним ім’ям та репутацією, має виступити з офіційною
  заявою та притягти до відповідальності винних. Найперше – голову обласної ради О.С.
  Качного, який розповсюджує завідомо неправдиву інформацію або відповідальних
  працівників загального відділу облради. Це буде єдино правильний вчинок, гідний
  цивілізованого європейського політика. Якщо Ратніков таки не словом, а ділом
  доведе свою готовність на юридичному рівні боротись з брудними схемами Партії
  регіонів будь якого рівня – я з радістю опублікую матеріал з цього приводу.

  7. До цього моменту в мене немає підстав піддавати сумнівам отримані в моє розпорядження документи. Як журналіст, я звик довіряти фактам та документам, а не словам чи емоціям, особливо якщо вони надходять анонімно або з боку зацікавлених осіб.

  8. І на останок: окрім відсутності документальних контраргументів, які б спростували приналежність Дмитра Геннадійовича до фракції ПР, Ратніков не відповів на друге запитання, яке сам же й спровокував. Я, а разом з тим і решта читачів, чекаємо підтверджень кинутих ним в мій бік
  обвинувачень, котрі стосувались моєї партійної біографії. Нагадаю, що Ратніков
  стверджує, нібито я був членом трьох партій: ГП «ПОРА», ХДС та Європейської
  партії. Досі жодних підтверджень цим голослівним звинуваченням політик не
  надав. 
  Аби спростити Дмитру Геннадійовичу задачу, я попрошу продемонструвати
  того хоча б мою заяву на вступ до Європейської партії, яку він очолює. Не
  думаю, що голові обласного осередку ЄПУ буде проблемою витребувати такий
  документ у своїх підлеглих партійців. Звичайно, тільки за умови, якщо Дмитро
  Геннадійович хоче позиціонувати себе як цивілізованого та демократичного
  політика, а не як такого, котрий згодовує людям брехню, яка дискредитує
  журналістів, переслідуючи цим власні передвиборчі інтереси.

  «Сухий залишок» по темі:

  Документи, які підтверджують приналежність Ратнікова до фракції ПР є? Є. Документи, які спростовують цю інформацію є? Немає.

  Звинувачення в мій бік з боку Ратнікова щодо того, що я мав членство в кількох партіях, зокрема і в його ЄПУ є? Є. Документи, які це підтверджують є? Немає.

  Тож прошу Дмитра Геннадійовича до слова.

  • avatar
   Нінель
   11 років тому

    Андрію, написано добре.  Логічно.
    Не знаю, навіщо я знову щось пишу, коментую  …  Зайва цікавість, мабуть. Але,  просто відчуваєш себе в справжній лікарні ім. Павлова. Дуже неприємно …

   Може Ви були присутнім на засіданні КОДу  Броварщини 11.04.2012 року та можете мені відповісти – чи правда написана в статті  “Комітет опору диктатурі Броварщини уповноважений заявити ” від 24.04.2012, що опублікована на сайті 7dniv?
   Може  Різаненко чи Коханівський можуть пояснити, що  відбувається.  Хто кого запрошував, які кандидатури КОД висував на засіданні 11.04.2012?
   Ну надайте знов – таки відео засідання від 11.04.2012 року.  Але , будь ласка, в повному обсязі.
   Я знаю, що Сергій вже запросив у КОД затверджені списки його членів. Але, може Ви йому посприяєте  в їх одержанні? Я бачила на відео, що  Ви доволі авторитетно себе на засіданні КОДу почували.
   Кому ж тепер вірити – чи Вам та МПЗ (я не кажу про членство Ратнікова у фракції ПР чи участь Сімутіна в судових процесах)  чи публікаціям 7 dniv – стосовно роботи КОДу?
   Ви пишете про одні засідання, але про 11.04.2012 – нічого взагалі не пояснюєте. Вони пишуть про 11.04.2012, а про інші – не пишуть. У Грози на сайті при цьому своя версія того засідання від 11.04.2012 …
   Відчуваєш в результаті себе дійсно  “в зоні брехні”. Сумно. А що далі буде?

   Андрію, сподіваюсь, Ви не будете ображатися на мене та надасте мені відповіді.
   Мені сподобались Ваші слова:
   >>>>Я написав цей пост для того, аби з’ясувати істину, а не сварити когось чи мирити. Як на
   мене, це є основною задачею журналіста: з’ясування істини.>>>>>

 • avatar
  Slavik
  11 років тому

  хм. якось трохи странно. прикидаючи контингент читачів цього сайту я чекав шо в камєнтах буде шось тіпа фу який ратніков поганий чєловєк. це ж всім понятно. це ж навіть тим понятно хто зворотнє пише

 • avatar
  Alina Dyachenko
  11 років тому

  Перечитавши коментарі до цієї статті, вкотре переконалась: люди дуже легко брешуть та ображають інших публічно, коли пишуть анонімно. А що – ніякої відповідальності за свої слова ніхто не несе, можна писати будь-що і не стримувати свою фантазію.
  Я не знаю, хто такі Ali, SVD та Kate Dronova, але те, що з їх постів я дізналась про себе та своїх колег по МПЗ багато нових вигадок – не радує. Свобода – це не безвідповідальність, але, схоже, для цих людей ця основоположна цінність демократії – лиш привід для зловживань нею. Маючи змогу висловити свою точку зору завдяки коментарям на цьому сайті та користуючись тим, що ми свідомо їх не модеруємо, люди починають поводитись брутально та безвідповідально, вдаючись до наклепів та образ.

  На жаль, допоки люди у цій країні ТАК користуватимуться своєю свободою, не буде у нас ані справжної демократії, ані правової держави, ані розвинутого громадянського суспільства. Сумно, звісно, але менше з тим, потрібно робити все, щоб це змінити, щоб люди нарешті навчились бути відповідальними за свої слова та вчинки, навчились відстоювати свої права та поважати і дотримуватись закону. Власне це є нашою метою. Якщо комусь ввижається інша мета МПЗ, то вам таки просто ввижається. І перш ніж щось голослівно заявляти, подумайте, де закінчується ваша свобода та починаються права інших людей.

 • avatar
  Nikita
  11 років тому

  заказуха! при чем очевидная! точно, что Бровары – территория лжи! а потом эти журналисты обижаются. а не вы ли источники такого вот отношения к вам? чем занимается этот псевдо КОД? борется между собой? а в этом ли его призвание? когда лидеры девяти партий подписывали угоду про создание КОДа, они об этом думали? против кого направлена статья? с какой целью? почему ризаненко не вызывает у автора статьи столько эмоций и желания во всем разобраться? лично меня ризаненко смущает больше, как засланый казачок. он же был от тигипка. а тигипка сейчас регионал. так может здесь начать соревнование, кто регионалистее ратников или ризаненко. сделайте это темой следующего КОДа. судя по всему именно этим вы там и занимаетесь. псевдоКОД собрал псевдоОПОЗИЦИОНЕРОВ. когда ж нам уже повезет с политиками. неужели мы достойны такого уровня? неужели самим нужно брать в свои руки и вымести вас метлой?

  • avatar
   Alina Dyachenko
   11 років тому

   Ви зараз пишете на сайті “Маєш право знати”, а не сайті КОДу. Журналісти МПЗ не входять до КОДу, тому раджу переадресувати Ваші питання броварському КОДу. Колонка Андрія Качора зовсім про інше, якщо ви не помітили. Пан Ратніков перейшов на засіданні на особистості і зробив публічний наклеп на нашого журналіста. Журналіст публічно йому відповів. При чому підкріпив свої слова документами та відео. Яка брехня? Де?
   Крім того, для ведення цивілізованої розмови назвіться, будь ласка, та не пишіть анонімно, може, тоді вашим словам буде більше віри.

   • avatar
    Нінель
    11 років тому

    Аліно, я так розумію, що даний пост Качора є продовженням його посту Як «регіонал»(?) Ратніков «отжог» на засіданні броварського КОДу. В коментарях до того посту написано:
    Osvoboda 04/30/2012 03:14 PMТреба  на  КОД броварщини запросити  депутатів  облради від опозиції  і  хай вони підтвердять чи спростують інформацію щодо Ратнікова.  Та причому тут Андрій  Кочор  якщо іде розмова про  Ратнікова.Подобається ВідповістиСергій Іллюхін  04/30/2012 03:16 PM in reply to OsvobodaАбсолютно з Вами згоден, розмову намагаються перевести у протистояння “Качор-Ратніков”, а мова насправді йде про те, чи співпрацював Ратніков з регіоналами, чи ніFlagІ  я також  згодна, що все ж таки теми “образи”  Качора  Ратніковим та тематика того засідання КОДу – тісно пов’язані між собою.  Дивує мене небажання МПЗ більш докладно висвітити роботу КОДу – зокрема питання, які розглядались на засіданні КОДу 11.04.2012 року. Чекаю на Ваші наступні пости з цих питань та на опублікування списків членів КОДу.

    • avatar
     Alina Dyachenko
     11 років тому

     “Дивує мене небажання МПЗ більш докладно висвітити роботу КОДу” – а мене дивує, що у броварського КОДу досі немає свого хоча б простенького сайту, де буде викладено протоколи всіх засідань, заяви, положення, список учасників, відео з засідань та поточні новини, оголошення про наступні засідання тощо. Бо МПЗ – це не офіційне представництво КОДу в Інтернеті, і ми не повинні висвітлювати все, що відбувається у КОДі, якщо це не передбачено нашою редакційною політикою. А це – не передбачено.
     Андрій у своїй колонці, де згідно з нашим форматом можна писати суб’єктивно і давати власні оцінки, написав про те, що сталось на КОДі і стосується його особисто. Це не була стаття про КОД загалом чи про його засідання в цілому.
     Пані Ніно, Ваші наполягання на тому, щоб ми щось писали чи не писали, інколи виглядають як втручання в редакційну політику, а не як дружні поради читачів у коментарях. І це особисто мені дивно.
     Якщо вас дійсно цікавить ситуація з броварським КОДом, зверніться до його представників і все розпитайте. Захочете поділитись цією інформацією з широким загалом, ласкаво просимо, можете про це написати, в тому числі на МПЗ.

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Все, Аліно, мені зрозуміло. Та вже давно. Ви “натякаєте” мені, щоб я більше не заважала Вам працювати.
      Така Ваша особиста позиція мені вже давно відома.
      Тому для мене більш цікавим було б  почути відповідь Андрія Качора на мої запитання до нього.
       В цьому контексті я маю подякувати Сергію Іллюхіну – щиро! Бо, незважаючи на, можливо, наші з ним розбіжності в деяких питаннях – Сергій майже завжди і досить коректно зі мною спілкувався. Спасибі! Спасибі Вам, Сергію, за Ваше терпіння. Знаю, що характер в мене – “не цукор”.
      Чому, як Ви, пані Аліно, вважаєте, втручалась в редакційну політику МПЗ, то тут  навряд чи існує щось дивне. У відповідь на Ваше здивування процитую Вам, пані Аліно, слова Андрія Качора, які насправді мені було приємно читати:
      >>>>Я написав цей пост для того, аби з’ясувати істину, а не сварити когось чи мирити. Як на
      мене, це є основною задачею журналіста: з’ясування істини.>>>>>
      Це може знову Вас, пані Аліно, здивує – але подібні прагнення існують не лише у журналістів. Саме так – відшукати істину.
      Все ж таки, Андрію, я чекаю на Вашу відповідь мені. І надалі – contra spem spero:)?
      P.S. Пані Аліно, мені здається, що МПЗ також не є офіційним представництвом  БМР в Інтернеті. Ніна Юріївна.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Сьогодні поспілкувався з представником “секретаріату” КОДу (не впевнений, чи є у них офіційно така структура) – зі списками учасників проблем не повинно бути, а от стосовно відкритості протоколів засідань ще з’ясовується. Думаю, найближчим часом опублікуємо, що матимемо

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Список учасників КОД Броварщини вже у мене. Обіцяю опублікувати матеріал до понеділка. Протоколів не буде.

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Спасибі Вам, Сергію.

     • avatar
      Alina Dyachenko
      11 років тому

      По-перше, я відповіла Вам, бо Ви до мене звернулись у попередньому коментарі, при тому що, виявляється, “Вам давно відома моя позиція”.
      По-друге, я не проти, щоб Ви коментували публікації на МПЗ, Ваші коментарі часом дуже слушні і доречні. У мене викликає подив “вимогливий тон” окремих (не всіх!) Ваших коментарів.
      По-третє, з’ясування істини дійсно справа не лише журналістів і ніхто не забороняє людям інших професій з’ясовувати істину самотужки, звертаючись до джерел інформації. При цьому у журналістів є право з’ясовувати істину у власний спосіб, а не нав’язаний кимось іншим.
      По-четверте, передрук будь-яких офіційних документів будь-який ресурс може робити за власним бажанням та відповідно до редакційної політики, а не з примусу окремих людей.
      Пропоную далі припинити цю розмову, Ваше бажання ми почули і взяли до відома. Можливо, хтось із журналістів МПЗ візьметься виконати Ваше прохання.

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Прийнято, Аліно.
       Але дозволю собі пояснити таке.
       Про те, що давно відома Ваша, Аліно, позиція щодо моїх коментів – це стосувалось доволі жорстких Ваших коментарів мені в постах про мітінг опозиції та влади від 09.04.2012 та про атаки безстатевих клонів від 11.04.2012.
      Однак кожного разу я зберігаю надію – знайти порозуміння, тому і звернулась знов  у розділі “Відповісти” до Вас … До того ж мене зацікавили саме Ваші міркування. Отримала від Вас знову аналогічні вищеназваним коментам відповіді, з доводами яких  погодитись не могла.
      АЛЕ, насправді, доцільно припинити нам сперичатися. 
      Якщо Вам вдасться щось змінити в цьому місті на краще, БУДУ ЩИРО ВДЯЧНА  МПЗ.
       Тож, бажаю успіхів! Н.Ю.

 • avatar
  Osvoboda
  11 років тому

  Дайте мені відповідь.Чого Ратніков в 2010 р. зняв свою кандитатуру на мера міста? Часом він не домовився з Сопожком ?

  • avatar
   Нінель
   11 років тому

   Як мені відомо, він не знимав свою кандидатуру. В нього не були прийняті заповнені ним документи. Деталей не пам’ятаю. Може хтось може більш докладно пояснити?

   • avatar
    Osvoboda
    11 років тому

    Він вже був зареєстрований

    • avatar
     Нінель
     11 років тому

     Тоді  – не знаю. Але містом ходили чутки, що йому не вдалося зареєструватися.

    • avatar
     Нінель
     11 років тому

     Миколо, я все ж таки пригадала, що і в ЗМІ щось читала. 
     Та й знайшла – на сайті 7dniv, в статті “Вибори без вибору” від 20.10.2010 року.
     ЦИТУЮ:
     >>>>>На жаль, я не зможу взяти участь у цьогорічних виборах міського голови. Броварська територіальна виборча комісія просто не зареєструвала мою кандидатуру, як і канди­датури багатьох людей з моєї та інших опозиційних команд. Ми випробували усі мето­ди задля того, щоб досягти скасування цього результату. Але рішення ТВК вже прийня­то, і термін реєстрації кандидатів пройшов.
     Шкода, що в Україні слово «демократія» залишилоПісля відмови в реєстрації кандидатів в депутати від нашої команди, ми звернулися до адміністративного суду. Але як в суді першої інстанції, так і в апеляційному нам бу­ло відмовлено в задоволенні позову. Опонентами було зроблено все, аби не допусти­ти нас до виборів, і тим самим поставлено під сумнів їх легітимність. >>>>>

     Невже Ратніков опублікував недостовірну інформацію? Не думаю.

     • avatar
      Osvoboda
      11 років тому

      Заперечувати не буду ,але йому  все  рівно не вірю

     • avatar
      Alina Dyachenko
      11 років тому

      Дякую, пані Ніно, за дуже цікаве нагадування.

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

       Аліно, що Ви маєте на увазі – “цікаве”?
      Коханівський запитав у форума  – то я просто йому спробувала відповісти.
      Я і сама  була б рада більше дізнатися, як це все відбулося. Бо тоді у 2010 році то був просто шок, що Ратніков не буде приймати участь у виборах мера. Після такої  передвиборчої кампанії!

     • avatar
      Alina Dyachenko
      11 років тому

      Справді цікаве нагадування про статтю у “7 днях”, де Ратніков зробив заяву. Взагалі ця історія з “нереєстрацією головного опозиційного претендента на крісло мера” якась загадкова та таємнича…

     • avatar
      Osvoboda
      11 років тому

      З чого ви взяли що я Коханівський ?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      Ви підписалися як Микола Коханівський у цьому коментарі: http://pravo-znaty.org.ua/pidpisano-ugodu-pro-stvorennya-komitetu-oporu-diktaturi-v-brovarah/#comment-479830278  (коментар був з того ж емейлу)

     • avatar
      Osvoboda
      11 років тому

      Сергій то Коханівський написав на Facebook ,а я  з дозволу Миколи  зкопіював його і вставив, вийшло непорозуміння.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      11 років тому

      ОК, добре, що розібралися. А до Вас як можна звертатися?

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      Спочатку відповіла на запитання Osvoboda, а потім помітила, що і Ви, Сергію, пояснили аналогічне.
      Приєднуюся до Вас та запитую у Osvoboda:
       ХТО ВИ І ЯК ДО ВАС ЗВЕРТАТИСЯ, ПАНЕ OSVOBODA? 

     • avatar
      Олег
      11 років тому

       Олег,ВО”Свобода” 

     • avatar
      Нінель
      11 років тому

      По Вашому першому коменту до посту МПЗ про створення КОДу від 29.03.2012. У вікні “expand Вільний’s profile” висвітились деякі коментарі для профіля Osvoboda.
      вiльнийActivity on Кандидат в броварський КОД Дмитро Ратніков – член фракції Партії регіонів. ДОКУМЕНТ. ВІДЕО. 11 hours agoСергій то Коханівський написав на Facebook ,а я  з дозволу Миколи  зкопіював його і вставив, вийшло непорозуміння. on Кандидат в броварський КОД Дмитро Ратніков – член фракції Партії регіонів. ДОКУМЕНТ. ВІДЕО. 11 hours agoЗ чого ви взяли що я Коханівський ? on Кандидат в броварський КОД Дмитро Ратніков – член фракції Партії регіонів. ДОКУМЕНТ. ВІДЕО. yesterdayЗаперечувати не буду ,але йому  все  рівно не вірю on Кандидат в броварський КО