• Сьогодні: Середа, 27 Жовтня, 2021

Як «регіонал»(?) Ратніков «отжог» на засіданні броварського КОДу

Квітень26/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

25 квітня в Броварах відбулось чергове засідання місцевого осередку Комітету Опору Диктатурі – головного об’єднання демократичних сил, котре має на меті побороти існуючий режим Януковича. Того дня броварський КОД зібрав знаних лідерів місцевих опозиційних середовищ: на засідання завітали, зокрема, Сергій Батюк, котрий представляв інтереси броварської «Батьківщини», соціалістка Тетяна Немчина, голова Комітету визволення політв’язнів Микола Коханівський, представники «Свободи», кілька учасників ГО «Гроза», а ще – колишній міський депутат, а тепер член фракції «Партії регіонів» в обласній раді Дмитро Ратніков. Головував на засіданні Павло Різаненко.

Я не буду зараз зупинятись на багатьох питаннях, які обговорювались під час засідання – це заслуговує окремого матеріалу. Проте особисто мою увагу привернула дискусія щодо присутності на цьому засіданні саме Дмитра Ратнікова.

Дмитро Геннадійович, який раніше вважався мало не головним броварським опозиціонером, сьогодні представляє інтереси Партії регіонів в Київській обласній раді, адже є членом їхньої фракції, не зважаючи на те, що водночас очолює обласний осередок Європейської партії Катеринчука. В підтвердження цього факту були повідомлення УНІАН, ця інформація протягом майже двох років «висіла» на офіційному сайті Київської обласної ради (нещодавно, до речі, її звідти прибрали).

Цей факт вже неодноразово викликав, як мінімум, певне нерозуміння інших учасників КОДу: як може «регіонал» прагнути вступити в Комітет Опору Диктатурі? Це неначе «бджоли проти меду»: ну дивно, погодьтесь , коли лояльний до Партії регіонів політик збирається боротись із режимом Януковича.

Але Дмитро Геннадійович всіляким чином намагався спростувати дану інформацію, допоки йому не був продемонстрований офіційний документ за підписом голови обласної ради, який підтверджує приналежність Ратнікова до фракції ПР в облраді.

Комедія відбулась майже відразу після цієї демонстрації. На моє зауваження, чому Ратніков заявляє про свою офіційну участь в КОДі у власній заяві на сайті, при тому, що рішення про приєднання його до КОДу сам КОД не виносив, Дмитро відреагував бурхливо:

–          Та ти ж сам був як мінімум в трьох партіях, Андрій! Що ти зараз розказуєш!

Приблизно це вигукнув політик обласного ради в мою адресу, викликавши сміх в аудиторії, при тому, що протягом всього свого життя я принципово не вступав в жодну політичну партію. Тому я публічно прошу  Дмитра Ратнікова будь яким документальним чином продемонструвати докази мого членства в будь якій із зареєстрованих в Україні політичних партій, а в іншому разі – публічно вибачитись за розповсюдження брехні. Інакше людям буде складно зрозуміти, чому відомий політик починає свою виборчу кампанію з подібних безапеляційних заяв в адресу журналістів.

P.S.

Днями планую написати аналітичний матеріал про броварський Комітет Опору Диктатурі та викласти відео «наїзду» на мене Дмитра Геннадійовича. Переконаний, що публічному політику подібного рівня необхідно бути більш зваженим у своїх реакціях.

 • avatar
  Lawyer
  10 років тому

  Ратніков чи тупий?!… Навіть, якщо його направили, як засланого козачка, ну то сам повинен головою думати чим це для тебе може повернутися. Але мабуть головою в таких випадках ніколи не думають. Розраховують, що там всі тупі і його тупий хід буде пропущено повз увагу. Яким треба бути… ля-ля-ля щоб на таке розраховувати. 

 • avatar
  Octopus
  10 років тому

  Ратніков смалить. от цікаво, як зараз політики легко стають політичними проститутками, а от у стародавньому Римі про таке навіть подумати ніхто не міг, якщо партійний – до до кінця, так хоч чесно.
  Нема чесних людей в світі, я от теж брехати полюбляю. а може за брехню і перебіжництво строк паяти?

  • avatar
   Нінель
   10 років тому

    Цікаво, хто буде наступним?

   • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Маєте на увазі, хто буде наступним “перебіжчиком”? Мені здається, що наврядчи їх буде багато. Просто у Дмитра досить дивна ситуація: роками був опозиціонером, тому від регіоналів висуватися якось не солідно… Був чи не був у фракції ПР – пересічний виборець розбиратися не буде, тому потрібно йти в опозицію, а значить, в КОД.

    • avatar
     Нінель
     10 років тому

     Ні, Сергію, я не це мала на увазі. 
     То гнали Сімутіна, тепер  Ратнікова женуть. Але обидва – “мають на рахунках” насправді реальні справи.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      А хто і коли “гнав” Сімутіна? Особливо я його дуже поважаю і вважаю, що якби у нас була б ну хоча б третина таких депутатів, як Роман, то міська рада була б зовсім, зовсім іншою, справжньою…
      Стосовно реальних справ Ратнікова – дуже хотілося б почути про його (як депутата) реальні кроки у боротьбі з режимом Януковича та “партією корито”: що він зробив за ці роки, щоб зупинити їх свавілля? Скільки злочинних схем викрив? Скільки судових позовів подав?

     • avatar
      Нінель
      10 років тому

      Про Сімутіна негативно висказався Коханівський у коментарі до посту МПЗ про створення КОД у Броварах. І вам це добре відомо, Сергію. Хіба що, і цей коментар ви стомилися читати, як і коментар Люстрації вже до цього посту МПЗ.
      Про реальні справи Ратнікова, як депутата БМР, добре відомо всьому нашому місту. Злочинні схеми намагався зруйнувати не один рік.
      Про реальні справи Сімутіна – також відомо нашій громаді. 
      Обидві ці людини, обрані депутатами БМР, однозначно виправдали довіру та  сподівання своїх виборців.
       

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      >> Про реальні справи Ратнікова, як депутата БМР, добре відомо всьому нашому місту >>
      І все ж Ви не відповіли на моє запитання: які конкретно реальні справи зробив Ратніков у боротьбі зі злочинним режимом? (зверніть увагу: я запитую не про стадіони, майданчики, турніри, які він робив як меценат – я запитую про його справи як депутата)

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Прочитайте звіт про депутатську діяльність Ратнікова на його сайті.
      Раджу також почитати архів газети 7 dniv. Не маю часу та в принципі і не бачу в цьому необхідності, щоб  робити для вас звіти про діяльність Ратнікова. 
      Проте добре пам’ятаю і його акції протесту  проти дерибану броварської землі. Так, чи вдалося щось змінити? А скажіть, кому вдалося?
      Однак, раніше я чула саме  про таких депутатів міськради як Ратніков, Сушко, Гранат, які були в опозиції до провладної більшості БМР. Та є  в місті і такі “вічні революціонери” як Кравець, Немчина, Ярошенко, Малафієнко… Вони при всіх “режимах” і “провладних кольорах” відстоюють свою позицію, своє бачення того, як і що має робити наш орган місцевого самоврядування.
      А свавілля в місті існувало  і при попередніх багатьох  владах. І не тільки в Броварах. Тож кольори та політичні вподобання не ставлю “во главу кута”. Головне – реальні справи. Все одно, хто подалає корупцію в країні. Головне – щоб подолали.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      І все ж таки Ви можете з безлічи його справ назвати хоча б одну? Однієї достатньо. Він подавав судові позови на міську раду? Вдалось відсудити щось? Чи допоміг скасувати якесь незаконне рішення?
      З його сайту мені в очі кинулась одна корисна справа: участь у тісній співпраці облради та уряду, сприяння виділенню коштів на тролейбус (хм.. хтось це вже робив… невже пан Федоренко?)

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Мова йде не про облраду, а про його депутатство в БМР, Тож ще раз раджу, Сергію, бути більш уважним про опрацьовуаванні інформації. 
      Про судові позови до БМР – не знаю.
       Знаю, що неодноразово він “турбував” місцеву прокуратуру. З нульовим результатом на виході, як і у багатьох із нас.
      Читала його ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ГПУ (див. 7 dniv від 27.07.2010) стосовно зловживань в сфері земельних відносин з боку посадових осіб органу місцевого самоврядування м. Бровари. Рекомендую вам ознайомитись в цьому контексті з ст. 94 КПК України. Сподіваюсь, зрозумієте логіку дій Ратнікова.
      Проте, чому це ви так, Сергію,  зацікавились судовим варіантом вирішення проблем? :) :) :)
      Щось раніше подібного не спостерігала.
      В спілкуванні зі мною (на той час мала нік  Alice, потім взяля – Ambier, чому – пояснила в коментарях до посту Качора про  “атаки” безстатевих клонів від 11.04.2012 року, тепер от – Нінель, від Ніна Юріївна – персонально для Качора, який не полюбляє спілкуватися з “анонімами”) ви, Сергію, в коментарях до посту МПЗ про  парк “Перемога” у небезпеці” від 16.12.2011 року не дуже “цікавились” судовими провадженнями, пам’ятаєте:
      Alice 03/17/2012 09:07 PM in reply to Сергій Іллюхін Я вже ознайомилась із зверненням, спасибі. Без  скасування рішення №202-08-06 та №378-14-06 – нічого не досягти. По КАСУ по першому позовна давність вже сплила, скоро спливе і по другому.А чому б Вам не повідомляти громаду, як відбуваються провадження за позовами Різаненка та Сімутіна? Може, знайдуться бажаючи бути присутніми на засіданнях?Подобається ВідповістиСергій Іллюхін  03/17/2012 09:21 PM in reply to AliceЯ намагався у ці справи вникнути, але цей процес не дуже цікавий, як на мене. Поговорили з юристом, він розповів: подали, повернули, подали знову, прийняли, призначили термін, перенесли термін… тяганина…Запросили Різаненка розпочати вести Колонку Автора на сайті, якщо він долучиться, то буде більше детальної інформації від нього, якщо ні – то будемо розповідати про найцікавішеFlagУ відповідь на подібні ваші заяви ятоді  написала:Alice 03/17/2012 10:06 PM in reply to Сергій ІллюхінА Ви що малі діти? Почитайте на Незалежному  Броварському сайті, наприклад, як громада в суді Запорожця відстоює. Я на власні очі бачила пікетування суду на Возз’єднання, багаторазово і в Києві. В такий спосіб люди намагаються також захищати свої права. До того ж присутність громадськості в залі засідань, а ще краще разом із пресою, є, до речі, також  доволі ефективним.  Смішно це чути – про тяганину. А в міліцію та прокуратуру також недоцільно звертатись? А як же Ви збираєтесь захищати інтереси громади? Ви що законів геть не читали? Рішення вже прийняті. Рішення ради мають виконуватись. Вони скасовуються, якщо встановлено їх незаконність – прокурором чи судом, ще є варіант – Уповноважений по правах людини ВР. Чого Ви вимагаєте від Сапожка? Він не може примусити депутатів скасувати рішення. БМР – колегіальний орган. Тут йдеться не про “цікавіше”, йдеться про справжню нелегку і тривалу роботу в судах, прокуратурі… А Вам, громадським активістам, журналістам, це здається “не дуже цікавим”. Що піару замало?Flag

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      >> Проте, чому це ви так, Сергію,  зацікавились судовим варіантом вирішення проблем? >>
      Вважайте, що Ви мене частково переконали, а ще більше мене переконало нещодавне рішення суду, яким тимчасово заборонено вчиняти будь-які дії по земельній ділянці у парку Перемога (акціями, на жаль, такого не досягнеш)

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      І чому ж таку інформацію, Сергію,  треба просто “кліщами витягувати”?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Та там ще тяганини і тяганини: поки що для забезпечення позову суд ухвалив заборонити будь-які дії з ділянкою. Сам випадково дізнався, інформація пролунала на зборах мешканців на Кирпоноса 15-17

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      А що, щоб більш конкретно дізнатися (запитати у Сімутіна або Різаненка – у кого з них у провадженні винесена ухвала про забезпечення?) бажання не виникло? Знову  “не заслуговує на увагу”  та НУДНО? Мешканці вже провели свої збори, на яких ви були присутнім, думаю, що разом із Романом Вікторовичем Сімутіним,  не менше 10 днів тому…
      От за вашою мені позавчорашньою, Сергію, рекомендацією зайшла на сайт Грози та ще раз почитала пост Качора про столицю “чорного піару” від 25.04.2012.
      Увагу мою привернуло ТАКЕ ВИСЛОВЛЮВАННЯ КАЧОРА:
      >>> Натомість наступним об’єктом інформаційних атак з боку провладної преси був обраний Дмитро Ратніков, котрий мав шанси реально поборотись за мерське крісло на найближчих виборах. Тоді броварчани вперше дізнались, що таке фальшиві видання: спочатку містом поширили брошуру-підробку «Бровари як ізолєнта», яка видавалась за поетичну збірку Ратнікова, а пізніше – фальшивий номер підконтрольної Ратнікову газети «7 днів». Трохи згодом Ратніков отримав ще один «подарунок» у вигляді маловідомої газети, в якій йшлось про острів в на броварщині, який Дмитро Геннадійович начебто приватизував та побудував там справжній палац. Проте щойно Ратніков відмовився боротись за крісло міського голови, заключивши своєрідний «пакт про ненапад» із Сапожком, Трощенком і Ко, інформаційні випади в адресу Дмитра Геннадійовича з боку влади припинились. >>>>
      МОЖЕ ВАМ, СЕРГІЮ, КРАЩЕ ЗАПИТАТИ У КАЧОРА, ЯКЩО ВИ САМІ ВЖЕ ЗАБУЛИ, ЧИМ ТАК ЗАВАЖАВ ВЛАДІ МІСТА РАТНІКОВ, ЩО У ВЛАДИ ВИНИКЛА НЕОБХІДНІСТЬ В ПОДІБНИХ ФАЛЬСИФІКАЦІЯХ?
      МОЖЕ КАЧОРУ, А НЕ МЕНІ, ВДАСТЬСЯ ВАС НЕЧАСТКОВО ПЕРЕКОНАТИ?:):):):):):)

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Ні, я звичайно знаю, по чиїй справі було провадження, але не хотів називати прізвищ, щоб не було звинувачень у піарі

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Який піар? Хто буде звинувачувати? Хіба громада не  має права знати про  “реальні справи” своїх обранців? Саме про ці “реальні справи” та  можливо, відсутність інформації про них – ми з вами, Сергію,  дискутуємо так довго.

 • avatar
  Virtuoz
  10 років тому

  Ратніков одна із осіб котра має найбільший досвід депутатської роботи і потрібно заслухати його особисто а не вірити авторам цьго сайту! Тому я вважаю ща автор данної статті “як завжди” висвітлив все однобоко! Так як йому потрібно щоб всі були погані крім пана Різаненка!:) Краще поспілкуйтеся особисто з Дмитром Ратніковим через контакт і він вам надасть правдиву відповідь! :)  Бо якось автор працював у Дмитра як у одного із опозиціонерів і щось мабудь не поділили! (до речі не тільки у Дмитра) :) А ще в особистих відеозаписах Андрія Качора є відео де він балатується до міської ради від партії ХДС (Християнсько демократичний союз) тому все ж таки він партійний напевно раз очолює в Броварах цю партію!:) 

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   А що Ви хочете запитати у Ратнікова? 
   Чи він хоче долучитися до КОДу? – Думаю, це і так зрозуміло, якщо він прийшов на засідання
   Чи був він членом фракції ПР в облраді? – так автор кинув посилання на список фракції, під №102 там  був Дмитро Ратніков.
   Що саме Ви піддаєте сумніву?
   P.S. Стосовно ХДС – інформація у Вас вірна, Андрій очолював виборчий список, але членом партії не був (нагадаю, що згідно закону людина може бути членом лише однієї політичної партії)

   • avatar
    Virtuoz
    10 років тому

    Все що я хочу я  у Дмитра і запитаю!:) Та раджу теж саме зробити читачам!:)

    • avatar
     Virtuoz
     10 років тому

     P.S. У мене завжди вірна інформація!:) Я не всупаю в розмову не володіючи ситуацією!:)

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      У даному випадку у Вас якраз зовсім не “вірна інформація” і ситуацією Ви, на жаль, не володієте. Ви безапеляційно стверджуєте, що Качор партійний, хоча це неправда. Для того, щоб дійсно володіти ситуацією, Вам слід почитати закон про місцеві вибори, може тоді Ви будете знати, що балотуватись від політичних партій можна не будучи членами цих партій :) Тому на разі Вам слід визнати свою неправоту та вибачитись за поширення неправди.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Я не стверджую пані Аліно! Уважніше читайте!:) я написав : “він партійний напевно”!  підкреслюю слово “напевно”  !) Я б вибачився якщо б був привід, для мене це не є проблемою! :)

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      НАПЕВНО, присл.
      1. Точно, безперечно, безсумнівно. — Ну, моя матінко/ Ізнайшла вже я чоловіка, що мене визволить… Напевно вам говорю, що визволить… (Марко Вовчок, І, 1955, 267); Однак новина впала, як грім з ясного неба. Тепер вже напевно (Михайло Коцюбинський, II, 1955, 95); Павлина, хоч і напевно знала, що отримає свої вісім злотих, вийшла дуже незадоволена з дому Річинських (Ірина Вільде, Сестри.., 1958, 344); //  Неодмінно, обов’язково. Танки в ліс не пройдуть, втрати в живій силі будуть незначні, плацдарм буде втримано напевно (Олесь Гончар, III, 1959, 367).

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Джерело інформації?

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      http://sum.in.ua/s/napevno/

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      Викрутиться Virtuoz, посилаючись на третє тлумачення слова (у якості вставного слова)…

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      пусть выкручивается, чисто внешне его фраза выглядит как утверждение и наличие других смыслов у этого слова – не оправдание, пусть учится яснее излагать мысли.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      я так зрозумів що працівникам МПЗ вже немає що відповісти і починаємо тему переводити на орфографічну!:) От за свою орфографию я вибачаюсь!:) (але не за слово “напевно”!:)

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      Я к МПЗ не имею отношения, и больше оспаривал фразу про то, что Виртуоз ничего не утверждал.

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Ваше припущення виявилось неправдивим. Не хоче висловитись на тему, що ви помилились? Крім того, Андрій Качор у своїй колонці пише, що Ратніков висловлювався досить категорично і без “напевно”, відтак публічно та свідомо говорив неправду. Власне про це, зокрема, ця стаття. Які у Вас претензії до автора з цього приводу? Про нього публічно говорять неправду, а він повинен мовчати?!

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Пані Аліно припущення це допустима норма спілкування! За припущення не вибачаються! :) Більше того Андрій справді представляв ХДС в місті Бровари! Він має до ХДС відношення! Не знаю як до інших партій можливо в різний проміжок часу він мав відношення і до інших партій! :) Я розумію що Вам потрібно захищати свого “коханого”! :) Але він повинен визнати що він (на скільки я знаю) керував партійним осередком ХДС в м Бровари! Те що в законодавстві є можливість керувати не бувши членом то я з Вами згоден! Але по факту він все ж таки мав відношення до партійного життя, ідеології і т. д. Всі претензії можете перечитати в коментаріях та не тільки моїх, погляд деякіх коментарів є досить слушним! :) Також читачам я рекомендую поспілкуватися особисто з Дмитром Ратніковим який може надати вичерпну відповідь щодо Андрія Качора, Аліни Дяченко, спільних минулих проектів, своеї позиції як опозицеонера та інше. (знайти його можна вконтакті)  

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      таким чином, якщо перефразувати вашу фразу: 
      А ще в особистих відеозаписах Андрія Качора є відео де він балатується до міської ради від партії ХДС (Християнсько демократичний союз) тому все ж таки він партійний безсумнівно раз очолює в Броварах цю партію!:) 

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Мені ваш погляд подобаеться!:) Але нічого не потрібно перефразовувати!:)) Раз Андрій очулював або ще досі очолює то напевно він партійний! :) А якщо і безпартійний то все одно бігає по партіям як безпартійний!:))) 

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      Аа, все ясно )) Мета ваших коментарів після цього коментаря стала більш ніж зрозумілою.

 • avatar
  BROVAR
  10 років тому

  Якщо Ви робите силку на сайт, то на разі Дмитро Ратніков вказаний як позафракційний депутат http://kor.gov.ua/node/317!

  Стосовно Андрія Качора, то напевно уже всім відомо, що це знаний провокатор і майстер чорного піару!! На кожних виборах він працює на різних людей і не важливо, який прапор несе політична сила. Тільки щоб гроші платили і як можна більше!!! І Сьогодні він пише і поливає брудом одних, а завтра більше заплатили і пише про інших! Жодних ціностей! Тільки паплюжить тих людей на яких працює, або ж працював. Різаненку він є великим мінусом і всі пор це говорять!!! Задумайтесь пане Різаненку хто на Вас працює!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Посилання зроблено саме на кеш Google, оскільки зараз дійсно Ратніков не присутній у списках ПР: Андрій же написав, що інформація близько 2 років “висіла” на сайті

   • avatar
    BROVAR
    10 років тому

     А Ви не припускаэте, що адміністратори могли рзобити помилку при розміщенні складу фракцій, а зараз виправили?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Перечитайте 5-й абзац:
     “Але Дмитро Геннадійович всіляким чином намагався спростувати дану інформацію, допоки йому не був продемонстрований офіційний документ за підписом голови обласної ради, який підтверджує приналежність Ратнікова до фракції ПР в облраді ”
     Очікую, що в наступній статті автор опублікує цей документ

     • avatar
      BROVAR
      10 років тому

      Лист можна підробити, а ось поміняти інформацію на офіційному сайті Київської обласної ради неможливо!

     • avatar
      Osvoboda
      10 років тому

      Ратніков дійсно є членом фракціїї ПР.Це підтверджують депутати  в обласній раді від  ВО”СВОБОДА”

   • avatar
    Osvoboda
    9 років тому

    Чого прибрані деякі коментарі

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Там є кнопка “Load more comments” – система за змовчанням відображає лише останні 40 коментарів, а їх уже аж 72!

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Я підправив налаштування: зараз відображається одразу до 100 коментарів

 • avatar
  Нінель
  10 років тому

  Все ж таки знову звернуся до членів МПЗ.
  – Якщо маєте відео цього засідання КОД,  будь ласка, надайте його людям для ознайомлення.
  – Опублікуйте також списки членів КОД у Броварах. Цікаво  було  б ознайомитися.
  – Якщо є протоколи засідань КОД – то теж, будь ласка, надайте їх громаді для ознайомлення.
  Наскільки пам’ятаю, минулого разу у Коханівського також були претензії до складу присутніх на засіданні.
  Тож, все дуже якось дивно відбувається.
  А  “з головою дружать”,  думаю, усі ті, хто намагається робити свою політкар’єру. “Дурнів ” тут бути не може.
  Хоча, може  варто привертати увагу і до реальних справ кожного, а не тільки до партійної належності.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Щодо протоколів і списків: думаю, якщо звернутися до секретаріату КОДу, то їх можна буде отримати – поцікавимось.
   А стосовно реальних справ, то тут абсолютно з Вами згоден. Але потрібно оцінювати реальні справи людини як депутата, а не як мецената. Спортивні майданчики, ремонт в школах і пасочки пенсіонерам можна робити і не будучи депутатом, якщо є можливість. А якщо людина – депутат, то хотілося б оцінювати саме її діяльність як депутата. Згодні?

   • avatar
    Нінель
    10 років тому

    Сергію, абсолютно згодна з Вами! 
    І ще маю до Вас питання. Чомусь сьогодні кожного разу при наданні коментаря мушу знову повторювати свій адрес та ім’я. Дуже незручно. Чому система мене не запам’ятовує?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Я б радив Вам зареєструвати профіль у системі DisqUs на їх сайті:  http://disqus.com/profile/signup/email/ а потім увійти, використовуючи створений профіль. Тоді у Вас гарантовано не буде проблем з авторизацією, також Activity буде коректно відображатися

 • avatar
  Громада
  10 років тому

   А вообще знает кто-то как создавался Броварской КОД и кто его создавал? Если нет, то я попробую рассказать!

  Вся история создания Броварского КОДа похожа на заказуху. Собрания КОДа проходят за закрытыми дверми. Пускают только своих!!! Стоит охрана на дверях действует “вейс контроль”. Вход воспрещен для громады и всех с кем не договорились. И все это под одного человека Павла Ризаненка! И вдруг на заседание пришел Дмитрий Ратников у которого гораздо больше поддерки населения. Его в панике охрана долго не пускала в помещение где проходило собрание КОДа, пока охране не дали отмашку “ладно пускай заходит”. Прям метод Сапожка и Трощенка!!! Вся эта статья от страха что Дмитрий Ратников имеет большую поддержку населения. Не занимайтесь чернухой, уважаемый Андрей Качор и команда! Лучше работайте конструктивно, делайте реально хорошие вещи для людей, а не зарабатывайте политические балы на скандалах!!!!

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Так Ви можете прокоментувати, що робив Ратніков у фракції Партії Регіонів?

  • avatar
   Virtuoz
   10 років тому

   Знаю одну людину яку теж не пускали на КОД! Зможу з ним узгодити і надати контакти! Підступно відіслали до гардеропу, а потім просто охорона не пускала до залу відповідавши що організатори КОДу так наказали!:) 

  • avatar
   Parva
   10 років тому

   Пане Романе Ніколенко – все ж негарно писати під різними ніками, несолідно це якось…

 • avatar
  BROVAR
  10 років тому

  Похоже что команда о которой пишет “Громада” хотела потихому власть захватить. Приватизировать право на КОД. К которому никто из них не имеет отношения!! Ни пан Павло с Сильной Украины регионала Тигипка ни его политтехнологии Юсов и Золотарев, которые розвалили Пору и перешли с Каськивым в Регионы.  

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Шановний “BROVAR”, може Ви ще і поясните, чому у вас з паном “Громада” один е-мейл на двох і чому Ви пишете з однієї IP-адреси? (див.додаток)
   Може досить самому з собою розмовляти, та ще і один одному “піддакувати”?

 • avatar
  BROVAR
  10 років тому

  Уважаемый господин Сергей перестаньте нападать на простых людей! У Вас всегда кто-то дурак только не Вы) О чем Вы говорите, какие е-мейл, адреса… И насколько мне известно с одного е-мейл под разными адресами нельзя писать. Делом занимайтесь, а простых людей оставте в покое и дайте вольно высказыватся всем людям. Что такое свобода слова Вам известна? Та у кого я спрашиваю)))

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Що таке “тролінг” мені відомо

   • avatar
    Нінель
    9 років тому

     Сергію, я тут знову завітала до Вас. І знову от хочу трошечки  Вам понабридати:)
    Ну просто  – ДУЖЕ МЕНІ ЦІКАВО !
     Я і раніше аналогічне вже спостерігала.  В”expand Guest’s profile” висвічуються якісь коменти на різних мовах з  невідомих сайтів. НАПРИКЛАД:therGuest79

    Activity

    on გამყინვარების პერიოდი 26 minutes ago
    საინტერესო
    თემაა ამ საკითხს ძირეული შესწავლა სჭირდება მეცნიერების მხრიდან რომ ,
    ეგრეთ წოდებულ “Ice age”-ს არ დაუბრუნდეს დედამიწა :)
    on
    Ever been curious about how Frank Oz came
    up with Miss Piggy? Read on. – Facts – Apr 22, 2012 – OMG Facts 39 minutes ago
    No.
    If a man is born a man but transitions or lives as a woman, then she is
    a woman. If a man falls in love with that transitioned woman, then he
    is in love with a woman. Period.

    Don’t be a bigot.

    ЗВІДКИ ЦЕ БЕРЕТЬСЯ?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     За це відповідає система Disqus – я можу лише здогадуватися..

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Вдячна за увагу до моїх запитань, Сергію. А які здогадки?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Не хочу потенційним зловмисникам, які прочитають інформацію, розкривати потенційні “дірки” системи

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

       А виправити можете?

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Система чудово працює для зареєстрованих користувачів. 
      Анонімуси – це проблема, дуже важко відслідкувати. Вважаю, той факт, що DisqUs умудряється відслідковувати взаємозв’язки між коментарями анонімусів – це вже сила.
      Виправити не можу, але найближчими днями виходить нова версія системи, тому зовнішній вигляд та функціонал коментарів буде змінуюватись – можливо, і проблеми усунуть

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Мабуть, відслідковує, якщо написано з одного еmail?

   • avatar
    Нінель
    9 років тому

    Сергію, що це за код 178214.193.50 (був виделений Вами червоним)? Як він визначається системою?

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Це IP-адреса комп”ютера, з якого відбувається вихід в інтернет. Вона майже унікальна (повторюється, якщо люди виходять в інтернет з однієї мережі)

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

       Мабуть дійсно, у даної системи бувають збої?  Бо я завжди вихожу з однієї ІР – адреси, але коли я зазначала різні еmail  для одного профіля Нінель – в “expand Нінель’s profile” висвічувались різні коментарі, а не однакові.

  • avatar
   Guest
   10 років тому

   “высказыватся” – ТЬСЯ, та ще й знаки пунктуації попропускали.
   Пишіть на українській мові, якщо російською не володієте :)

   • avatar
    Нінель
    10 років тому

    Шановний користувач! Головне – не припускатися логічних помилок. Проте, мабуть відчуваєте задоволення, вказуючи опоненту на помилки. Мова – лише спосіб спілкування. Невже названі Вами помилки заважають Вам зрозуміти зміст висловлювань опонента?

 • avatar
  Люстрация
  10 років тому

  http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/020711/  Андрей Юсов, Андрей Качор и Павел Резаненко дружат теперь против Ратникова. Андрей Юсов на КОДЕ выступил с обвинениями Ратникова, в его принадлежности к регионалам. Резаненко – член партии “Сильная Украина” Тигипко. А сам Юсов сменил три партии. И готовится вступить в партию “Фронт змин”. Вместе с ним и Вы, господин Качор, участвуете во всех избирательных компаниях, лишь бы Вам платили. Прочитайте здесь.   Андрій Юсов, Євген Золотарьов – мізки та м’язи “ініціатив”. Колись – активісти молодіжних організацій, згодом – мотори “Пори”. 2007 року вигулькнули в керівництві партії “Вільних демократів”, створеній відвертим українофобом, а сьогодні – одним із речників Януковича – Михайлом Бродським. Тоді в коментарі “Україні молодій” Євген Золотарьов пояснював такі зміни тим, що “тут приємне товариство людей, які є нашими однодумцями, які теж є прихильниками ліберальних цінностей” (http://www.umoloda.kiev.ua/number/934/113/33982/). Згодом, разом з Бродським, Юсов і Золотарьов були у виборчому списку партії “Вільні демократи” на позачергових парламентських виборах 2007 року, відповідно 9 та 12 номерами (http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2007/W6P406?PT001F01=600&pf7171=196). Під час цих виборів доля звела у політичних дебатах на каналі ICTV ліберальних “Вільних демократів” та націоналістичну “Свободу”. У кулуарах заходу “вільні демократи” переконували знайомих націоналістів, що участь у націоналістичному виборчому списку – це серйозна пляма на їхній політичній біографії. Виборча кампанія партії Бродського була провальною і його “козачки” Юсов і Золотарьов “залягли на дно”.

 • avatar
  Люстрация
  10 років тому

  Резаненко и Юсов – компания по выкачиванию денег в избирательных кампаниях. Теперь хотят скачать и с Ратникова? З’явилися маніпулятори, які воліють використати холодноярську тему (в їхньому розумінні – привабливий “бренд”) у своїй гендлярській грі на українському політичному полі.
  Очевидно, з таких мотивів і з’явилася так звана “Холодноярська ініціатива”. Сайт новоявленого “громадського” руху скупо повідомляє, що 7-29 серпня 2010 року в Холодному Яру відбувся семінар “Самоорганізація українців”, під час якого учасники семінару “намагалися знайти відповіді на запитання “Як жити в сучасних політичних умовах” і розробляли основні засади й принципи самоорганізації спільнот. В результаті було визначено мету діяльності, фундаментальні засади та принципи, від яких необхідно відштовхуватися при створенні мережі самоврядних спільнот, а також випрацювано загальний план подальших дій” (http://kholodny-yar.org/2010/09/08/hello-world).
  Прикметно, що на Заході України організатори “Холодноярської ініціативи”, з огляду на високу релігійність галичан і високий авторитет Церкви, експлуатують інший “бренд”, а саме – Зарваницю, і звуться вже “Зарваницька ініціатива”. Цей факт важливий для розуміння того, що для так званих “громадських” організаторів звично міняти маски з метою маніпуляцій свідомістю людей.
  Вже на початку 2011 року організатори обидвох “ініціатив” – Тарас Стецьків, Андрій Юсов, Євген Золотарьов, Сергій Пантюк – розпочали масовану кампанію в двох регіонах: як “Зарваницька ініціатива” – на Галичині, як “Холодноярська ініціатива” – у містечках Центральної України (переважно Київщини та Черкащини). В обох регіонах організатори представляють себе як ініціаторів нового громадянського руху, метою котрого є “Пробудження громадськості до самоспроможності” (http://kholodny-yar.org/2010/09/15/meta-pryncypy-ta-plan-samoorhanizaciji/). На першому етапі організатори позиціонують себе як позаполітична неієрархічна організація. Активно працюють з резонаторами суспільної думки на Заході України – з Греко-католицькою церквою та міськими лібералами, у Центрі – з патріотичними письменницькими й музичними колами. В обох регіонах базова цільова аудиторія – студентська молодь.
  “Громадські” організатори – люди амбітні та досвідчені. За ними вдалий досвід створення подібних ініціатив: серед очільників “Холодноярської/Зарваницької ініціативи” – особи, які мають досвід участі в студентській “революції на граніті”, русі “За Правду!”, зрештою, керівники “Пори” та “польові командири” Майдану.
  Проте, є три конкретних “але”, що ставлять під сумнів проголошені цілі “ініціатив”.
  Перше. Більшість “командирів” новоявлених ініціатив ніколи не приховували своїх ліберальних, хоча й патріотичних, поглядів, але завжди з неприйняттям та зверхністю ставилися до націоналізму. Їх також не можна запідозрити у клерикалізмі. Системна антинаціоналістична риторика “організаторів” ініціатив раз-по-раз переходила у відверті дії проти націоналізму та націоналістів. Колишні керівники “Пори” протидіяли будь-яким спробам пропаганди націоналізму та застосування націоналістичної символіки під час Помаранчевої революції 2004 року, вони кістьми лягали, щоби не допустити появи організованих націоналістичних груп на Майдані, а згодом з кулаками кидалися на українців, які розгортали бандерівські червоно-чорні прапори. Нічого не поробиш, люди обстоювали свої ліберальні погляди, бо, як відомо, для кожного ліберала націоналізм – принципово ворожа ідеологія, а націоналіст у кращому випадку – системний опонент та великий подразник.
  “Національно забарвлені” ліберали й помірковані антиклерикали своєю діяльністю настільки скомпрометували свої колишні ідеї, що для політичного виживання вимушені шукати нову нішу. Стрімко зростаючий суспільний запит на націоналізм став сигналом для політичних банкрутів і пристосуванців з ліберального табору: націоналістична ніша розширюється, а значить – є можливість із цього покористатися.
  Друге. Організатори “ініціатив” – переважно особи з великим – часто багатопартійним – досвідом. До речі, значна частина з них і зараз перебувають у партіях. І найцікавіше, що їхні партії ідеологічно й програмово спрямовані проти націоналізму, а, головне, є системними складовими чинного українофобського режиму.
  Наприклад, кар’єрний політик, народний депутат України Тарас Стецьків – організатор фінансування й бухгалтер-касир за сумісництвом як “Холодноярської”, так і “Зарваницької ініціативи”; колишній комсомольський активіст, за інформацією однокурсників – колишній комуніст, народним депутатом України І скликання, попри це, став як член президії Львівської крайової ради Руху та член Великої Ради Руху.
  З 1991 року Тарас Стецьків вже в президії “свіжоспеченої” Партії демократичного відродження України, разом з Леонідом Кучмою увійшов до фракції “Нова Україна”.
  Тоді ж у житті Стецьківа розпочався тривалий восьмирічний “кучмістський” період біографії: 1992-1993 років він є радником Прем’єр-міністра України Л. Кучми, у 1996 році Стецьків стає членом створеної “під Кучму” Народно-демократичної партії, обіймає посади заступника голови НДП з ідеологічних питань, та голови львівської організації партії. 1998 року Стецьків програє мажоритарні вибори у Галичині, але все-таки стає народним депутатом ІІІ скликання завдяки завчасно “продуманому” 10-му місцю у списку НДП. 1999 року Стецьків, знову добре відчуваючи кон’юнктуру, змінює партію – стає членом націонал-ліберальної ПРП Пинзеника, очолює Львівську організацію партії, входить до фракції “Реформи-Конгрес”.
  А вже 2001-го один із кучмістів першого призову Тарас Стецьків “покаявся” і став одним із керівників кампанії “Україна без Кучми”, членом спеціальної ради “Громадської ініціативи “Форум національного порятунку”, членом президії Громадського комітету опору “За Правду!”. Революційність Тараса Стецьківа “підмазали” події 9-го березня, коли він поїхав виручати заарештованих студентів з комітету “За Правду!”, але відмовився захищати заарештованих унсовців (http://www.pravda.com.ua/articles/2006/03/9/3074768/).
  У 2002-му році Тарас Стецьків стає народним депутатом від блоку Віктора Ющенка “Наша Україна”. 2004 року – “польовий командир” Майдану. 2006-го вперше стався збій у політичному чутті Стецьківа – він не потрапляє до Парламенту за списком блоку “Пора”-ПРП.
  Відтак, вже 2007 року Стецьків знайшов собі нових соратників – лівака Юрія Луценка й спонсора Давіда Жванію. Разом з ними організував проект “Народна самооборона”. Кампанія з “розкрутки” “Народної Самооборони” гучно стартувала на Різдвяні свята. Ось як розхвалював цей проект Тарас Стецьків: “НС виникла, бо в Україні бардак. Політики різних кольорів, які прийшли до влади, не виконують своїх обіцянок” (http://www.unian.net/ukr/news/news-187952.html), “Народна самооборона не є проектом. Ми обороняємо від свавілля влади” http://zik.com.ua/ua/news/2007/02/23/65439). На позачергових парламентських виборах 2007 року Тарас Стецьків, як соратник Юрія Луценка і Давіда Жванії, став народним депутатом за списком “Нашої України – Народної Самооборони”. Як відомо, практично всі члени групи “Народна самооборона” у парламенті стали “тушками”, а Давід Жванія наразі активно працює над скріпленням пропрезидентської більшості у Верховній Раді.
  До речі, неважко помітити, що “бренд” “Народна самооборона” було поцуплено в УНСО, заарештованих членів котрої Стецьків відмовився визволяти під час акції “Україна без Кучми”. Це не вперше Стецьків є серед тих, хто краде чужі відомі назви. Є підозра, що саме Стецьків був ідеологом привласнення (по суті, крадіжки) назви “Наша Україна” для Партії “Реформи і порядок”. Ця оборудка відбулася на партійному з’їзді 18 липня 2004 року, коли кандидат у Президенти Віктор Ющенко був у Карпатах (http://www.prp.org.ua/index.php?mid=3). Стався скандал – ще б пак, у кандидата в Президенти напередодні президентських виборів вкрали назву його блоку! Тому, аби зам’яти скандал, пеерпісти “злили” телеканалу “Інтер” відео з виступом Олега Тягнибока на горі Яворина (http://www.youtube.com/watch?v=bnz6s4LKQwY), змонтувавши його з чотирьох різних шматків (це було доведено згодом у суді). Простий політтехнологічний прийом: скандал перебивають якоюсь іншою, більш емоційною, інформацією. А згодом, коли скандал із крадіжкою назви ущух, коли утворилася партія “Народний союз “Наша Україна”, – пеерпісти тихенько повернули своїй партії стару назву.
  Отож, привласнення чужої інтелектуальної власності, крадіжка брендів – справа для Тараса Стецьківа не нова. Політичні “кульбіти” неофіта-холодноярця Тараса Стецьківа найкраще характеризує фраза з совєцького фільму “Гараж”: “Вчасно зрадити – це не зрадити, а передбачити”.
  Андрій Юсов, Євген Золотарьов – мізки та м’язи “ініціатив”. Колись – активісти молодіжних організацій, згодом – мотори “Пори”. 2007 року вигулькнули в керівництві партії “Вільних демократів”, створеній відвертим українофобом, а сьогодні – одним із речників Януковича – Михайлом Бродським. Тоді в коментарі “Україні молодій” Євген Золотарьов пояснював такі зміни тим, що “тут приємне товариство людей, які є нашими однодумцями, які теж є прихильниками ліберальних цінностей” (http://www.umoloda.kiev.ua/number/934/113/33982/). Згодом, разом з Бродським, Юсов і Золотарьов були у виборчому списку партії “Вільні демократи” на позачергових парламентських виборах 2007 року, відповідно 9 та 12 номерами (http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2007/W6P406?PT001F01=600&pf7171=196). Під час цих виборів доля звела у політичних дебатах на каналі ICTV ліберальних “Вільних демократів” та націоналістичну “Свободу”. У кулуарах заходу “вільні демократи” переконували знайомих націоналістів, що участь у націоналістичному виборчому списку – це серйозна пляма на їхній політичній біографії. Виборча кампанія партії Бродського була провальною і його “козачки” Юсов і Золотарьов “залягли на дно”.
  З того часу Андрій Юсов встиг попрацювати на посаді начальника Управління молодіжної та сімейної політики Одеської міської ради при міському голові Гурвіці, за керівництва якого встановили скандальний пам’ятник коронованій хвойді Катерині ІІ, а також, разом з тим же Гурвіцом, Андрій Юсов балотувався від ліберального “Фронту змін” Арсенія Яценюка до Одеської міської ради під час місцевих виборів 2010 року (http://dumskaya.net/magokrug/60_%28Akademika_Filatova_13-v%29). Щоправда, на своєму персональному сайті ці “делікатні” біографічні відомості – про Бродського, Гурвіца, “Фронт змін” тощо – Андрій Юсов завбачливо не вказав (http://yusov.info/biography.php). Хоча й того, що вказав – достатньо: на сьогодні Андрій Юсов є співкоординатором Ліберального Українського Клубу. Тому й закономірно, що під час місцевої виборчої кампанії у жовтні 2010 року ліберал Андрій Юсов заявив: “Я билингв – у меня два родных языка – украинский и русский” (http://yusov.livejournal.com/138643.html).
  Ще один активіст Громадянської кампанії “Пора”, член її керівних органів, а за сумісництвом письменник – Сергій Пантюк – повторив політичну траєкторію своїх ліберальних однодумців Юсова і Золотарьова: також був у керівництві “Вільних демократів”, також разом з Бродським балотувався до парламенту (№ 15 виборчого списку партії “Вільних демократів”), після програшу “Вільних демократів” також надовго щез із політичного життя. Нині ліберал Сергій Пантюк активно просуває ідею “аполітичного” й “позапартійного” спротиву українофобському режимові Януковича. Щоправда, “позапартійний” Сергій Пантюк, ймовірно, і досі є очільником Хмельницької міської організації Народної партії вкадників та соціального захисту, про що повідомляє сайт Головного управління юстиції у Хмельницькій області (http://justice.km.ua/index.php?dep=page&dep_up=335&dep_cur=377).
  Стецьківа, Юсова, Золотарьова, Пантюка об’єднує також те, що вони – давні соратники Владислава Каськіва – одного з нинішніх фаворитів Януковича, який очолює Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.
  Очевидно, що, якби ці діячі вийшли на люди під прапорами своїх збанкрутілих партій, то могли б і дістати від своїх ідейних низових колег по “ініціативах”, які мало що знають про їхнє політичне минуле. Зрозуміло й те, що їм може бути незручно тримати в руках усі прапори партій, які вони встигли змінити за свою бурхливу політичну кар’єру. Не кожна жінка “легкої поведінки” може похвалитися такою каруселлю вільних політичних стосунків, як деякі “вільні демократи”, а тепер – новоявлені ідеологи “безпрапорності” громадських та політичних акції.
  Третє. Згадані персонажі ніколи й нічого не робили задарма. І проект “За Правду!”, і “Пора” приносили їхнім чільникам не лише політичні, але й фінансові дивіденди. Від самого початку ці “ініціативи” щедро фінансувалися за рахунок грантів, а кожна проведена акція приносила для її організаторів щедре фінансування. Зміна реєстрації місця проживання кожного з так званих “польових командирів” є найкращим тому підтвердженням: дехто з провінційних міст, а то й безпосередньо з гуртожитків прописався одразу на Печерську.
  Не будемо копирсатися в чужій білизні, але в Інтернеті раз-по-раз вигулькує інформація про значні економічні активи “чистого політика” та, за сумісництвом, громадського активіста Тараса Стецьківа (http://cripo.com.ua/?sect_id=2&aid=15742).
  Після бридкого політичного кульбіту керівника “Пори” й гучних скандалів щодо розкрадання коштів на Майдані, іноземні фонди, напевне, не виділять цим людям ані копійки грошей. Отже, залишається внутрішній ресурс. Постає питання: чиї гроші залучають для реалізації “Холодноярської/Зарваницької ініціативи” соратники Бродського, Каськіва та Жванії? З якою метою гаманці, що нині обслуговують українофобський режим, даватимуть гроші на нібито “організацію національного спротиву”? Чи вдасться українській молоді, незаплямованим громадським активістам, щирим письменникам і музикантам використати цих, м’яко кажучи, політично забруднених осіб для прикриття, й розпалити Огонь Новий з Холодного Яру? Чи скоріше навпаки – національно свідомих українців використовують у новій серйозній політичній грі, на кшталт сумновідомих чекістських спецоперацій “Заповіт”, “Щириє” та інших, аби спочатку виявити молоду хвилю українських націоналістів у Центрі та на Заході України, вдало цю хвилю осідлати, а потім спустити в каналізацію?.. Аби Стецьків ще раз став депутатом? Аби стали нардепами Юсов, Золотарьов? Щоб отримали політичну вигоду Каськів, Жванія, Бродський, Гурвіц, Яценюк, чи хто там сьогодні є “ляльководом” згаданих у статті персон?
  Не будемо гадати. Для початку щирі громадські активісти таки мають знати, під чиї прапори вони стають, навіть якщо акцію (ініціативу, рух тощо) проголошують безпрапорною.
  Минуло три роки після того, як організатори “ініціатив” плямили свободівців за націоналізм, але раптом підневільні “демократи” й самі вирішили обзавестися подібною “плямою”. Зрозуміло, що вони це роблять не через політичне каяття чи ідеологічне прозріння. У кращому випадку, вони вдаються до політичної мімікрії через суспільну кон’юнктуру, у гіршому – виконують зобов’язання перед соратниками та спонсорами. Скоріше друге, бо запідозрити Бродського, Каськіва та Жванію в політичному альтруїзмі вкрай важко.
  З огляду на різницю між партійним минулим і декларованим ідеологічним сьогоденням, так і хочеться сказати холодноярській псевдо-боївці, що складається із соратників Бродського, Каськіва та Жванії: панове, або одягніть спіднє, або скиньте хрестики…
  Олександр Аронець, голова Печерської районної організації ВО”Свобода” м. Києва,заступник голови ГО “Люстрація”

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Може б Ви краще авторску колонку на МПЗ завели? Бо такі коментарі величезні читати ну дуже важко…

   • avatar
    Люстрация
    10 років тому

    Я бы с удовольствием завела. Но за отсутствием времени буду иногда посещать, если Вы не возражаете.

   • avatar
    Нінель
    10 років тому

    Яка різниця, що саме читати – пост чи коментар до нього. Головне – зміст. Вдячна Люстрації за інформацію.  Про авторську колонку – було б теж непогано! Як відомо, в знаннях – сила.

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     10 років тому

     Я запропонував викладати інформацію саме у пості, а не у коментарі, оскільки у коментарях зазвичай є проблеми з форматуванням тексту (а точніше, форматування немає взагалі), тому його дуже важко читати.
     у публікаціях можна використовувати форматування, виділяти головне, вставляти зображення. Але, звичайно, як буде зручніше

 • avatar
  Люстрация
  10 років тому

  Я бы с удовольствием завела. Но за отсутствием времени буду иногда посещать, если Вы не возражаете.

 • avatar
  Истина
  10 років тому


     Если читать статью внимательно не обращая внимания
  на эмоции автора, то сходу кидается в глаза фраза «завітав Сергій Батюк, котрий представляв інтереси
  броварської «Батьківщини»» – очень классный приём сказать, что кто-то назвался
  БЮТом но не есть основной фигурой от «БЮТ» в Броварах. Представителя «Фронта
  змін» впринципе не вспоминалось. Если не ошибаюсь, то именно на основе этих
  политических сил создавался «КОД». А причём здесь социалисты вообще не понятно?
     Из вышеизложенного
  напрашивается вывод, что статья заказная для выдвижения псевдо-опозиционера
  Ризаненко, задачей которого будет одтянуть голоса у кандидатов, которые реально
  претендуют на победу на пользу Партии Регионов (уж очень социалисты на это
  указуют).
     А созданиэ
  псевдо-«КОД»а поснейший АБСУРД!!!

 • avatar
  Совість
  10 років тому

  Андрій Качор схожий на ображеного хлопчика))) Як усім відомо Андрій Качор змінив уже 4 політичних сили! Пора, Європейська партія (звідки його погнали за продажність), ХДС і тепер Холодноярська ініціатива) І при цьому від усіх партій балотувався в депутати і жодного разу не пройшов!! Це комплекс!!!Так тобі Дмитро Ратніков правду сказав!!! Чого ображаєшся))))

   

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Ну чому ж чотири? Ви забули ще “Нову силу” Антоненка. Андрій ще багато з ким спілкувався у цьому місті. І “Холодноярську ініціативу” в партії записали ))) Ну-ну )))
   А в “Європейській партії” Андрій ніколи не був, ходив на кілька засідань, побачив цю “імітацію політичної активності під Ратнікова” та “сімейний підряд” і перестав приходити. Так, в “Порі” брав активну участь, але в партії не був, зрештою завдякі “Порі” у цієї країни 7 років тому з’явився шанс на нормальне життя.
   Від ХДСу йшов на місцевих виборах, бо це був єдиний у місті нікому не підконтрольний осередок політичної партії, відповідно від нього можна було балотуватись, залишаючись собою, не беручи участі у політичних інтригах і не бути ні “під Ратніковим”, “ні під Антоненком”, ні під кимось ще. Тут була виключно молодь, і виключна сама за себе.
   А про те, що “від всіх цих партій” балотувався і жодного разу не пройшов”, ви б хоч логічно подумали, що ви пишете, на одних виборах від кількох політичних сил балотуватись неможливо. Андрій балотувався всього 1 раз від незалежної у Броварах політичної сили. Все інше – плід вашої алогічної фантазії.

 • avatar
  anonymous
  10 років тому

  Местный тролль совсем упоролся

 • avatar
  Rodomir
  10 років тому

  Уважаемый Андрей, кому и следует быть более сдержанным в своих
  реакциях – так это Вам. Смешно читать! “А я ему то, а он мне – это!”  Для Вас Ратников – как заноза в … пятке. Не
  упускаете ни единой возможности, чтобы его зацепить. Только это уже не
  журналистика, а излияние своих симпатий/антипатий. Но, как говорится, лает,
  лает, а укусить не может:) 

 • avatar
  Andriy Kachor
  10 років тому

  Дуже повеселився, прочитавши більшість коментарів!)) МПЗ за активністю коментаторів поступово перетворюється на Корр або УП, що не може не радувати. Дискутувати з анонімними коментаторами та тролями, як вже обіцяв раніше, тут наміру не маю. Натомість завтра чекайте публікацію відеозапису того епізоду та документальне підтвердження приналежності Дмитра Ратнікова до фракції Партії регіонів в київській обласній раді. А також відповідей на окремі, озвучені тут в коментарях, “звинувачення”.

 • avatar
  Люстрация
  10 років тому

   Уверена, что Андрею Качору не только весело во время чтения комментариев, но и во время их написания – в офисах Резаненко. Пишут комментарии, как видно из имён авторов, штабисты Резаненко.
  Вчера на акции по фальшивкам присутствовали те же штабисты.
  Почему не сообщили об акции журналистам? Потому что журналисты увидели бы убогость “протестующих”.
  Многие мои знакомые считают, что газетные фальшивки штаб Резаненко сам и сделал. Чтобы был  информационный повод себя рекламировать.
  Такой себе междусобойчик.
  Для Сергея Иллюхина  из большого предыдущего моего комментария я сделаю относительно короткую аннотацию.
  Следите за моими текстами, Сергей.

  • avatar
   anonymous
   10 років тому

   и Христа тоже они распяли, лол.
   И воду в кране выпили.
   Откуда берутся такие наркоманы?

  • avatar
   Maksim Dyachenko
   10 років тому

   у вас не может быть знакомых, вы аноним, а анонимки – практически ОБС.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   >> Почему не сообщили об акции журналистам? >> 
   А чому Ви вирішили, що журналістів не повідомляли? Ми, наприклад, прес-реліз отримали 25 квітня, в той же день інформація з’явилася на сайті Грози ( http://groza-org.livejournal.com/3564.html  ) і на МПЗ надрукували статтю на основі прес-релізу ( http://pravo-znaty.org.ua/na-v-yizdi-do-brovariv-vstanovlyat-dorozhniy-znak-oberezhno-zona-brehni/ ), на інших ресурсах, наскільки я знаю, також друкували інформацію.
   Переглядав сьогодні фото з акції: побачив там ще броварського журналіста Ігоря Лича, побачив Анатолія Адамського з “Брами”, впевнений, що ЕКТА також з нашого сайту знала про акцію.
   Так що, можливо, Вашої адреси немає в контактах Грози? – тоді це не до нас питання! Звертайтесь до їх прес-служби, залишайте свої контакти, або просто підпишіться на RSS

 • avatar
  Parva
  10 років тому

  Щось багатенько тролів Ратнікова набігло…

 • avatar
  Virtuoz
  10 років тому

  Пані Аліно припущення це допустима норма спілкування! За припущення не вибачаються! :) Більше того Андрій справді представляв ХДС в місті Бровари! Він має до ХДС відношення! Не знаю як до інших партій можливо в різний проміжок часу він мав відношення і до інших партій! :) Я розумію що Вам потрібно захищати свого “коханого”! :) Але він повинен визнати що він (на скільки я знаю) керував партійним осередком ХДС в м Бровари! Те що в законодавстві є можливість керувати не бувши членом то я з Вами згоден! Але по факту він все ж таки мав відношення до партійного життя, ідеології і т. д. Всі претензії можете перечитати в коментаріях та не тільки моїх, погляд деякіх коментарів є досить слушним! :) Також читачам я рекомендую поспілкуватися особисто з Дмитром Ратніковим який може надати вичерпну відповідь щодо Андрія Качора, Аліни Дяченко, спільних минулих проектів, своеї позиції як опозицеонера та інше. (знайти його можна вконтакті)  P.S. Читайте нижче!:) 

 • avatar
  Нінель
  10 років тому

  Шановні члени МПЗ! Я щойно на сайті Ратнікова прочитала таке:”Чергове засідання Комітету опору диктатурі броварщини пройшло 11 квітня під головуванням Леоніда Харченка, голови Союзу журналістів “Батьківщина”.”Я не можу зрозуміти, вказаний КОД броварщини та Броварський осередок КОД – це різні підрозділи КОД чи просто різна “термінологія” в назві одного і того ж самого підрозділу?Але, в будь – якому випадку, чому МПЗ не повідомила про це засідання броварського КОД від 11.04.2012?

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   10 років тому

   Це одна й та сама організація, офіційна назва – “Комітет опору диктатурі Броварщини” (див. 
   http://pravo-znaty.org.ua/pidpisano-ugodu-pro-stvorennya-komitetu-oporu-diktaturi-v-brovarah/ )
   МПЗ ніколи не претендувало на звання “офіційного вісника КОДу”, якщо нас запрошують на засідання і якщо там відбуваються речі, які заслуговують на увагу читачів, ми пишемо.
   Якщо Ви цікавитесь діяльністю КОДу в Броварах, я також раджу слідкувати за ЖЖ ГО “Громадський захист Київщини”, які досить часто публікують офіційні заяви і т.ін. http://groza-org.livejournal.com/

   • avatar
    Нінель
    9 років тому

    Дякую за увагу.

   • avatar
    Нінель
    9 років тому

    Сергію, а хто був присутнім на тому засіданні КОДу Броварщини від 11.04.2012 року? 

    • avatar
     Сергій Іллюхін
     9 років тому

     Не знаю, мене точно не було, Аліни також. 
     Можливо, Андрій був.

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Я так розумію, що члени МПЗ не є членами КОДу Броварщини. А хто вас запрошував на перше установче засідання та на останнє від 25.04.2012? 
      Та ще знову прошу  Вас опублікувати на сайті списки членів КОДу Броварщини.
      Я думаю, що це все ж таки принципове питання – хто саме наміряється протидіяти диктатурі в Броварах.

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      9 років тому

      Стосовно надання інформації щодо КОДу я вже звернувся, якщо матимемо її – опублікуємо. Члени редакційної колегії не є членами КОДу, нас запрошували організатори у якості журналістів

     • avatar
      Нінель
      9 років тому

      Сергію, а хто організатори?

 • avatar
  Osvoboda
  9 років тому

  Треба  на  КОД броварщини запросити  депутатів  облради від опозиції  і  хай вони підтвердять чи спростують інформацію щодо Ратнікова.  Та причому тут Андрій  Кочор  якщо іде розмова про  Ратнікова.

  • avatar
   Сергій Іллюхін
   9 років тому

   Абсолютно з Вами згоден, розмову намагаються перевести у протистояння “Качор-Ратніков”, а мова насправді йде про те, чи співпрацював Ратніков з регіоналами, чи ні

 • avatar
  Іван
  9 років тому

  >необхідно бути більш зваженим у своїх реакціях

  Може ще слід тримати на руках копію паспорта, щоб бути впевненим в існуванні громадянина Андрія Качора? Ну що за брєд?
  Нехай не був членом ХДС, але ж на вибори йшов? Ішов.
  Не пригадаю точно, але відношення до “Пори” ти, здається, також не заперечував.

  Я, як звичайний громадянин (чи, говорячи більш предметно, виборець), і без “публічного документального підтвердження Ратніковим” маю думку про партійну нечистокровність. То для кого це викручування рук? Для ЧСВ?

  • avatar
   Andriy Kachor
   9 років тому

   Тільки через те, що я в курс на 99%, хто пише під даним ніком, відповім предметно на коментар:
   Членом ХДС не був і не є. На вибори йшов від ХДС з причин, вже неодноразово оприлюдненим як на інших ресурсах, так і тут. Перепубліковувати по стократ одні й ті ж абзаци не маю наміру, але якщо коротко, основна причина: збочений закон про вибори депутатів до місцевих рад. До партії ХДС не мав і не маю симпатій, про що неодноразово заявляв навіть під час передвиборчої кампанії. Більше ніхто собі нічого подібного не дозволяв. 
   До ПОРИ мав стосунок як до Громадянської кампанії. В партію не вступав. На питання, який стосунок я мав до партії – відповідав в тому числі і на цьому ресурсі. Тому не треба робити вигляд, що Ви цього не помічали, особливо використовуючи звороти типу “викручування рук” в контексті Ратнікова. Такий підхід честі Вам не додає, адже є факт: Ратніков безпардонно звинуватив мене в членстві в трьох партіях – в тому числі і в своїй – і досі не надав жодного доказу, натомість спустивши на мене усіх своїх коментаторів, які нічого, крім безпідставних звинувачень, пред’явити не можуть, а те, що Ратніков наразі – регіонал – банально ігнорують. Хоч це є найважливішим.