• Сьогодні: Неділя, 25 Вересня, 2022

Богдан Бенюк агітував броварчан на Майдані Свободи голосувати за “Свободу”

Вересень27/ 2012
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Наступного ранку після приїзду Яценюка до Броварів на тому ж таки Майдані Свободи патіротично налаштованим броварчанам призначив зустріч інший політик – Богдан Бенюк. І хоч більшості українців пан Богдан більше відомий як талановитий актор та активний культурний діяч, він є заступником голови партії ВО “Свобода” та приїхав до нашого міста агітувати за свою політичну силу.

Не дивлячись на те, що час у зустрічі був не дуже вдалий – 10 ранку, робочий день – біля сонячого годинника, оточеного палатками партії “Свобода”, зібралось чимало людей. Бенюк приємно вразив пунктуальністю: рівно о 10:00 він уже був на місці та спілкувався з тими, хто також прийшов вчасно.

Трохи почекавши на тих, хто затримувався, заступник очільника “Свободи” розпочав свою промову, яка тривала майже півгодини. Талант актора, запал та щирість, з якою говорив Бенюк, приправлені почуттям гумору, зробили свою справу – 30 хвилин пролетіли непомітно. Більше того, за час виступу кількість слухачів збільшилась майже вдвічі: перехожі, які сонячним ранком проходили повз Майдан Свободи, зупинялись, щоб послухати, чим же той “№ 11” у виборчому бюлетені такий славний та що обіцяє “Свобода” своїм виборцям вустами відомого актора.

Також на центральній площі були присутні очільники броварської міської та районної органіназій ВО “Свобода”: Ганна Брусенська та Олег Шевчук, а також очільник обласної “Свободи” Святослав Ханенко.

Наприкінці зустрічі кілька охочих поставили свої запитання. Одне з них було адресоване Бенюку та Ханенку, які є депутатами Київської обласної ради – з приводу їхнього “колеги” по органу влади Дмитра Ратнікова: як голосує цей депутат на засіданнях та чи підтримує позицію Партії регіонів. Відповідь була більш ніж красномовною:

Загалом виступ Богдана Бенюка зібрав близько сотні людей, зустріч протривала трохи більше години, після чого “другий номер” у виборчому списку партії “ВО “Свобода” вирушив до наступного населеного пункту агітатувати за свою політичну силу.

  • avatar
    Сергій Іллюхін
    10 років тому

    Так а на сайті Катеринчука дійсно є інформація про те, що він “відхрещується” від Ратнікова, як це казав Бенюк?