• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

5 вересня кандитат у народні депутати Олександра Ярошенко зустрінеться з виборцями

Вересень05/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 5 вересня, о 21:00 біля будинку 19-21 по вул. Грушевського кандадит у народні депутати у 97 виборчому окрузі Олександра Ярошенко зустрінеться з виборцями. Про це «Маєш право знати» повідомила сама пані Ярошенко.

Ярошенко Олександра Володимирівна зареєстрована кандидатом у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 97 постановою ЦВК № 147 (додаток 10) від 3 серпня 2012 року

Біографічні відомості про кандидата: народилася 14 лютого 1953 року в селі Дарахів Теребовлянського району Тернопільської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член політичної партії Народний Рух України, проживає в місті Бровари Київської області, судимість відсутня, самовисування.

Починаючи з 30 липня, «Маєш право знати» проводить громадський моніторинг за всіма етапами виборчої кампанії у виборчому окрузі №97, до якого входять міста Бровари та Березань, смт Баришівка, частина Броварського та Баришівський райони. У фокусі нашої уваги – висування кандидатів у народні депутати, процес реєстрації кандидатів, передвиборча агітація, робота виборчих комісій, день голосування, підрахунок голосів та оприлюднення результатів виборів.