• Сьогодні: Понеділок, 26 Вересня, 2022

АНОНС: Сьогодні в Києві розкажуть про репресії з боку мера Броварів

Липень16/ 2015
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 16 липня, о 14:00 у прес-центрі ІнА “Українські Новини” відбудеться прес-конференція на тему: “Тиск на депутата, який викрив корупційні схеми, які замовлені і профінансовані російськими олігархами меру м. Бровари, пану Сапожко І.В.” Про це повідомляють на сайті інформаційного агентства.

У ході конференції представники громадських організацій розкажуть про те, як за допомогою і за наказом міського голови відбувається тиск, і відбирання квартир у громадян, які публічно виступають з критикою на адресу мера,” – йдеться у повідомленні.

Учасники прес-конференції:

  • Брусенська Ганна Віталіївна, депутат Броварської міської ради;
  • Потапова Ірина Федорівна, голова правління громадської організації “Всеукраїнський центр громадська ініціатива і право на захист”;
  • Єрмолаєв Володимир Алимович, архітектор;
  • Вербовецька Ярина Іванівна, юрист.

Акредитація журналістів: (+38050) 412 48 61, прес-центр.

Адреса прес-центру: ст. м. “Палац спорту”, вул. Еспланадна, 20 (1-ий поверх).

Нагадаємо, нещодавно депутата Броварської міської ради Ганну Брусенську намагалися виселити з квартири виконавча служба за участю міліції.

Депутат вважає такі дії рейдерським захопленням та політичною розправою з боку мера Броварів Ігоря Сапожка. Натомість, представники виконавчої служби та нового власника вказують, що квартиру Брусенської продали за борги. Вони зазначають, що депутат програла у трьох судових інстанціях, розгляд справи у яких тривав протягом 4-5 років.