• Сьогодні: Четвер, 27 Січня, 2022

Міжрайонну ярмарку вакансій у Броварах перетворили на агітаційний захід Партії регіонів

Жовтень10/ 2013
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

12Сьогодні, 10 жовтня, у Броварах відбулася міжрайонна ярмарка вакансій, організована Київським обласним Центром зайнятості. Щоправда, сторонній споглядач міг сплутати захід з агітаційною акцією «Партії регіонів»: атрибутика була оформлена в корпоративних кольорах президентської партії, на наметах обігрувались «регіоналівські» передвиборчі гасла, а мало не центральним об’єктом ярмарки стала «громадська приймальня Партії регіонів», розміщена в наметі ПР.

Дітей з шкіл Броварів зводити на «регіоналівський» захід, що проходив на Майдані Свободи, розпочали ще з 12-ої години: стрункі колони маленьких школярів та купки старшокласників рухались вул. Марії Лагунової під яскравим жовтневим сонцем – це свою «делегацію» на ярмарку відправив НВК (школа №8), адже їхній директор вже давно очікував на Майдані. Там дітвора приєдналась до школярів з інших навчальних закладів міста та району – зі сцени сказали, що сьогодні в Броварах присутні люди з кількох населених пунктів, щоправда з яких – не уточнили. Деяких школярів звозили на ярмарку шкільними автобусами.

DSC_1227

Близько 13:00 до зігнаних дітей та бюджетників звернулись головні дійові особи «свята»: директор міського центру зайнятості, одіозний «регіонал» Максим Вітер, міські чиновники середньої руки та функціонери КОДА.

DSC_1222

 

Максим Вітер раніше вже був помічений у використанні дітей для агітації за “Партію регіонів” – напередодні виборів 2012 року журналістам вдалося зафіксувати, як Вітер намагається приховати та заперечити очевидний факт незаконного використання неповнолітніх як агітаторів за партію Януковича.

Присутнім також було повідомлено, звідки всі мали дізнатися про проведення даного заходу: виявилося, що інформаційним спонсором ярмарки вакансій виступив офіційний друкований орган Партії регіонів, газета «Київщина регіональна».

DSC_1220

DSC_1216

Що саме людям пропонувалося на самій ярмарці – дізнатися було досить проблематично: масивні намети встановили занадто близько один від одного, через що навіть  кільком людям розминутися між наметами було непросто, не кажучи вже про те, щоб підійти до інформаційних стендів.

DSC_1230

В той же час найбільш вигідне місце займала сцена для виступів функціонерів «Партії регіонів» та агітаційного намету ПР – саме на тому «п’ятачку» мусили купчитися діти.

DSC_1238

Зайве казати, що прохід Майданом Свободи на час проведення ярмарки був, фактично, паралізований.

 • avatar
  олег шевчук
  8 років тому

  Завтра напишу заяву що вони вчинили хуліганство за попередньою змовою групою осіб і заважали проходу відпочиваючим в парку “перемога” і люди не могли спокійно пройти до пошти та багато іншого . Пропоную хто потерпав від цих хуліганських дій теж написати заяву!

 • avatar
  БМЦЗ
  8 років тому

  Броварський міськрайонний центр зайнятості та його директор – “одіозний “регіонал” Максим Вітер висловлюємо щиру подяку сайту “Маєш право знати” за інформаційну підтримку та приносимо вибачення Олегу Шевчуку за те, що він в минулий четвер 10 жовтня 2013 року посередені робочого дня (з 12.00 до 16.00) не зміг потрапити на прогулянку в парк “Перемога”.