• Сьогодні: Понеділок, 29 Травня, 2023

На звітування броварської Партії Регіонів забули запросити… виборців!

Грудень25/ 2011
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

“20 грудня у Броварах відбулася конференція Броварської міської організації Партії Регіонів.
Голова Партії Сергій Федоренко підвів підсумки роботи організації за 2011 рік. З доповіддю про проблеми, розвиток та перспективи реалізації молодіжної політики в місті виступила член Партії Регіонів, секретар Броварської міської ради Олена Семенюк. Вручені партійні квитки новим членам організації та Подяки найактивнішим.
Заслухані звіти депутатів міської ради – членів Партії Регіонів: Володимира Онищенка, Лідії Сенько, Наталії Багмут, Ігоря Трощенка” – це повідомлення з офіційного сайту Броварської міської ради.

У шикарній залі на вул.Київській, 298 в цей вечір можна було побачити всю “політичну еліту” міста:
– депутати Партії Регіонів;
– працівники апарату Броварської міської ради;
– члени міського виконавчого комітету;
– заступники броварського міського голови;
– представники МГО “Союз молоді регіонів України”;
– існуючі і нові члени партії…

Не було на даному заході лише одного і самого ключового учасника – простих громадян міста, виборців, які наділили всіх цих людей повноваженнями, які вони тепер активно використовують, і не завжди на користь нас з Вами. Броварські “регіонали” відзвітували, так би мовити, самі собі, самі ж свою діяльність і схвалили.

Ну а для нас з Вами вони показали ось таке відео у радянському стилі “Наша партия нас бережет”:

Нагадаю, що тиждень назад депутат Володимир Онищенко у телефонній розмові повідомив мене, що звітуватиме перед виборцями 20 грудня у вечірній час у 5-ій або 8-ій школі, але, очевидно, до виборців він так і не дійшов – партія важливіше…

Додатково у газеті “Броварська панорама” (№49 від 22.12.2011) були надруковані звіти наступних депутатів, які не забажали особисто зустрічатися зі своїми виборцями:
Партія регіонів:
– Трощенко Ігор В’ячеславович;
– Добровольский Володимир Миколайович;
Партія “Зелені”
– Крат Андрій Володимирович;
– Андрієвський Вадим Анатолійович;
Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” (підробка під Тимошенківську)
– Заєць Євгеній Миколайович;
– Кужим Юрій Сергійович;

Зірвано звітування депутатів ВО “Свобода”

У п’ятницю, 23 грудня о 17:00, в ЖЕКу №5 мало відбутися звітування депутатів ВО “Свобода” перед виборцями, але коли наші активісти підійшли до місця звітування, то побачили там лише одного депутата – Базишина Петра Євгеновича, який вибачався перед виборцями за те, що не зможе провести звітування.
Справа в тому, що керівник ЖЕКу №5, який напередодні пообіцяла, що зала буде в розпорядженні депутатів, в день звітування раптово зрозуміла, що це ж п’ятниця, що це ж кінець робочого дня і що залу вона не надасть. Вона повідомила депутатів, що вони мали подати офіційне звернення, зареєструвати його в апараті ради, і тоді вона б, можливо, надала залу. Працівники апарату ради також розвели руками – звітування не буде!

Чи було це зроблене навмисно, через те, що депутати ВО “Свобода” останнім часом часто підтримують опозиційних мажоритарників у міській раді, чи просто так вийшло – вирішувати Вам, шановні броварчани.

Хто ще відзвітувався

У п’ятницю, 23 грудня о 17:00, у школі №3 звітував депутат Оксютенко Володимир Миколайович – представник Партії зелених України (не плутати з політичною партією “Зелені” ;) – але на звітування, окрім представників апарату ради, наших активістів і пари бабусь ніхто не прийшов.
Або людей не цікавить його діяльність, або їх не дуже активно запрошували – коментувати не буду.
Але по факту того, що він все-таки не побоявся глянути в очі виборцям – вважаємо, що звітування відбулось.

P.S. Про початок процедури звітування депутатів Броварської міської ради можна прочитати тут: Броварським депутатам соромно дивитися в очі виборцям

  • avatar
    Микола Кожемяко
    10 років тому

    продажные шкуры… как только их перестанут финансировать, все “Великая и всемогущая Партия Регионов” лопнет как мыльный пузырь… Не долго вам еще осталось…