• Сьогодні: Середа, 19 Травня, 2021

Продовжуємо бити рекорди: у жовтні на «Маєш право знати» зайшло понад 37 тисяч унікальних читачів!

Листопад10/ 2014
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Статистика МПЗ жовтеньВ останній місяць парламентських перегонів «Маєш право знати» встановило черговий рекорд відвідуваності сайту: в жовтні аудиторія нашого видання склала понад 37 тисяч унікальних користувачів.

Наша команда була приємно вражена подібними показниками, які майже в півтора рази перевершують показники революційного лютого місяця. Тоді “МПЗ” досягло рекордної відвідуваності: у лютому 2014 року, під час буремних подій у Броварах та загалом в Україні, наш сайт відвідало майже 27 тисяч унікальних користувачів.

Цього ж разу показник в 37 424 відвідувачів був досягнутий не лише за рахунок «гарячої» теми парламентських виборів,  але й завдяки рекордній кількості матеріалів, опублікованих на нашому сайті протягом минулого місяця. Так, у жовтні наша команда створила та розмістила 66 публікацій: до прикладу, у вересні ми змогли опублікувати «лише» 55 матеріалів.

Статистика МПЗ жовтень 2014

Звісно, найпопулярнішою темою цього місяця стали парламентські вибори: у жовтні на «Маєш право знати» було опубліковано 43 матеріали, що так чи інакше стосувалися парламентських перегонів. Левова частка цих матеріалів була створена в рамках спецпроекту «Парламентські вибори-2014». Нагадаємо, що це вже третій подібний спецпроект в історії нашого видання: аналогічні інформаційні марафони наша команда проводила під час останніх президентських виборів та парламентської кампанії 2012 року.

Статистика МПЗ - статті

Однак не виборами єдиними жили минулого місяця наші читачі. У жовтні журналісти «Маєш право знати» писали про «вічну» тему ЖКГ в частині включення-відключення гарячого водопостачання та опалення, не оминали своєю увагою роботу волонтерів щодо допомоги воїнам в зоні АТО, повідомляли про нові призначення у владних кабінетах, описували долі вимушених переселенців з Криму та Донбасу і навіть створювали власну соціальну рекламу. Важливою подією став запуск проекту «Люди», де ми спілкуємось з цікавими та непересічними броварчанами: у жовтні наші читачі мали змогу прочитати чотири інтерв’ю з цієї нової рубрики. Загалом минулого місяця нашою командою було написано та опубліковано 21 інформаційне повідомлення, 16 репортажів, 4 інтерв’ю, 3 статті, 10 анонсів, 5 авторських колонок, 4 розслідування. Крім того у жовтні ми запропонували нашим читачам взяти участь у двох спеціальних опитуваннях, а також відзняли, змонутали та опублікували 16 відео, які загалом було переглянуто 4607 разів.

Крім того, у жовтні наші користувачі зайшли на сайт 62 186 разів та переглянули 128 167 сторінок. Читачами «Маєш право знати» у жовтні стали люди з 72 країн світу, однак понад 94% відвідувань звісно було з України. Як і раніше, найчастіше на сторінки МПЗ читачі потрапляють через пошукові системи (майже 60%), завдяки соціальним мережам (19,5%) та «прямими заходами» (12,7%). Варто відзначити, що віднедавна найпопулярнішою соціальної мережею користувачів «Маєш право знати» став Фейсбук: з нього на наш сайт у жовтні перейшли 6 981 разів, а з раніше «монопольного» Вконтакте минулого місяця було лише 4 321 заходів.

У пошуковиках наш сайт найчастіше знаходили за словами «маєш право знати», «лист солдату», «новини бровари», «вибори 2014 жовтень», «округ 97», «гаряча вода бровари» та ін. Цікаво, що цього місяця істотно збільшилась аудиторія, яка читає наше видання через мобільні пристрої: у жовтні  через смартфони та планшети користувачі зайшли на наш сайт 14 662 рази. Таким чином «мобільна» аудиторія МПЗ тепер становить 23,57% від загальної кількості відвідувань.  А найпопулярнішим мобільним пристроєм, з якого читають «Маєш право знати» уперше став Apple Iphone.

Найпопулярнішою публікацією минулого місяця став матеріал Тараса Шако з повним переліком кандидатів-мажоритарників, що балотувались по нашому округу під час парламентських виборів: цю статтю переглянули 10 380 разів. Продовжує утримувати увагу читачів і матеріал Анастасії Печериці, опублікований на нашому сайті ще у вересні про лист солдату від юного броварчанина: лише в жовтню цю статтю прочитали ще 4 748 разів. На третьому місці – огляд головних учасників виборчих перегонів від Андрія Качора – його прочитали 1 892 рази.

Зросло число наших прихильників і в соціальних мережах: станом на сьогодні аканти МПЗ Вконтакте та на Фейсбук загалом мають майже 8000 підписників: з них 1700 на Фейсбуці та 6294 Вконтакте.

Жовтень 2014 року став для нашого сайту найуспішнішим за трирічну історію існування. Однак зупинятися на досягнутому, звісно, наша команда не збирається: вже зараз ми готуємо для наших читачів нові «смачні» інформаційні проекти та технічні інновації. Дякуємо вам за увагу та високий інтерес! Залишайтеся з нами – Бровари мають право знати правду!

 • avatar
  Гоги
  7 років тому

  нужно сделать сайт полезным (форум с барахолкой и отзывами, афиша броварскиих событий) или/и интересным (форум с трындежом по интересам, развлекательные материалы) и будет ещё больше посетителей

 • avatar
  Liam
  7 років тому

  І все це завдяки “невпередженому, чесному” Качуру…