• Сьогодні: Понеділок, 15 Серпня, 2022

На знімальну групу «Маєш право знати» здійснено напад

Квітень11/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні, 11 квітня, близько 12:00, в МКЦ «Прометей», під час проведення заходу в рамках соціальної програми депутата Сергія Федоренка «Люди наше майбутнє», на знімальну групу «Маєш право знати» відбувся напад з боку невідомих осіб.

Невідомі молодики напали на оператора “МПЗ” та журналіста Андрія Качора, щойно ті вийшли з «Прометею», відзнявши процес роздачі продуктових наборів пенсіонерам від голови Партії регіонів у Броварах, депутата міськради Сергія Федоренка.

Нападники вимагали припинити зйомку, били руками по камері та об’єктиву, вимагаючи «дозвіл на зйомку». В процесі сутички нападники зламали штатив оператору «Маєш право знати» та нанесли легкі тілесні ушкодження журналісту Андрію Качору. Також невідомі представлялись працівниками органів прокуратури, пропонували знімальній групі «відійти убік – поговорити». Помітивши, що оператор продовжує знімати всі дії нападників, молодики швидко пішли за ріг «Прометею», де на них чекав чорний джип Land Cruiser –  державні номери АА 0011 КВ. Авто ще деякий час переслідувало знімальну групу.

Фото одного з нападників

Детальніше про напад та захід в «Прометеї», під час якого працівники Червоного Хреста роздавали людям продуктові набори від імені Сергія Федоренка, чекайте незабаром на «Маєш право знати».

Редакція «МПЗ» просить усіх своїх читачів, кому знайоме обличчя нападника і хто має будь-яку інформацію про нього, зв’язатись з нами за тел. 068 125 30 81 або написавши на електронну скриньку [email protected]