• Сьогодні: Середа, 8 Грудня, 2021

Навіщо День перемоги перетворили на парад партії Симоненка? БАГАТО ФОТО

Травень15/ 2012
avatar
Андрій Качор

Незалежний журналіст, громадський активіст

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Якщо раніше міська влада в очах броварчан намагалась бути помітною, а потім дуже помітною, то тепер вона прагне перетворитись в якогось пришелепкуватого супергероя. Апофеозом марнославства на даний момент може стати останній тижневик телестудії «Наше місто». Тоді в сюжетах людей, які з якогось дива називають себе журналістами, відомого міського «депутата Фе» показали близько десяти разів протягом передачі. Втім, на жаль чи на щастя, городяни до подібних маразмів броварської влади вже виробили імунітет, і нічого, крім іронічної посмішки, або в гіршому разі – нападів інформаційної нудоти – такі «витівки» сапожків та федоренків в нас не викликають. Проте стає по-справжньому бридко, коли задля того, аби вгамувати власну жагу до самореклами, «обранці» використовують святині.

Першою ластівкою став підкуп виборців, приурочений до Великодня, потім – кощунство з Благодатним вогнем, а тепер руки дійшли і до свята Перемоги.

На жаль, наші журналісти не потрапили на заходи, що їх організовувала міська влада, де під знаменами Перемоги броварські «регіонали» знову намагались купити голоси літніх броварчан шляхом роздачі проднаборів. В нашому розпорядженні є лише світлини з самого параду, проте й вони багато про що можуть розповісти. Нижче буде невеликий фоторепортаж, в якому є різні фото – як показові, так і кумедні чи просто цікаві будь-якому читачу.

Всі в зборі. Цікаво, кого було відібрано для позування перед громадянами: колишню адміністраторку ПП «Феско», а нині депутатку Людмилу Жеребцову, котра незаконно відмовляється приймати інформаційні запити (ліворуч в червоному плащі), міськрайонний прокурор Микола Гарник, оголошений одним з найбільших ворогів преси в Броварах, звичайно – той самий Сергій “супермен” Федоренко, трохи вище над ним – зірка локальних інтернет-мемів Клавдія Сдобнякова, міський голова Сапожко, поруч з ним – одіозна Наталія Багмут, трохи вище – нині виконуюючий обов’язки мера пан Андрєєв, і в самому куточку праворуч – заступник міського голови Лариса Виноградова поруч з “сірим кардиналом” депутатської більшості Ігорем Трощенком.

Федоренко та Сапожко йдуть в голові колони під прапорами Комуністичної партії України

Прапори сучасної парламентської партії використовували як офіційні під час загальноміського свята. Цікаво, що такого гарного КПУ зробила броварській владі, аби організувати собі подібну безпрецедентну агітаційну акцію напередодні парламентських виборів?

Погляди головних людей міста направлені на керуючого справами виконкому п. Кузнєцова

І тільки “депутат Фе” зберігає суворий, хоч і кумедний, вираз обличчя.

А Сапожко навпаки – має хитру усмішку ;) Цікаво, чи знає він, що т.зв. “георгієвська стрічка”, котрими щедро обвішали представників влади під час урочистостей, практично жодного стосунку до Дня Перемоги не має і є лише мавпуванням російської пропагандистської кампанії?

Сергій Федоренко смурніє ще більше, коли бачить камеру “Маєш право знати”. Аж фокус не налаштувався.

На святі також був присутній спецпідрозділ “Беркут” з новим озброєнням: в руках у бійців пістолети-кулемети, котрі виготовляються на вітчизняному заводі “Форт” за ізраїльською ліцензією.  

Далі – просто цікаві фотографії зі святкового параду на День Перемоги у Броварах 9-го травня 2012 року:

 

Вже після параду, увечері, Федоренко зіпсував кайф навіть тим, кому цілком байдужі будь які політичні перипетії в Броварах. Визначений як головний спікер перед святковим салютом, Сергій Миколайович мав виступити перед людьми з центральної сцени на Майдані Свободи, якраз перед самим феєрверком. По ідеї, промова масажиста Азарова мала б закінчитись рівно о 22:00, аби згідно сценарію відразу після останніх слів депутата небо над Броварами спалахнуло світловим різнобарв’ям – так, за задумом міської влади, «депутат Фе» отримав би максимально ефектний піар. Але Сергій Миколайович, вочевидь, перехвилювався, а тому закінчив виступ значно раніше від запланованого.

Наступила тривожна мовчанка, під час якої функціонери від влади в розгубленості не розуміли, що робити: в тиші чекати кілька хвилин до “часу ікс”, чи таки давати відмашку гарматам, щоб же ж та сама піар-акція для Федоренка не пішла прахом. Зрештою, прийняли рішення на користь Федоренка і бахнули салютом на кільканадцять хвилин раніше. Відтак люди, котрі знали, що феєрверк має розпочатись рівно о 22:00, або не встигли зайняти більш зручне місце, або взагалі ще не дійшли до центральної площі й пропустили апофеоз свята.

Добре що хоч втратили вони небагато: салют, в порівнянні з попередніми роками, був аж занадто скромний: багато людей небезпідставно подумали, що це якісь «неофіційні залпи» і хтось просто пускає магазинну піротехніку з сусіднього двору. Так чи інакше, нічого подібного на моїй пам’яті під час загальноміських свят такого ґатунку ще не відбувалось. Спасіба житєлям Гагаріна, 15.

Тепер із завмиранням серця чекатимемо наступних великих міських гулянь в контексті участі в них провладних кандидатів в парламент від нашого округу: зокрема Дня Молоді, Дня Незалежності і Дня міста. Не здивуюсь, коли над міськвиконкомом закріплять дирижабль з написом «Сергій Федоренко» або висадять з квітів його портрет на центральних клумбах. Звучить нереально й навіть наче дурнувато. Але чи могли ми бодай подумати ще кілька років тому, що мером Броварів буде київський водій, а «коронованим» депутатом – премєрський масажист?..

 • avatar
  Anonymous
  10 років тому

  Когось він мені нагадує
  http://lurkmore.so/images/c/ce/Svidetel.jpg

 • avatar
  Anonymous
  10 років тому

  Цікаво, чому солдати біля памятника і спанчбоба так дивно одягнуті?
  Навіщо плащ-палатка? Якщо це для імітації уніформи радянського солдата 1945 року, то до того тут сучасний український камуфляж “Дубок”?

 • avatar
  Alina Dyachenko
  10 років тому

  Дуже потішні фото! І сам пост також вийшов дуже саркастичний ))

 • avatar
  Virtuoz
  10 років тому

  Вообщем из слов автора все прошло фигово! Хотя как на меня было круто, основное что много Броварчан с радостью посмотрели и поучаствовали в параде и в дальнейшей програме! А вот автор данного материала мне кажется активно озабочен одной фигурой в данном параде!:) И надеюсь автор не парень…))) Хотя похоже на Качора))

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Напевно, Віртуозе, ви знову неуважно читали) Те, як пройшло все в плані організації в пості не було написано ні слова. Хоча відверті “ляпи”, звичайно, були: починаючи від дивного вигляду солдатів, закінчуючи георгіївськими стрічками, які на День Перемоги “ні к селу, ні к городу”, а також агітацією за КПУ – от до чого прапори парламентської партії на параді в честь Дня перемоги – хтось може мені відповісти?) 
   Ну і феєричний атас: це кольори тієї ж “георгієвської стрічки” на головному банері (стрічку і сам банер видно на першому фото) – чому вона червоно-чорна? Це що, броварські “регіонали” при владі так “витончено” роблять реверанс в сторону націоналістичних середовищ?) Що це за цирк, взагалі?))
    
   Ну і до слова про уважність: цей же пост написаний в моїй колонці автора під моїм авторством: чому ж Ви питаєте, хто це написав?)

   • avatar
    Virtuoz
    10 років тому

    Ти ж обіцяв що не будеш в коментаріях приймати участь! :) Я не питав! Уважніше читайте пане!:) Переглянучи сайт МПЗ здається що одного міського депутата ти полюбив особливо, постійно пишешь про його, спостерігаешь за ним… ось і складається враження що він тобі не байдужий :) Інколи так дівчата себе ведуть, якщо хлопець не відповідає взаємністью то вони йому пакостять! )))

    • avatar
     Andriy Kachor
     10 років тому

     Знову ти не уважний, Максиме! :) Я писав, що “залишаю за собою право ігнорувати коментарі від анонімних користувачів”. А щодо “особливої любові” до депутата: та він же так лізе усім в очі – через бігморди, через муніципальні газети, через телебачення і всюди на муніципальних заходах, що не помітити його просто неможливо! Цікаво, якщо центральні канали чи інформаційні сайти постійно звертають уваги на маразми різного роду януковичів – це теж “від любові”?))

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      За інших не знаю!) Хвилююсь за твою оріентацію!:) По друге ти, твій шеф Павло Різаненко, ваш політменджер Золотарев ТЕЖ ЛІЗЕТЕ на екрани моніторів сотень людей і ніхто ж Вас не звинувачує в ваших діях та манії добратися до політичних крісол!:) 

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Яке “коректне” порівняння!)) “Галерея марнославства” на центральних міських трасах (маються на увазі бігморди) і культ особистості в усіх комунальних ЗМІ ти порівнюєш з роботою інтернет ресурсу?)) Ви, захисники “регіоналівської” влади злодіїв та шахраїв, завжди такі смішні)
      До речі, а чому “мій шеф” не Кравець, наприклад? Він же тут колонку автора веде! Це ж, з твоєї логіки, Воїнов, напевно взагалі залізобетонний аргумент пов’язати мене з ним! Як ти досі не помітив?))
      Ідіть десь повчіться, я не знаю, як шукати контраргументи. Можете сходити, наприклад, до свого ляльковода Грицая або Андрієвського, або до “ще одного мого шефа” “політменеджера” ЗолотарЕва) 
      П.С.
      Заодно підучишся грамотно писати, бо від купи твоїх помилок в кожному реченні вже нудить. 

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Обовязково повчусь!:) Але за живе тебе заділо!:) Кравець більш розумніший за Різаненка або краще тебе знає:) Я навіть уявити боюсь якби у Вас з Павлом та Золотаревим була можливість до білбордів або інших ЗМІ (якщо інет весь Вашим мусором завалений), але газета МПЗ Ваші морди нам покаже !:) Тому з нетерпінням чекаєм “героїв” газети МПЗ!:)

     • avatar
      Andriy Kachor
      10 років тому

      Вже значно краще з грамотністю, Максиме! Старайся і надалі – вірю, у тебе все вийде! :) 

      То ти таки причетний до створення фальшивок? Зрештою, я й не дивуюсь, враховуючи твій інтелектуальний рівень, принаймні, демонстрований тут. “морди” – як культурно! :) Справді – рівень члена Громадської ради! 

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Коли спілкуюсь з тобою то пишу твоїми ж словами!:) про морди – взяв у тебе зі слова “бігморди”!:) Все таки ти не втримався від коментаріїв:) Доречи фінансування газети МПЗ теж буде не від Різаненка? так як і сайт? Все за рахунок ініціативних “непрацюючих” журналістів?:)

     • avatar
      Alina Dyachenko
      10 років тому

      До речі, як бачиш, ми відпрацьовуємо кошти нашого фінансиста-власника-шефа на всі 150%! У кожній публікації МПЗ та постах у блогах ми згадуємо його Величність щонайменше 3 рази, розміщуємо його фото у кількох ракурсах і навіть маємо норми розмірів його обличчя на фото, низько кланяємося при зустрічах та вихваляємо на всіх усюдах ))
      І щодо непрацюючих журналістів ти вкотре помилився. Я працюю журналістом цілком легально, отримую повністю офіційно зарплатню. Тому при бажанні можу витратити власні кошти на друк газети, яку вже кілька років хотіла створити у цьому місті. І це буде не вперше, коли я витрчаю власні кошти на реалізацію власних громадських проектів. До речі, дійсно не дуже чемно називати наші обличчя фізіономіями, знову ж таки зловживаючи тим, що ми створили майданчик, де ти можеш писати коментарі і їх не видалятимуть з сайту. Але нехай це залишиться на твоїй совісті.

      ПС: ніколи не думала, що публікації фото журналістів біля статті може свідчити не про відкритість, а про бажання засвітити свої “морди”. несподівано.

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      “ПС: ніколи не думала, що публікації фото журналістів біля статті може свідчити не про відкритість, а про бажання засвітити свої “морди”. несподівано.” – вибач можливо я некоректно висловився або ти мене не зрозуміла! Я МАВ НА УВАЗІ трьох мушкетерів на УНІАН, мітинги де одні лиця і т д…))

     • avatar
      Сергій Іллюхін
      10 років тому

      >> але газета МПЗ Ваші морди нам покаже >>
      Спалився, козачок… тепер хоч зрозуміло, звідки ніжки ростуть у підробок

     • avatar
      Virtuoz
      10 років тому

      Ваші припущення як і більшість матеріалів данного сайту є невірними!:) Ви все хочете мене зловити на слові…))) Поясню для “особо одаренных” – я пишу про ту газету яку рекламує Аліна Дяченко як засновник і матеріали які ви туди будете заливати в більшості під вашими фізіономіями (коректно?)) …. і звісно про фінансиста данного проекту!:) А щодо підробок то Ваше право!) Вибачення за Ваші припущення я не прошу!))

   • avatar
    Нінель
    10 років тому

     “Орден Славы был утвержден указом Президиума Верховного Совета СССР от 8
    ноября 1943 года — в один день с орденом «Победа». В те дни газета
    «Красная звезда» писала: «Учрежденный орден Славы является как бы преемником старого солдатского “Георгия””.
    Новая советская награда действительно очень напоминала дореволюционный
    орден: она тоже имела 3 степени. Были схожи между собой и статуты обеих
    наград: орден Славы тоже вручался только за личный подвиг на поле боя, и
    обе награды можно было получить в строгой последовательности — от
    низшей степени к высшей. Не случайно была выбрана художником Н.И.
    Москалевым и оранжево-черная расцветка орденской ленты: три черные и две
    оранжевые полоски. По краям орденская лента имеет еще по одной узкой
    оранжевой полоске (ширина их по 1 мм). Сам художник впоследствии
    вспоминал, что расцветку для нового ордена он искал очень долго: “И
    вдруг — Георгиевская лента! Отличие высшей доблести российского солдата!”»

    И.В. Сталину расцветка орденской ленты тоже понравилась, он также решил,
    что новая награда должна иметь три степени, как ордена Кутузова и
    Суворова (первоначально предполагалось сделать новый орден 4 степеней).
    Кроме того, было изменено и название ордена — теперь он стал именоваться
    орденом Славы.

    Лента с незначительными изменениями вошла в советскую наградную систему под названием «Гвардейской ленты» как особого знака отличия.

    В годы Великой Отечественной войны в армии и на флоте для отличившихся
    частей и кораблей были установлены гвардейские звания. Экипажам
    гвардейских кораблей, по старой русской традиции, в качестве отличий
    устанавливались особый нагрудный знак и гвардейская лента на бескозырку.

    Кроме того, изображение гвардейской ленты размещалось на знамёнах гвардейских войсковых частей и кораблей.

    Указом Президиума Верховного Совета СССР от 9 мая 1945 года учреждена медаль
    «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.»,
    при оформлении колодки которой использовалась гвардейская лента …”

    В повному варіанті з статтею можна ознайомитись –  http://www.gorod.cn.ua/blogs/AK-74_3405.html.

    А стосовно ” Прапори сучасної парламентської партії використовували як
    офіційні під час загальноміського свята. Цікаво, що такого гарного КПУ
    зробила броварській владі, аби організувати собі подібну безпрецедентну
    агітаційну акцію напередодні парламентських виборів?” – повністю з Вами згодна. Просто черговий маразм (: