• Сьогодні: Субота, 8 Жовтня, 2022

Радник Сапожка не змогла перешкодити журналістам потрапити на сесію. ВІДЕО

Квітень13/ 2012
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Вчора, 12 квітня, перед початком чергової відкритої 20-ої сесії міської ради радник міського голови Сдобнякова К.Б. незаконно намагалась не допустити журналістів «Маєш право знати» на засідання відкритої сесії.

В присутності правоохоронців, Сдобнякова фізично перешкоджала потраплянню журналістів всередину малої зали виконкому, посилаючись на те, що журналістів Андрія Качора та Аліни Дяченко немає в списку запрошених на сесію. В процесі розмови зі Сдобняковою, Качор та Дяченко продемонстрували свої журналістські посвідчення та неодноразово зазначили, що мають право безперешкодно, без наявності акредитації потрапляти на відкриті заходи суб’єкту владних повноважень згідно п.1 ст. 26 Закону України «Про інформацію». Також журналісти попередили Сдобнякову, що її дії порушують ст.171 Кримінального Кодексу України – умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів з боку службової особи, що може каратись обмеженням волі строком до п’яти років.

Присутні під час інциденту правоохоронці, на відміну від попереднього випадку, не перешкоджали журналістам потрапити до зали засідань. В той же час, вимогу Качора скласти протокол про правопорушення з боку Сдобнякової міліціянти проігнорували. Також присутні правоохоронці не виконали пункт 3.4 наказу МВС №88 від 25.03.2010 року, де йдеться про забезпечення негайного прибуття на місце подібних інцидентів керівників ГУМВС.

На вимогу журналістів продемонструвати своє службове посвідчення, щоб з’ясувати точну посаду службовця, Сдобнякова відмовилась, зазначивши, що покаже посвідчення за умови, якщо журналісти покинуть будівлю міської ради. Зрештою, попри застосування сили з боку службовця та за сприяння депутатів міськради Різаненка та Сімутіна, журналісти таки потрапили до зали засідань, де в цей час вже починалась чергова сесія міської ради.

Інф. “Маєш право знати”

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Та у неї на вас вас якась особиста образа! Це смішно – така поважна жінка, а таке витворяє!

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Мене теж не полишає відчуття, що у неї щось особисте стосовно мене.
   І теж згодна, що жінці у її статусі не личить така поведінка.

 • avatar
  Oleg Dmytriienko
  10 років тому

  быдло обыкновенное

 • avatar
  Di
  10 років тому

  кино и немцы, чесслово)) 
  как такие люди попадают на такие должности?) ни манер, ни знаний законов )

 • avatar
  Сергій Іллюхін
  10 років тому

  Сдобнякова сказала фразу “я тоже багато чого не хочу” – можливо, її змушують цим займатися, погрожуючи звільненням?

  • avatar
   Andriy Kachor
   10 років тому

   Не думаю. Я думаю, що вона по натурі така. Вона подібним чином себе вела ще в 2010-му, коли була членом територіальної виборчої комісії. Нахабно і по-хамськи – це просто тип людей такий, які отримують кайф від прислужництва хазяям. 

   • avatar
    Maksim Dyachenko
    10 років тому

    ” це просто тип людей такий, які отримують кайф від прислужництва хазяям.  ”

    как раз думал над причинами поведения таких людей – когда они оправдывают действия власти всегда и в любой ситуации – ведь не заставляют же их таким заниматься насильно, а тут очень метко и по сути.

    • avatar
     anonymous
     10 років тому

      Я думаю, она на этом нехило бабла поднимает

     • avatar
      Maksim Dyachenko
      10 років тому

      нехило – это с шестью нулями, а остальное – это мелочи. Она десять соток может и получила.

 • avatar
  Guest
  10 років тому

  Якби на вашому місці опинилась С.К.Б. –  чи переймалась би вона вашими моральними чи емоціональними якостями; чи ви б швиденько опинилися в судовій залі як злочинці? Навчіть нарешті її поважати Закон!

  • avatar
   Alina Dyachenko
   10 років тому

   Та да, треба навчити. От тільки вона та її боси закони розуміють по-своєму. Сьогодні прийшла відповідь від Сапожка на наше звернення, де ми скаржились на дії Сдобнякової 16 лютого. Це черговий шедевр “законотлумачення”. Але про це – в окремому матеріалі ;)

 • avatar
  123
  10 років тому

  Хе)) и этот человек учил меня в школе)… Теперь буду следить за этой рубрикой)) еще стервознее стала …за бабки видать)

 • avatar
  ok
  10 років тому

  Перечитайте ст. 171 КК. Сдобнякова Вас не переслідувала і не критикувала, тому про “обмеженням волі строком до п’яти років” не  може бути мови.

  • avatar
   Pavlo Rizanenko
   10 років тому

   Ст. 171. п.1 “Умисне перешкоджання законній професіній діяльності журналістів” – до трьох років. Але в даному випадку відповідальності не буде бо її спроби перешкодити не були реалізовані. А от якби їй це вдалось то тоді б можна було б писати заяву про злочин з вимогою притягнути до відповідальності передбаченій ст. 171 п.1 ККУ.
   Між іншим, міліціонери які не пускали журналістів на лютневу сесію були притягнуті до дисциплінарної відповідальності і більше протизаконним дурницями на квітневій сесії не займались.