• Сьогодні: Четвер, 16 Липня, 2020

Жоден з броварських депутатів-«тушок» не прийшов на чергову сесію міськради

Квітень21/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Депутати Юрій Чередник («Солідарність»), Максим Семенов («Самопоміч»), Василь Кочубей та Олексій Здоровець (обидва – від «Свободи»), котрих раніше виключили зі складу відповідних фракцій, сьогодні не зявилися на чергову сесію Броварської міської ради.

Під час відкриття сесії міський голова оголосив кількісний склад депутатів, присутніх на засіданні, однак не зазначив причини відсутності низки міських обранців. Натомість голови фракцій «Солідарності» та «Самопомочі» – Євген Гредунов та Андрій Василенко відповідно – виступили з оголошеннями про виключення зі складу своїх фракцій Юрія Чередника та Максима Семенова. На попередній сесії з аналогічною заявою виступив також голова броварської «Свободи» Олег Шевчук.

Нагадаємо, що вищевказаних депутатів було виключено з відповідних фракцій у звязку з їхнім голосуванням за призначення екс-регіоналів на посади заступників міського голови Ігоря СапожкаГригорія Голубовського та Лариси Виноградової, а також колишнього співробітника КДБ Костянтина Кузнєцова на посаду керуючого справами виконкому. Як наслідок, депутата Юрія Чередника, обраного за списками партії БПП-«Солідарність» фізично вигнав із сесійної зали народний депутат Павло Різаненко. Того ж дня екс-«свободівця» Василя Кочубея прямо під час сесії облили зеленкою.

03_(1).3

Вже на наступній сесії дісталося секретарю міської ради, колишньому члену ВО «Свободи» Олексію Здоровцю. Після відмови останнього скласти депутатський мандат на вимоги своєї колишньої фракції, у міській раді відбулися сутички із застосуванням сльозогінного газу.

DSC_8189

В результаті Здоровець був змушений рятуватися втечею, вистрибнувши з вікна другого поверху будівлі броварської міської ради.

DSC_8223

Незабаром, під час спроби депутата Василя Кочубея провести власне звітування у приміщенні броварського музею, відбулася сутичка екс-соратників Кочубея та його охоронцем. В результаті Кочубея закинули у сміттєвий бак, а охоронець депутата застосував проти «свободівців» та активістів «Сокола» металеву палицю, у відповідь охоронцю завдали травм голови.

IMG_9255_2-1

0dc64ae12189e0fcad4df9a574bc7a9f.i750x660x563

Зрештою, Кочубея мусили евакуйовувати із зони сутички. З того моменту з депутатам Кочубеєм, Здоровцем, Чередником та Семеновим немає зв’язку.