• Сьогодні: Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Броварах голову земельної комісії викинули у сміттєвий бак, – ФОТО

Квітень09/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні о 14:00 у приміщенні броварського міського клубу депутат Василь Кочубей планував прозвітувати перед виборцями округу № 13 про те, що робить міська рада. Однак зустріч з мешканцями так і не відбулась: перед її початком до зали увійшли колишні однопартійці депутата (Кочубей був обраний від партії “Свобода”, однак нещодавно вийшов з партії та підтримав мера-ексрегіонала) та вивели “тушку” на вулицю, де вкинули у сміттєвий бак.

Депутати місцевих рад зобов’язані раз на рік звітувати перед виборцями про свою роботу. Депутат Василь Кочубей, який очолив земельну комісію, вирішив не чекати року та призначив зустріч з мешканцями на цю суботу, 9 квітня, в актовій залі Міського клубу (Гагаріна, 6).

Оголошення Кочубей

Перед початком зустрічі до зали, де перебували лише депутат та його охоронець, зайшли колишні однопартійці Кочубея та молодь з ВГО “Сокіл”, котрі стали вимагати, аби він написав заяву про складання депутатського мандату. “Ти зрадив своїх побратимів, пиши заяву!” – неодноразово повторили хлопці.

IMG_9205

На це екс-свободівець відповідав відмовою. Почалася штовханина, під час якої в ситуацію втрутився охоронець Кочубея, завдавши кілька ударів “свободівцям”.

IMG_9217

IMG_9218

За тим молодики у патріотичній символіці вивели Кочубея у двір музею, де на нього вже чекав сміттєвий бак, обклеєний його фотознімками.

IMG_9341

Невдовзі з приміщення вийшов і охоронець Кочубея, який намагався захистити підопічного депутата від колишніх однопартійців. В якості аргументу кремезний чоловік дістав з автомобіля металеву телескопічну палицю (“телескоп”), якою завдав кілька ударів по молодим активістам “Соколу” і “Свободи”.

IMG_9290
В руках охоронця Кочубея – телескопічна металева палиця, що застосовується в бійках (“телескоп”)

У відповідь “свободівці” також завдали охоронцю кілька ударів, розсікши голову у кількох місцях.

IMG_9258

Зрештою, Василя Кочубея таки вкинули до сміттєвого баку, з якого він невдовзі виліз і намагався втікти подалі від музею.

IMG_9256
Охоронець з “телескопом” так і не зміг завадити “сміттєвій люстрації”

IMG_9255

Водночас охоронець потягнув Кочубея до проїжджої частини вул. Гагаріна, намагаючись там зупинити проїжджаюче авто та покинути зону сутички.

IMG_9246

Після того, як жодне авто не зупинилось, охоронець Кочубея намагався захопити чужий автомобіль з водієм у салоні, який випадково припаркувалась неподалік.

IMG_9305

Кілька хвилин охоронець депутата вимагав у водія вивезти Кочубея подалі від сутички, однак водій відмовлявся це робити, паралельно автомобіль блокували і “свободівці”.

IMG_9308

Невдовзі охоронцю вдалося дістатися власного авто та евакуювати голову земельної комісії вже на ньому.

IMG_9331
Василь Кочубей таки втік із власного звітування на автомобілі свого охоронця

За інформацією “Маєш право знати”, наразі Василь Кочубей дає свідчення у відділку броварської поліції.

Сама поліція прибула на місце пригоди лише за 15 хвилин після того, як все скінчилося.

12968619_986293974740720_2130440118_n

Нагадаємо, що на сесії міської ради 15 березня Кочубею вручили “тушку” та облили зеленкою на знак того, що він зрадив партію, від якої був обраний депутатом.

А під час наступної сесії “свободівці” за участі депутатів Київради та народних депутатів України вимагали в іншого екс-свободівця, котрий перейшов на бік Ігоря Сапожка – Олексія Здоровця – написати заяву про складання майндату. В результаті на сесії виникла масова бійка із застосуванням сльозогінного газу, а сам Здоровець мусив тікати з міської ради, вистрибнувши з кабінету міського голови на другому поверсі. Інформації про місцеперебування Олексія Здоровця з того моменту досі немає.

 • avatar
  Евгений Гаврилюк
  6 років тому

  ЦЕ очикуе багатех

 • avatar
  Марина
  6 років тому

  Коли дії Кочубея ще можна якось розцінювати як самооборону, то “у відповідь “свободівці” також завдали охоронцю кілька ударів, розсікши голову у кількох місцях” це тупо дикість. Права однієї людини закінчуються рівно там, де починається ніс іншої. Чуваки прийшли та змушують написати заяву через те, що “зрадив своїх побратимів”? Він має право ніяку заяву не підписувати. Виключіть його з партії на черговому з’їзді, якщо статут має пункт “зрадив своїх побратимів” :) Якщо ні – то які можуть бути питання? Працюйте, вдосконалюйте статут партії.