• Сьогодні: Середа, Листопад 20, 2019

У Броварах голову земельної комісії викинули у сміттєвий бак, – ФОТО

Квітень09/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Сьогодні о 14:00 у приміщенні броварського міського клубу депутат Василь Кочубей планував прозвітувати перед виборцями округу № 13 про те, що робить міська рада. Однак зустріч з мешканцями так і не відбулась: перед її початком до зали увійшли колишні однопартійці депутата (Кочубей був обраний від партії “Свобода”, однак нещодавно вийшов з партії та підтримав мера-ексрегіонала) та вивели “тушку” на вулицю, де вкинули у сміттєвий бак.

Депутати місцевих рад зобов’язані раз на рік звітувати перед виборцями про свою роботу. Депутат Василь Кочубей, який очолив земельну комісію, вирішив не чекати року та призначив зустріч з мешканцями на цю суботу, 9 квітня, в актовій залі Міського клубу (Гагаріна, 6).

Оголошення Кочубей

Перед початком зустрічі до зали, де перебували лише депутат та його охоронець, зайшли колишні однопартійці Кочубея та молодь з ВГО “Сокіл”, котрі стали вимагати, аби він написав заяву про складання депутатського мандату. “Ти зрадив своїх побратимів, пиши заяву!” – неодноразово повторили хлопці.

IMG_9205

На це екс-свободівець відповідав відмовою. Почалася штовханина, під час якої в ситуацію втрутився охоронець Кочубея, завдавши кілька ударів “свободівцям”.

IMG_9217

IMG_9218

За тим молодики у патріотичній символіці вивели Кочубея у двір музею, де на нього вже чекав сміттєвий бак, обклеєний його фотознімками.

IMG_9341

Невдовзі з приміщення вийшов і охоронець Кочубея, який намагався захистити підопічного депутата від колишніх однопартійців. В якості аргументу кремезний чоловік дістав з автомобіля металеву телескопічну палицю (“телескоп”), якою завдав кілька ударів по молодим активістам “Соколу” і “Свободи”.

IMG_9290
В руках охоронця Кочубея – телескопічна металева палиця, що застосовується в бійках (“телескоп”)

У відповідь “свободівці” також завдали охоронцю кілька ударів, розсікши голову у кількох місцях.

IMG_9258

Зрештою, Василя Кочубея таки вкинули до сміттєвого баку, з якого він невдовзі виліз і намагався втікти подалі від музею.

IMG_9256
Охоронець з “телескопом” так і не зміг завадити “сміттєвій люстрації”

IMG_9255

Водночас охоронець потягнув Кочубея до проїжджої частини вул. Гагаріна, намагаючись там зупинити проїжджаюче авто та покинути зону сутички.

IMG_9246

Після того, як жодне авто не зупинилось, охоронець Кочубея намагався захопити чужий автомобіль з водієм у салоні, який випадково припаркувалась неподалік.

IMG_9305

Кілька хвилин охоронець депутата вимагав у водія вивезти Кочубея подалі від сутички, однак водій відмовлявся це робити, паралельно автомобіль блокували і “свободівці”.

IMG_9308

Невдовзі охоронцю вдалося дістатися власного авто та евакуювати голову земельної комісії вже на ньому.

IMG_9331
Василь Кочубей таки втік із власного звітування на автомобілі свого охоронця

За інформацією “Маєш право знати”, наразі Василь Кочубей дає свідчення у відділку броварської поліції.

Сама поліція прибула на місце пригоди лише за 15 хвилин після того, як все скінчилося.

12968619_986293974740720_2130440118_n

Нагадаємо, що на сесії міської ради 15 березня Кочубею вручили “тушку” та облили зеленкою на знак того, що він зрадив партію, від якої був обраний депутатом.

А під час наступної сесії “свободівці” за участі депутатів Київради та народних депутатів України вимагали в іншого екс-свободівця, котрий перейшов на бік Ігоря Сапожка – Олексія Здоровця – написати заяву про складання майндату. В результаті на сесії виникла масова бійка із застосуванням сльозогінного газу, а сам Здоровець мусив тікати з міської ради, вистрибнувши з кабінету міського голови на другому поверсі. Інформації про місцеперебування Олексія Здоровця з того моменту досі немає.