• Сьогодні: Понеділок, 30 Січня, 2023

Учасникам сутичок у броварській міськраді загрожує до семи років в’язниці, – поліція

Квітень26/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Броварський міськвідділ ГУ Національної поліції у Київській області відкрив кримінальне провадження за фактом масових заворушень під час сесії Броварської міської ради 18 березня 2015 року. Про це йдеться у відповіді поліцейських на інформаційний запит «Маєш право знати».

Так, у документі йдеться про те, що слідчим відділом броварського міськвідділку відкрито кримінальне провадження за п.2 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство» – «грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом».

фото

У пункті четвертому даної статті, по якому і відкрито провадження, зокрема зазначається: «ті самі дії, якщо вони вчинені із застосуванням вогнепальної або холодної зброї чи іншого предмета, спеціально пристосованого або заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень». Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до семи років.

Нагадаємо, що 18 березня під час спроби провести сесію міської ради, в залі засідань розпочалася сутичка, спровокована тим, що охорона мера Ігоря Сапожка та секретаря міської ради Олексія Здоровця блокувала вхід до зали народним депутатам від ВО «Свобода», у результаті вхід до зали був розблокований у силовий спосіб активістами “Легіону Свободи”. У самій залі після цього розпочалися сутички із застосуванням сльозогінного газу.

У результаті сутичок секретар міської ради Олексій Здоровець був змушений тікати від своїх колишніх однопартійців, вистрибнувши з вікна кабінету міського голови, що на другому поверсі будівлі. З того моменту Олексій Здоровець не з’являється ні на сесіях міськради, ні на робочому місці секретаря.