• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Заступник міністра Нефьодов рекомендував Броварам встановити поріг закупівель у 3-5 тисяч гривень – ВІДЕО

Серпень03/ 2016
avatar
Маєш право знати

Команда "Маєш право знати"

Максим Нефьодов вважає підозрілою протидію деяких міських влад допороговим закупівлям у Prozorro, зокрема у Броварах та Українці, та називає оптимальним низовим порогом для проведення тендерів – 3-10 тисяч гривень. Про це йдеться у відео на сторінці “Трипільский край” у Фейсбуці.

Використання системи Prozorro може дати 15% економії бюджету, зазначає заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України. 3-5, чи 10 тисяч гривень максимум – рекомендований поріг закупівель”, – повідомляє держчиновник та нагадує, що держава віддала на місцевий рівень усі інструменти для ефективного використання бюджетних коштів, тож саме місцеві влади несуть за це відповідальність. “Хіба ми, як державні службовці, що служать народу України, не маємо використовувати кожну можливість, аби ощадливо витрачати бюджетні кошти та більше зробити для тих людей, які власне нас обрали нас у владу?” – питає Максим Нефьодов. “Ми дуже рекомендуємо органам місцевої влади створювати гарячу лінію чи виділяти контактну особу, якій місцевий бізнес зможе поскаржитися, задати питання, вказати на недоліки у роботі системи, а також закликаємо відслідковувати усі закупівлі та виправляти свої помилки, а не чекати на появу скандалів з корупційним присмаком”, – підсумовує чиновник.

Нагадаємо, на даний момент у Броварах поріг закупівель зафіксовно на рівні 50 тисяч гривень. На сесії міської ради 4 серпня депутати спробують знизити поріг до 3 тисяч гривень для закупівель товарів, робіт та послуг. Відповідний проект рішення подав депутат від фракції “ДемАльянс” Олег Берестовий.