• Сьогодні: Вівторок, 7 Лютого, 2023

Завтра вранці броварських депутатів скликають на позачергову сесію. Порядок денний досі не відомий!

Листопад27/ 2013
avatar
Аліна Дяченко

Депутат Броварської міськради, голова броварського осередку "ДемАльянсу", екс-головний редактор "Маєш право знати"

Броварська міська радаСьогодні в обід депутатів Броварської міськради почали обздвонювати та повідомляти, що завтра, 28 листопада, о 10:00 скликається позачергове пленарне засідання. При цьому депутату, що одразу вирушив до апарату ради за порядком денним та проектами рішень, відмовились надати ці документи. Також досі на офіційному веб-сайті не оприлюднено розпорядження міського голови про скликання позачергової сесії з переліком питань, що виносяться на розгляд .

Як розповів “Маєш право знати” депутат Юрій Чередник (фракція “УДАР”), близько 15:30 працівники апарату ради лише формували пакети документів для депутатів, а секретар ради Олена Семенюк час від часу приносила нові – додаткові – проекти рішень. Серед паперів він побачив проект порядку денного, у якому містилось щонайменше 30 питань, і він попросив надати йому цей документ. Однак йому відмовили, мовляв, це чернетка і документ ще буде доповнюватись. Проекти 30 рішень, по яких вже завтра вранці депутати повинні голосувати, йому також не надали.

Згідно зі ст. 14 Регламенту Броварської міської ради VI скликання “матеріали позачергової сесії міської ради надаються депутатам не пізніше, ніж за одну добу“. Відтак очевидно, що організація 40-ої позачергової сесії проводиться з порушенням законодавства. У такий спосіб не лише депутатів позбавлено права належним чином ознайомитись та вивчити проекти рішень, а й громадськість не має можливості за 20 днів до сесії побачити, які саме питання виносяться на розгляд та висловити свою думку.

  • avatar
    Алексей Момот
    9 років тому

    Тю, у Вас в Броварах все з точністю як у нас – у Вишгородській міській раді))) У вас це вперше? Пфф… У нас так ПОСТІЙНО! Може чиновників з апаратів міських рад десь навчають цьому? Може семінари якісь їм проводять? Бо ми тут чуємо ті ж самі фрази про “чернетки”, так само “доповнюються” проекти)))