• Сьогодні: Понеділок, 20 Вересня, 2021

52 сесія. Чому бідні – бо дурні, чому дурні – бо бідні, або хто нас такими вважає?

Січень30/ 2015
avatar
Роман Сімутін

Депутат Київської обласної ради

Команда сайту «МПЗ» може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану у розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги»

Парк ПеремогаЄ така українська приказка: “Чому бідні – бо дурні, чому дурні – бо бідні!” Засідання 52-ої позачергової сесії стало яскравою демонстрацією цієї народної мудрості. Рішення, за які сьогодні проголосували депутати Броварської міськради, затьмарили навіть питання про встановлення місцевих податків. Чому? Поясню.

Проект рішення № 7 – “Про внесення змін до “Міської програми по будівництву та реконструкції магістральних вулиць загальноміського призначення на 2008 – 2015 роки”. План видатків на ремонт та реконструкцію по вул. Київська на 2015 рік склав 12 млн. грн. Вже освоєно 31 млн. грн. Хто бачив звіт за використані кошти? Правильно, ніхто. Зате всі бачили, як по цій вулиці під час снігопадів закатували асфальт, який знову реконструюють.

Але свого апофеозу депутати досягли, проголосувавши за проект рішення №9 – “Про внесення змін до Міської програми утримання та розвитку об’єктів житлово-комунального господарства на 2011-2015 роки”. Цим рішенням вони затвердили суму на будівництво пішохідних доріжок та тротуарів в парку «Перемога» на суму… 4,8 млн. грн! А  тим часом на ремонт під’їздів якихось 1,5 млн. грн. А перед тим, розглядаючи проект рішення №5 – “Про затвердження міської Програми “Організація харчування в комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста Бровари на 2015-2018 роки” – ледве не під лупою перебирали категорії школярів, які мають право на безкоштовне харчування.

Що це за «пир во время чумы и войны»? 5 млн. грн на доріжки та тротуари у парку, коли в країні економічна криза і війна?!

Тож чи потрібно щось змінювати, вирішуйте самі.